Şimdi Ara

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.361
Cevap
41
Favori
106.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Eski sesi geri istemek için e-mail gönderebileceğimiz bir adres var mı? Korna sesi de dandik oldu aynı zamanda. Kaz gibi ötüyor

ETS2 Multiplayer forumuna yazabilirsiniz.

http://forum.ets2mp.com/

quote:

Orijinalden alıntı: orcun170

Oyunu satın almadım arkadaştan attım bende bu oyunu oynayabılır mıyıım online olarak.

ETS2'yi multiplayer olarak oynayabilmek için Steam üzerinden etkinleştilmiş ETS2 oyununa sahip olmanız gerekmektedir.

quote:

Orijinalden alıntı: elalembialem_

http://alpha.ets2mp.com/

mp indiremiyorum sorun mu var acaba bilgisi olan varmıdır

Yoğunluktan dolayı sayfa mı açılmıyor yoksa hata mı alıyorsunuz?

• hata alıyorum

Cannot find Euro Truck Simulator 2 in your Steam library. Is your Steam account private? If yes change it status to public and try again.

bu şekilde

profilimi herkese açık yapmam gerekiyormuş ama nereden yapacağımı bilmiyorum çok uğraştım ama bulaamdım
  • elalembialem_ kullanıcısına yanıt
    Profili görüntüle / Profili düzenle / Gizlilik ayarlarım kısmından yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elalembialem_

hata alıyorum

Cannot find Euro Truck Simulator 2 in your Steam library. Is your Steam account private? If yes change it status to public and try again.

bu şekilde

profilimi herkese açık yapmam gerekiyormuş ama nereden yapacağımı bilmiyorum çok uğraştım ama bulaamdım

Yapmanız gerekenleri aşağıdaki ekran görüntülerinde adım adım gösterdim.

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]  ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]

• değerli arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim ama zaten ayarlar sizin belirttiğiniz gibiydi bir değşiklik yapmam gerekmedi ama yinede düzelmedi kaldırdım tekrar kurdum ama olmadı

farklı tarayıcılardan da denedim bu arada

opera mozilla chrome explorer hiç birinde indirme kısmını yapamadım

başka yol denemek lazım sanırım

bilgilendirmeler ve yardım için saolun tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

oyunun surumu guncellendi. yeni mp surumu gelecek. baska turlu giremezsin mp ye.

Oyunun versionunu tekrar 1.9.24'e getirip multiye girebilirsiniz, yeni versionda metalik boyalara baktım tekrar 1.9.24'e dönüp multiye devam ediyorum sorun yok hocam yanlış bilgi vermeyelim.

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]

• peki hocam mp nin yeni güncellemesi geldiği zaman metalik güncellemesine nasıl dönücez tekrar
  • D4M24 kullanıcısına yanıt
    o ayarı tekrar en üstteki beta sürecine katılma şeklinde ayarlayınca tekrar son versionu yüklüyor.
  • Terranfan kullanıcısına yanıt
    anladım hocam eyvallah
  • oyunun ekpaketi multiye bi katkı sağlıyo mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

oyunun ekpaketi multiye bi katkı sağlıyo mu?

Going East! DLC'sinden bahsediyorsanız singleplayera eklenen tüm yeni yollar multiplayerda da mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

oyunun ekpaketi multiye bi katkı sağlıyo mu?

Going East! DLC'sinden bahsediyorsanız singleplayera eklenen tüm yeni yollar multiplayerda da mevcut.

anladım sağolun. ozaman dlc almada fayda var
  • haritada yer açılıyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

oyunun surumu guncellendi. yeni mp surumu gelecek. baska turlu giremezsin mp ye.

Oyunun versionunu tekrar 1.9.24'e getirip multiye girebilirsiniz, yeni versionda metalik boyalara baktım tekrar 1.9.24'e dönüp multiye devam ediyorum sorun yok hocam yanlış bilgi vermeyelim.

beta erişim kodu istiyor bende gözükmüyor ve şuan mp ye gireiyorum

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    alt satır değil hocam üst satırdan ayarlicaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 20 Mayıs 2014; 17:26:38 >
  • quote:

alt satır değil hocam üst satırdan ayarlicaksınız.

eyvlh saol
  • ETS2 1.10.1s güncelleştirmesi kuranların ve kuracak olanların dikkatine!

ETS2'nin yeni yayınlanan 1.10.1s versiyonu şu an için multiplayer mod ile uyumlu değildir ve 1.10.1s versiyonunu kurup multiplayer'a giremeyenlerin oyunun eski versiyonuna geri dönmeleri ya da multiplayer modun yeni sürümünün çıkmasını beklemeleri gerekmektedir.

Oyunun eski versiyonuna geri dönebilmek için Steam'den yapmanız gerekenlere aşağıdaki ekran görüntülerinden ulaşabilirsiniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra 1.9.24.1s versiyonu otomatik olarak inmeye başlayacaktır.

Not: Yeni gelen Metallic Paint Jobs Pack DLC'si ile 1.9.24.1s versiyonu uyumlu değildir ve aşağıdaki hatayı almanız normaldir.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• sarppy kullanıcısına yanıt
    hocam bunu ilk mesaja ekler misin, ana konuda her sayfada soruyorler, soranlara bu konunun linkini veririz.
  • quote:

hocam bunu ilk mesaja ekler misin, ana konuda her sayfada soruyorler, soranlara bu konunun linkini veririz.

Multiplayer'a yeni güncelleştirme gelene kadar geçici olarak ilk mesaja ekledim.
  • iyice kafam karıştı.
    mp in son sürümü nedir ?
    1.0.3 mü
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.