Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, 2017 modellerde smartphone interface donanımı standart sanırım, yani apple carplay ve android auto standart donanımda. 2016 modellerde bu donanım yazılımsal olarak yüklenebiliyor mu? Teşekkürler
  • Alpi_Turk A kullanıcısına yanıt
    Aracın fiyatından başka bir konunun konuşulmadığı başlıkta renk getirdin 2017'de standart olduğunu bilmiyordum umarım yazılımsal olarak faiş olmayan bir fiyata yüklenir.
  • Alpi_Turk A kullanıcısına yanıt
    2017 lerde CarPlay varmı.Satış temsilcileri hiç bahsetmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer konuya da yazdım carplay standart olarak yok.

• Audinin İngiltere sitesinde standart donanım olarak görmüştüm, ayrıcahttps://www.android.com/auto/audi/ bu adreste de 2017 modellerde olduğu yazıyor, tabi Türkiye'de standart mı yoksa opsiyonel mi bilmiyorum. Model yıllarında donanımsal bir değişiklik yoksa yazılım olarak çözülebilir gibi görüyorum.
  • 2016 modellerde USB girişinde "charging only" yazıyor, bağlantı donanımsal olarak veri iletimine uygun olmayabilir, bu durumda sadece yazılımsal olarak çözmek mümkün olmaz... USB kablosunun elektrik iletimi sağlayan kısımları bağlı, veri iletimi için olan bağlantıları boşta olabilir. Söküp bakmış olan ya da doğrudan bilgisi olan varsa daha net bilgi verebilir...

• WereRabbit W kullanıcısına yanıt
    Şu tip çözümler de üretenler var, ancak bizim 2016'larda MMI girişi bulunmuyor (en azından ben bulamadım :))
    https://www.audiworld.com/forums/audi-a3-s3-rs-3-mkii-209/how-mirror-your-phone-mmi-screen-2888656/
  • quote:

Orijinalden alıntı: WereRabbit

Şu tip çözümler de üretenler var, ancak bizim 2016'larda MMI girişi bulunmuyor (en azından ben bulamadım :))
    https://www.audiworld.com/forums/audi-a3-s3-rs-3-mkii-209/how-mirror-your-phone-mmi-screen-2888656/

Araştırdım ama bulamadım, sanırım dediğiniz gibi veriye izin vermiyor.

Hocam Peki hiç soğutmalı torpido yaptıran var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kubilayturk

Engelli ötv indirimli a3 sedan (1. 0 motor) başlangıç paketli olanı 75.000 tl ye bıraktılar. Normal satış fiyatı olarak ise son 112.000 tl dediler. A4 (1.4 benzinli) paketli olanı ise 109.000 tl.. sizce hangisini almak mantıklı otv indirimli?

A4 ün hangi paketine o fiyatı verdiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gocaman52 -- 26 Mayıs 2017; 11:5:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

quote:

Orijinalden alıntı: kubilayturk

Engelli ötv indirimli a3 sedan (1. 0 motor) başlangıç paketli olanı 75.000 tl ye bıraktılar. Normal satış fiyatı olarak ise son 112.000 tl dediler. A4 (1.4 benzinli) paketli olanı ise 109.000 tl.. sizce hangisini almak mantıklı otv indirimli?

A4 ün hangi paketine o fiyatı verdiler?

Başlangıç paket li idi. Anahtar teslim. Design pketlisini 118.000 e bıraktılar. Yine anahtar teslim. (Sıfır masraf)

• Sedan hem ön hem baş mesafesi olarak kısa , sitesinden ölçülerine bakabilirsin. Ama duruşu daha güzel bence. Sıfır faiz önemli bir kampanya ben o yüzden aldım.

10k nın içinde sadece sunroof yok. Dediğiniz prestige paketse katlanır ayna vs de olması lazım. Paranız varsa dolu olanı alın. Değer bence.

