Şimdi Ara

Audi A4 (B8) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
476
Cevap
16
Favori
132.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaslar arabam Audi A4 2015 model 220 ps 2.0 tfsı sline 45000 km de otomatik ileride yağ yakma olayı olabilirmi bende duymuştum 2015 dahil sonraki modellerde yağ yakma olaayı çözülmüş diye birde otomatik olduğu için anca 500 km zor buluyorum yakıt tüketimi normalmidir Almanyada yasiyorum 220 ps oldugu icin normal diye dusunuyorum sizce .??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferah54 -- 31 Mart 2019; 12:36:40 >
  • Ferah54 F kullanıcısına yanıt
    kullandigin yola ve dittigin hiza gore degisir normal kullanimda bile 7 lt altini zor gorursun birde arac quattro ise uzerine 1 lt daha fazla yakar
  • Arkadaşlar aracın 2013 quattro
    Aracın şehir içinde 10 litre yakiyor ortalama. Çok geldi bana yaklaşık 50 bin km multitronic olanını kullandim 7.5 -8 litre yakıyordu.
    Otobanda 120 ye hızı sabitledigim de 5.7 lt yakıyor. Quattro kullananların şehir içi yakıt tüketimini merak ettim. Bana çok geldi 10 lt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2013-2015 model arası 2.0 tdi 177hp multitronik a4 sedan 100.000 km ye kadar hatasız veya kaput tavan hariç tek parça boya&değişenli bir araç bakıyorum.

1-piyasası nedir?
    2-alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Okuyup cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

2013-2015 model arası 2.0 tdi 177hp multitronik a4 sedan 100.000 km ye kadar hatasız veya kaput tavan hariç tek parça boya&değişenli bir araç bakıyorum.

1-piyasası nedir?
    2-alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Okuyup cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.
    2014 model hatasız boyasız 67.700 km 144.000 TL verdim. 2 gün önce

artıları; spor F1 vitesli direksiyon ve 3 bölge klima.
  • merhaba a4 2.0 tdi 177 ile görülebilecek maksimum sürat nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

merhaba a4 2.0 tdi 177 ile görülebilecek maksimum sürat nedir acaba?
    ben satarken alıcı expertize soktu ve motor dyno testleri de yapıldı.

max. hız 236 km/h olarak kayda geçti. tabi yol koşullarında kayıplar olacaktır. ama fikir vermesi açısından işinizi görür.
  • nazif21 N kullanıcısına yanıt
    quattrolar onden cekislilere gore 100 km de 1 litre fazla yakar araclar agir ve sehir ici dur kalk yaparken genelde 9-10L yi gormek normal benimki otobanda 120-130 km hizda 6-6.5 arasi yakiyor 140-150 arasi hizda 7L nin uzerine cikiyor
    multitronic olan onden cekislidir dolayisiyla bizimkilerden az yakar
  • ben 1 lt ye razıydım ama 2 lt falan fazla yakıyo. uzun yol da 0.5 lt falan fazla yakıyor.
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. İzninizle bir şey daha sormak istiyorum. Bu aracın yıllık vergisi(mtv) 3200 tl tutuyor ortalama 2014-15 modellerden bahsediyorum sizce değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukclkk -- 10 Haziran 2019; 17:45:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

Teşekkür ederim cevap için. İzninizle bir şey daha sormak istiyorum. Bu aracın yıllık vergisi(mtv) 3200 tl tutuyor ortalama 2014-15 modellerden bahsediyorum sizce değer mi?
    mtv konusu çok göreceli.. bence mtv bu kadar çok paralar ödenmemeli. ama zevkler işte..

şartlar elveriyorsa veriyoruz bir şekilde. ama tekrar söylüyorum, maserati ye de binseniz yüksek mtv değmez..
  • Ayarlarda açık olmasına rağmen kumandadan cam açma kapama fonksiyonu çalışmıyor. daha düne kdar çalışıyordu acaba nedendir ?
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    arada bir benimkide calismiyor israr edince aciliyor tekrar tekrar denemem gerekiyor
  • cerci07 kullanıcısına yanıt
    forumlarda dolaşırken aynı sorunu golf te buldum ve onunla aynı şekilde çözdüm. önce bütün camları açtım sonuna kadar sonra hepsini kapattım aynı anda daha sonra 5 saniye bekleyip hepsini tekrar kapatmayı denedim tabi hepsi kapalı olduğu için sadece tık sesleri geldi. bu kadar sonra sorun çözüldü. senkron sorunumu neymiş bu şekilde çözülüyormuş
  • Arkadaşlar merhaba,

