Şimdi Ara

Audi A4 (B8) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
475
Cevap
16
Favori
133.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Audi sitesine gore hem 150 hemde 177bg'de multitronic var. S-tronic quattro olan modellerde gorunuyor.
  • spark73 S kullanıcısına yanıt
    hocam BMW 3.20 i m paket arabayı 138.000 e veriyodu yıl sonu .eğer audı o fiyatları görürse işi zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GURNAZ -- 25 Şubat 2015; 9:33:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GURNAZ

hocam BMW 3.20 i m paket arabayı 138.000 e veriyodu yıl sonu .eğer audı o fiyatları görürse işi zor

Yüksek bile istiyor bmw. Bmw 5 serisinden başlar 3 serisi aşırı konforsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHGamer

quote:

Merhaba,

Size birsey sormak istiyorum. Daha once ben gecen sene 2-3 gun 316i kullandım, hic A4 kullanmadım. Cok kısada a5 kullanmıştım. Sizce 3.20d'mi yoksa A4'mu daha konforlu ve rahat. Ben A4 istiyorum ama bazen 3 al diyenler aklimi çelmeye calisiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spark73

quote:

Orijinalden alıntı: DHGamer

quote:

Merhaba,

Size birsey sormak istiyorum. Daha once ben gecen sene 2-3 gun 316i kullandım, hic A4 kullanmadım. Cok kısada a5 kullanmıştım. Sizce 3.20d'mi yoksa A4'mu daha konforlu ve rahat. Ben A4 istiyorum ama bazen 3 al diyenler aklimi çelmeye calisiyor.

A4. 3200 ye binip navigasyonun multimedyan bile olmasını istemiyorsan kendini mezarlıktaymış gibi hissetmek istemiyorsan a4 al. 320d nin arka koltuğuna 177 boyumla sığamıyorum. Tavana değiyor kafam.

• Teşekkürler cevap icin. A4'u istiyorum, bakalım 1 ayım kaldı almaya.
    Şimdiden hayırlı olsun hocam. Alınca ilk izlenimlerinizi yazarsınız buraya. Bende 320d ile kıyaslama yapar yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DD82B0187

Şimdiden hayırlı olsun hocam. Alınca ilk izlenimlerinizi yazarsınız buraya. Bende 320d ile kıyaslama yapar yazarım.
    Selam,
    Bizde A4'cü kervanına katıldık dün itibariyle. 177 hp tdi. 141 bin TL'ye mal oldu toplamda.Gönlüm 3.20 D'de kalmadı değil ama onu aratacak bir araba da değildir A4 bakacaz artık zamanla tecrübe ederiz :)
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Sıfırmı aldınız? Biraz performans ve konfor hakkında yorumda bulunursanız sevinrim. Ayrıca multitornic vites hakkındaki yorumlarınızıda merak ediyorum.
  • quote:

Hayırlı olsun. Sıfırmı aldınız? Biraz performans ve konfor hakkında yorumda bulunursanız sevinrim. Ayrıca multitornic vites hakkındaki yorumlarınızıda merak ediyorum.

hocam 177 hp multitronik.

Multitronik bazı sitelerde yerden yere vurulmuş ama çok iyi bir şanzıman bence.
  • quote:

Saolun sıfır aldık. P.tesi teslim alıcaz tecrübelerimi paylaşırım
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Hocam MMI var mı ? Ben açıkçası mmi kumandasını pek kullanışlı bulmuyorum. Bende mmi yok. Multitronike gelince hiç arıza vermeyen en sorunsuz şanzımandır. Ama sizin eski arabada eğer audi mercedes vs değilse çok çok iyi gelecektir sürüş keyfi.
  • Yok hocam mmı.
    Bizde şu an e220 cdi var 2007 model ondaki şanzıman 5 ileri cok konforlu değil ama 8 senede nazar degmesin tık demedi.
    Audi deki o zmn bu şanzımanın daha konforlu halidir:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Yok hocam mmı.
    Bizde şu an e220 cdi var 2007 model ondaki şanzıman 5 ileri cok konforlu değil ama 8 senede nazar degmesin tık demedi.
    Audi deki o zmn bu şanzımanın daha konforlu halidir:)

Şimdiden hayırlı olsun hocam.

Makyajsız 2011 320d vardı bundan önce ondan geçince öyle rahat geldiki anlatamam. Yavaş giderken direksiyonu çok hafif hızlanınca sertleşiyor. 320 nin çok sertti direksiyonu. Vede 320 de ekran yoktu bunda var. Dahada ferah içi.

Yani çok çok iyi gelecektir. Seneye a4 ile birlikte a6 nında yeni kasası gelirse en dolusunu almayı düşünüyoruz x5 ile a4 ü satıp.

140 bin civarına almıştınız siz yanlış hatırlamıyorsam büyük ihtimalle s-line değil araç.

Direksiyonu 3 bölmelimi 4 bölmeli mi ?

Elektrikli perde var mı ?

3 bölgeli klima var mı ? Bende 3 bölgeli çok memnunum.

• Merhaba DHGamer,

Bana aşağıda bluetoothdan müzik dinlendiğinden bahsetmiştin. Bugün bir galeride denedim ama telefonu müzik source olarak görmüyor yada ben bulamadım. Galeridekilerde A4 de Bluetoothdan müzik dinleme olmadığını belirttiler. Sen nasıl dinliyorsun? Acaba belli donanimlardami var bu özellik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spark73 -- 14 Mart 2015; 16:38:57 >
    Ben dinliyorum demedim. Dinlenebiliyor dedim. Bluetooth özelliği olanlarda dinleniyor. Benim araçta bluetooth var. Ben kullanmıyorum o ayrı mesele sd kart ve dvd kullanıyorum. Ara sıra auxtanda dinliyorum.
  • Dinlenemiyor görünüyor . A4 üzerine yoğunlaştım ama bugün galeride olmadığını görünce bir anda hevesim kacti. Bluetooth özelliği olması Bluetooth üzerinden audio streaming yapabildiği anlamına gelmiyor. BMW 3 serisinde 2014 ikinci yarısından sonra satılan arabalarda bu özellik geldi. Daha öncekilerde yalnızca Bluetooth vardı.

Şimdi usb'den nasıl oldugunada bakacağım. Galeride aklıma gelmedi.
    Yarın denerim ama dinlenebiliyor sanırım şu videoya bir bakın :https://www.youtube.com/watch?v=IRsu88f1U6A
  • Bu arada benim 2012 model, 2009'da makyaj yemiş Mondeomda bile bu özellik var. Bu Audi Mercedes ve BMw'yi anlamakta zorluk çekiyorum bazen.
    Olabiliyor bazen. Renaultlarda maaj yapma fonksiyonu varken bu araçlarda yok mesela.

Bmw yi hiç anlamıyorum zaten teknolojiden kısıtlıyor hep arabaları. X5 var bizde 2014 model teknoloji olarak a4 ün çok çok gerisinde aynı şekilde eski arabamız 320d yanına bile yaklaşamazdı teknoloji olarak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.