Şimdi Ara

AUDİ A3 şok üstüne şok bir kampanya daha! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
24.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapmayın arkadaşlar. i30 dizel elite otomatik varken paranızı sokağa atmayın lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vipmail123

Yapmayın arkadaşlar. i30 dizel elite otomatik varken paranızı sokağa atmayın lütfen...

şakamı bu hocam ya ....

golf hadi neyse audi ile hyundaimi kıyaslanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

quote:

Orijinalden alıntı: Jeak

Ben dogustan fiyat almistim

1.6 dizel stronic 93 binden 70 bine indirdiler.

23 bin mi indirim yaptılar?

Aynen... 9Bin küsür Euro indirim. Aynı fiyatı mart sonu bende aldım bursa doğuş oto'dan...
  • Bu araç bu motor seçeneğinde 0 olarak 45 bin gibi bir fiyata satılmadı mı zaten? (2011 model olması lazım bahsettiğim seçeneğin)
  • quote:

Yapmayın arkadaşlar. i30 dizel elite otomatik varken paranızı sokağa atmayın lütfen...

Sen çok değiştin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURG.

quote:

Sen çok değiştin

Forumun objektiflik kriterleri bunu istiyor. Ben de daha fazla direnemedim.
  • Bunu aldığın gibi LPG ciye götüreceksin. Sonra güzel bir Türkiye turu yapacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Bunu aldığın gibi LPG ciye götüreceksin. Sonra güzel bir Türkiye turu yapacaksın

lpg de de epey yakıyor.Ben de var oradan biliyorum.....120km sabit hızda kış değeri 10-11lt lpg uzun yol....
  • takip
  • Mis gibi fırsat gerçekten.

Benim City'ye 40.000 veren var mı? Hemen alabilirim.
  • Golf varken A3 e binilmez :))
  • tutturdular bi i30 gidiyorlar hey allahım
  • quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

quote:

Bunu aldığın gibi LPG ciye götüreceksin. Sonra güzel bir Türkiye turu yapacaksın

lpg de de epey yakıyor.Ben de var oradan biliyorum.....120km sabit hızda kış değeri 10-11lt lpg uzun yol....

Hocam LPG de bir problem olmasın? Şehir içinde ne kadar yakıyor aracınız?
  • 9.000 eur indirim varsa tfsi stronic 22.000eur ya geliyor ki 52000 tl fiyatla Golf comf. dsg den daha ucuz :)
    Vw dsg li araç satmazken audi stronicli araç satıyor mu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caldexter

9.000 eur indirim varsa tfsi stronic 22.000eur ya geliyor ki 52000 tl fiyatla Golf comf. dsg den daha ucuz :)
    Vw dsg li araç satmazken audi stronicli araç satıyor mu peki?

Bayilerin elinde var staıyorlar hatta manuel araç yok desek daha doğru olur ben manuel aradım tek manuel 1.2 tfsi 4 teker bir direksiyon standart donanımlı aracı bulabildim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

quote:

Ayarla ilgili bir problem olmasın.Yer yer 140-160 km/saat yaptığım uzun yolda ortalama tüketimim 9 litre.Hatta konusunu açtım üzerine de bayağı konuştuk.Konuya profilimden son açtığım konularda ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Golf varken A3 e binilmez :))

CİDDİ MİSİN?
  • quote:

Orijinalden alıntı: docburhan

quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Golf varken A3 e binilmez :))

CİDDİ MİSİN?

i30 varken, hiç binilmez...
  • iyi firsat
  • Bu fiyatın resmi audi liste fiyatıyla bi ilgisi var mı? yoksa sadece bu satıcıyla alakalı bi durum mu?

Eğer audi ile ilgiliyse resmi fiyatları bulabileceğimiz bi yer var mı, audinin sitesi güncel değil çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.