Araç alacağım inşallah. İlk başta F30 bmw vardı aklımda. Fakat o kadar çok arıza, problem şikayeti gördüm ki gözümü gerçekten korkuttu. Ayrıca 2. el alacağım için muhtemelen önceki sahibi tarafından bol bol yanlanmış bir araç olacaktı. O yüzden biraz istemeyerek de olsa vazgeçtim. CLA mercedeslere baktım. Fakat eğreti göründü gözüme. Ne A serisi kadar sportif göründü gözüme ne de C serisi kadar tok duruyor. (Zevkler kişiseldir) Gözümü B8 A4lere diktim. TFSI benzinlilerin okuduğum kadarıyla yağ yakma sorunu var. O yüzden geriye dizel seçenekleri kaldı. Aklımdaki araç 2012 Model Quattro SLine A4. Boyasız hatasız araç gibi takıntım yok. Mekaniği, elektroniği, kondüsyonu düzgün olsun yeterli. BU ARAÇ görüntü olarak hoşuma da gitti. Size sormak istediğim kronik sorunlar, alırken standart bakılacak şeyler dışında araca özel olarak nelere dikkat edilmesi gerektiği. Normal şartlarda yapılmaması gerektiğini bildiğim halde bütçemi en üst limitlerine kadar zorlayarak aracı alacağım. Yani gidip öyle Megane vs almak gibi bir düşüncem yok. Dolayısıyla dikkatsizlik sonucu alacağım kötü bir aracın tamir masrafı bende ciddi anlamda yara açar. O yüzden yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • criptex C kullanıcısına yanıt
    a4 güzel araç. şu an quattro var bende, multitronic aracımı sattığıma pişmanım. quattro hem çok yakıyor hem daha hantal. quattronun + ları al viteslerde patinaj yapmıyor, viraj limitleri daha iyi
    multitronic + ları az yakıyor daha seri bir araç, daha konforlu sürüş,
    sizin yerinizde olsam full donanımlı multitronic alırım o a paraya
  • 2010 a4 sahibiyim, stopların iç kısımlarındaki küçük ampüller zamanla birer birer döküldüler.benzer sorunu yaşayıp çözen oldu mu? doğuşta değişim dışında bir alternatif var mı?
    https://i.hizliresim.com/od8jPk.jpg
  • Arkadaşlar herkese merhabalar.
    uzun yıllardır Audi kullanıcısıyım.şuandaki aracım A4 2015 177hp.aracımda Mmi paket var fakat bir süredir araştırıyorum görünümü bozmadan şöyle güzel bir ses sistemi.eleye eleye focal ve alpine arasında kaldım.Alpine 2 modelini sadece Audi için tasarlamış fakat 2 sistemide almanız gerek Spc-100au ve Spc-200au.ama bana focal sanki daha iyi gibi geldi.tecrübeleriniz varmıdır bu konuda.yada çok bir beklentim olmasınmı? ses kalitesinin iyi olması yeterli benim için öyle 2 sokak öteden duyulacak ses istemiyorum.
    herkese kolay gelsin.
  • Arkadaşlar

Satılık Audi A4 2.0 TDI multitronic

64300 km'de, mühendis bayandan, sadece işe gidip gelme için kullanıyor.
    Arabasından memnun ama annesinin engelli raporu ile ÖTV'siz sıfır bir araba almak için satıyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-64300km-sahibinden-2015-audi-a4-limuzin-150hp-multitronic-714468783/detay
  • A4 150hp, 2014 model, 103 bin km, beyaz renk bir araç alma arefesindeyim birde 2013 model 85 binde siyah olanı var ekstra hiç birşeyleri yok iki araçtada.

Tavsiyeleriniz ne yönde olur?
    Alırken nelere dikkat etmek lazım ?
    Ağır bakım dedikleri nedir?
    Bu araçlar triger setleri ne zaman değişir?

Almayı düşündüğüm araçlar dizel.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.