Film konusunda ist da olsam llumar ahmete giderdim. İşçilik çok önemli bu konuda. Ziebartta da bakabilirsiniz. Daha kurumsal ama biraz pahalı. Ben onu tercih edeceğim gibi gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnctn

Arkadaslar yeniden merhaba,

A3 Sportback 1.0 TFSİ Design PI olarak aracin siparisini verdim, ek olarak Konfor ve Prestige paketlerini de aldim. Sunroof ve geri gorus kamerasi ek olarak yani. Arac simdilik gumrukte bekliyor ve Showroom da Cosmos Blue gordum cok begendim, o yuzden de Cosmos Blue olarak aldim.

Pazartesi islemlerine baslayacagim İlk defa 0 km de bir aracim olacak. Daha once 6 aracim oldu ama hepsi de 2. eldi. Fiyat konusunda, İstanbul ici en uygun Erel de buldum. Zaten ilgi ve alaka yonunden de en buyuk arti onlarda gordum. Acikcasi cok az da olsa ucuz veren baska bir bayi vardi ama ilgisizliklerinden dolayi gidip Erelden aldim.

Araç ne kadara mal oldu acaba 0

kredi kampanyasi var mi

• quote:

Arkadaslar yeniden merhaba,

A3 Sportback 1.0 TFSİ Design PI olarak aracin siparisini verdim, ek olarak Konfor ve Prestige paketlerini de aldim. Sunroof ve geri gorus kamerasi ek olarak yani. Arac simdilik gumrukte bekliyor ve Showroom da Cosmos Blue gordum cok begendim, o yuzden de Cosmos Blue olarak aldim.

Pazartesi islemlerine baslayacagim İlk defa 0 km de bir aracim olacak. Daha once 6 aracim oldu ama hepsi de 2. eldi. Fiyat konusunda, İstanbul ici en uygun Erel de buldum. Zaten ilgi ve alaka yonunden de en buyuk arti onlarda gordum. Acikcasi cok az da olsa ucuz veren baska bir bayi vardi ama ilgisizliklerinden dolayi gidip Erelden aldim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah.

• Teşekkür ederim güzel günlerde kullanın çok iyi bir araç aldınız

• Aracınız hayırlı olsun her anlamda memnun kalacağınız bir tercih olacaktır.

Özellikleri aynı sedan versiyona şu anda ne rakamlar isteniyor ?

Birde baz paketin üzerine (design-sport)line + prestij pakete 10 bin lira fark söz konusu sanırım ?

• quote:

Sedani icin 137 K gibi bir fiyat verildi, sedan durumu ötv ye takiliyor ve %60 oldugundan bu fiyatlara cikiyor.

Alacak tum arkadaslar, gidip gormeden herhangi bir tercih yapmasin derim cunku ben ilk sedan alacagim diyordum ama gidip gordugumde kararimi degistirip sportback e dondum.

dizel fiyatı mı bu?
  • Bu bahsettiğiniz 137 k fiyat prestij paketli sanırım o paketi almadan ötv ye takılmama gibi bir durum varmı acaba yoksa sedan hertürlü ötv de üst dilime mi giriyor ?

• Aslında dynamicte giriyor güncel kurdan hesaplanırsa ancak firma 4 bin euro iskonto gösteriyor.

• öncelikle hayırlısı olsun... ben a3 sedan aldım 7 aydır kullanıyorum 4 kişilik bir aileyiz kesinlikle baş mesafelerinde sıkıntı yaşamadım gayette memnunuz araçtan.bence kesinlikle sedanı tavsiye ederim(ilkdefa sedan araç almama rağmen)

film cam içinde aldığım tüm araçlarımı ziebart avcılarda yaptırıyorum çok profesyonel hizmet veriyorlar bilginiz olsun. fiyatıda çok pahalı değil.
  • Sedan baz model için ne fiyat veriyorlar 92k di kaç ay önce yazık günah ne bu fiyatlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.