Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
894.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cyber-shot

Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Simdi araca bakabildim gormesem daha iyiydi. En az 200 adet var saka degil. Yarin fotolari eklerim 2 aracta mahvolmus.

Çok geçmiş olsun. İstanbul'da dolu sonrası bu tür göçük düzeltme konusunda bir çok kaportacı avrupadan vakumlar falan getirip işi hızlandırdı diye biliyorum. Kasko ile görüşüp gerekirs eİstanbul'da bir tamirciye getirebilirsiniz aracı.
  • Bmw’nin yaptigi gibi audi neden jant lastik kampanyasi yapmiyor acaba yapsa baya satar aslinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyber-shot kullanıcısına yanıt
    Hocam çok geçmiş olsun. Çok can sıkıcı evet ama Allah beterinden sakladın diyelim. İstanbul’daki son dolu olayında kardeşimin ve bir arkadaşımın aracı sizinki gibi sağlam hasar almıştı. İkisi de daha geçen ay yaptırdılar. Araçları çok başarılı şekilde düzeltmişler. Her ikisi de RS servisinde yaptırdı.( autoking tarzı bir yermiş) sizin kasko nerden bilmiyorum ama Anadolu sigortayla anlaşmalıymış ve kasko da bozulmamış.

• Tekrardan herkese tesekkur ederim. Tabiki cana gelmesin mala gelsin. Gercekten cok samimi bir forum diger konuları gorunce. Yarın unlu bir gocukcuye goturecegim sabahtan (mersinin unlusu tabi keske istanbulda olsam) sonrada yetkili servise gostereyim ne diyecekler tanıdık var ilgilenirler de bakalım... Haberdar ederim maksat sohbet olsun

• Bu arada araçların liste fiyatları epey artmış. Bu kurlarla ne beklenir ki!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle herkese merhaba sitede yeniyim uzun zamandır takipdeydim yazmak bugüne kısmetmiş yaklaşık 1 ay önce desing paket 1.4 tfsı a4 araç aldım aldığım günden beri arka taraftan ufak bi çıtırdı sesi geliyordu erteledim geçer diye ancak geçen cuma servise gittim dayanamadım yetkililer baktı ve sorunun arka bagaj üstü camdan geldiğini söyledi çözüm olarak camın sökülüp tekrar yapıştırılması gerektiğini söylediler 1 aylık araç için saçma geldi sizin düşünceleriniz nedir acaba...
  • cyber-shot kullanıcısına yanıt
    Cok gecmis olsun hocam. Boyasiz duzeliyor gocukler arkadasimin aracinda 30 uzerinde gocuk vardi hepsi boyasiz duzeldi farkedilmiyor bile. Bildigim kadariyla tavandakiler icin ust dosemeyi sokmeleri gerekiyor. Isi bilen birisine yaptirirsaniz daha iyi olur, sokup takarken dislere vs zarar gelmesin.

• levent_medic L kullanıcısına yanıt
    Aynı ses benim aracımdada 20. Günden sonra gelmeye başladı arka pandizotu biraz bastırdım ses düzeldi. Bence camı söktürüp tekrar yapıştırmaya değmez. Eski aracımdada ısı değişimleri olduğu zaman arka camdan aynı ses gelirdi.

benim aracımda da benzer bir ses var, bir türlü arkaya geçip dinleyemedim. hafiften çıt çıt diye bir ses mi hocam? öyle bir ses ki, anten kablosu tavanda boşlukta oynayıp bir yerlere çarpıyor gibi inceden geliyor.
  • El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    Değil hocam,bildiğin şanzumandan geliyor ses.
  • kenfat10 kullanıcısına yanıt
    O zaman servise bir gösterin hocam. Umarım ciddi birşey değildir.

• sprinters03 S kullanıcısına yanıt
    hocam pandizot dediğiniz cam altındaki plastik parçamı?
  • Kerrami K kullanıcısına yanıt
    evet hocam çıt çıt diye irrite edici bi ses yüksek ses müzikde dahi duyar oluyorum iyice taktım.
  • servis daha önce bi b9 kasadan aynı şikayeti almış ve aracı 3 gün takip ettikden sonra camdan geldiğine kanaat getirmişler camı söküp silikonlayıp tekrar yapıştırmışlar ve sorun çözülmüş söyledikleri bu yarına randevu aldım bakalım ne olacak.
    bizi de haberdar edin hocam sonuçtan. benim şimdiye kadar karşılaştığım ve çözülemeyen sorunlarım:

1.Direksiyondan sinyal açıkken gelen çıtırtı
    2.Sağ ön kapı, kapı açma kolunun olduğu plastik kısımdan gelen çıtırtı
    3.Arka taraftan gelen muhtemelen size arka camdan geliyor dedikleri çıtırtı

bunlar için araç servis gitmesi rağmen çözüm olmadı. şirket şöförleri götürdüğü için servisten bir dönüş de alamadım. müsait bir zamanda bir kere de kendim götürüp beraber teste çıkaracağım.
  • Euro 4.62, Dolar 3.92 an itibariyle.

• “Çok iyi gidiyoruz” doğru, felakete doğru çok istikrarlı gidiyoruz.

Aynen hocam koltukların arkasındaki halı kaplı düz zemin.

• Bu arkadan geldiği söylenen ses bende yok herhalde aracın avant olmasından. Ama arka cam perdeleri açıkken bazen biri ses yapıyor gibi, o nedenle perdeler genelde hep aşağı pozisyonda duruyor. Ayrıca sinyal verildiğinde direksiyondan gelen ses bende var, ocak ayında servise bakım için gittiğimde ilgilenmelerini isteyeceğim.

• Merhaba arkadaşlar,

Golf'ümde arka koltuk emniyet kemerleri bağlandığında ekrandan kısa süreli görebiliyordum. A4'te kitapçıkta bu özelliğin olduğu yazıyor ama ben göremiyorum Pakete özel bir şey mi?

Bir de Golf'te olduğu gibi A4'te de kapalı olarak gelen özellikler var mı? Mesela anahtarsız giriş için sanki tüm donanımsal altyapısı(kapı kolunda kilitleme girintisi ve içinde akgılayıcı sensör) hazırmış da bir aktivasyon gerekiyormuş gibi geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.