Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Fiyatlar nerden hocam.Dinamik bildiğim kadarıyla baz versiyon değil

Baz versiyon hocam :) örneğin hız sabitleyici yok sanırım

Kasım ayında 84 bin tl ile satılan araçla aynı donanımsa çok bir avantaj yok gibi.Arada 25 bin fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Hocam, tüm bayilerde standart fiyat
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

quote:

Fiyatlar nerden hocam.Dinamik bildiğim kadarıyla baz versiyon değil

Baz versiyon hocam :) örneğin hız sabitleyici yok sanırım

Kasım ayında 84 bin tl ile satılan araçla aynı donanımsa çok bir avantaj yok gibi.Arada 25 bin fark var

o zamanki donanımla arasında Metalik boya, akıllı anahtar gibi bir kaç fark var.

Euro ve ÖTV'den dolayı ciddi zam geldi. BMW ile kıyaslarsak bu fiyatlar baya iyi. Şu an 1.16d'nin en düşük paketlisi bile %50 ÖTV dilimine giremiyor, Kredi kampanyası da yok üstüne üstlük...

• quote:

Orijinalden alıntı: canbye

Hocam, tüm bayilerde standart fiyat

Sağolun hocam teşekkürler.

• Bugün doğuş maslaktan 1.0 dynamic sb için 117.000 TL teklif aldım bu fiyatları bulamadım malasef
  • canbye C kullanıcısına yanıt
    Akıllı anahtar dedikleri anahtarsız giriş ve çalıştırma.Doğrumu hocam

• quote:

Akıllı anahtar dedikleri anahtarsız giriş ve çalıştırma.Doğrumu hocam

Değil hocam sanırım kaybettiğinde bulmana yarıyordu diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mubayin_beyin -- 10 Mayıs 2017; 14:23:32 >
    Eyvallah Sağolasın

• Fiyatlara bakıyorum da 83.900 teklif almıştım, biraz düşüneyim derken kaçırmıştım aracı. Şimdi aynı araca 108 bin vermek benim için büyük hayal kırıklığı oluyor. Değişen bir şey yok burada araç aynı(akıllı anahtar denen şey 70 lira).
    Akıllı anahtarın temel olarak anahtarsız çalıştırma işlevi var. Bu anahtara sahip araçlarda çalıştırma anahtar takarak değil start/stop düğmesine basılarak yapılıyor, aracın içinde anahtar takılacak bir yer de olmuyor.

Ayrıca araca yaklaşıp açma kolunu kavradığınızda kapı kilitlerini açıyor (anahtarın cebinizde/çantanızda olması yeterli) ya da bagaj kilidi açılıyor bagajı açmayı denediğinizde. Araçtan indiğinizde de kapı koluna dokunduğunuzda kilitleme yapılıyor. Tabi isterseniz yine anahtar üzerindeki standart kilitleme/açma tuşlarını da kullanabilirsiniz.
    Benim açımdan çok önemli bir özellik olmasa da eşim için faydalı oldu, çantadan 5 dakika anahtar aramasına gerek kalmıyor :).

Akıllı anahtarı genelde metalik boya ile birlikte paket gibi sunuyorlar. Metalik renk alınca akıllı anahtar da veriyoruz gibi bir pazarlama stratejileri var, sanırım metalik renk araçların tümüne önceden konulmuş oluyor zaten :).

• 34GKN1907 3 kullanıcısına yanıt
    Hocam, Dynamic+Prestij Paket için bu fiyat olabilir. Prestij paket olmadan 109 gibi bir fiyat veriyorlar.
  • Cam tavanı opsiyonla bile alamıyor muyuz hiçbir bayide görmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alabiliyorsunuz
  • beyler bende dogus maslaktan baslangıc paketı ıcın 109.000bin fiyat aldım,bir kaç sorum olacak

1-Dsg wolksvagen gibi sorunlu mu?

2-Gti ve scrıcoo kullandım yag eksiltiyordu bu sekıldr bır sorun halen devam edıyor mu

3-Günde 55Km yol yapacagım sahil yolu tuzla kadıkoy belkı bılen arkadaslar vardır,dizel mi tercih etmeliyim yoksa 1.0 işimi görür mü şimdiden teşekkürler

NOT:valideye 1.0 polo aldık gayet memnun ortalama 100km de 5Litre yakıyor.

• BMW 1. Serisi 114k sitesinde Soran oldu mu A3 sb den iyi olsa gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • % 90 üzeri annemin raporuna istinaden araç alacağız. A3 almayı düşünüyorum. Liste fiyatı üzerinden mi o tv indirimi olur yoksa gerçek indikleri fiyat olan 105/118 bin üzerinden mi o tv indirimi olur acaba bilesiniz var mı?

• chimenth C kullanıcısına yanıt
    Hangi bayiden aldınız acaba?
  • kubilayturk K kullanıcısına yanıt
    Engelli ötv indirimli a3 sedan (1. 0 motor) başlangıç paketli olanı 75.000 tl ye bıraktılar. Normal satış fiyatı olarak ise son 112.000 tl dediler. A4 (1.4 benzinli) paketli olanı ise 109.000 tl.. sizce hangisini almak mantıklı otv indirimli?

• kubilayturk K kullanıcısına yanıt
    Engelli ötv indirimi ne şekilde çalışıyor bilmiyorum ama doğrudan ÖTV'yi siliyorlar gibi bir durum söz konusu ise daha yüksek motorlu araçlara da bakabilirsiniz. Bu araçlar arasındaki fark ÖTV yüzünden açıldığından dolayı bunlarda vergi avantajı çok daha yüksek olacaktır. Örneğin net fiyatlar şu şekilde verilmiş listede:
    A4 1.4 TFSI 150 hp Dynamic S tronic 100.916 ₺
    A4 2.0 TDI 190 hp Dynamic S tronic 102.165 ₺
    A4 2.0 TDI 190 hp quattro Dynamic S tronic 109.150 ₺

2.0 TDI ile 1.4 TFSI arasında aslında 1200TL gibi bir fark var.

Ben A3 SB 1.0 kullanıyorum ancak bunlara yakın fiyatlar söz konusu olsaydı A4 2.0 TDI, hatta Quattro tercih ederdim sanırım. Ama kişisel bir tercih elbette.
  • WereRabbit W kullanıcısına yanıt
    1.6 motor sınırı var.. 1.8, 2.0 ya da daha yüksek alamıyorsunuz..

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.