Şimdi Ara

Atlas İllumunati Takımıdır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
3.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheB0SS

quote:

Orijinalden alıntı: Sepulchure

Gördüğü her üçgeni illimunati yapan tipler biraz çıkıp nefes alın. Hey allahım ,nasıl bi kafa yaşıyosunuz

senin gibi tiplerde en azından daha bakmadan, böyle şuursuzca yorum yapsın işte;https://www.facebook.com/photo.php?fbid=584026891683011&set=a.549179368501097.1073741828.548834355202265&type=1&theater

Aynen qnq Atlas illimunati taqımı holitotu dpden attırıp kendilerini aldırdılar of illimunati üçgenler heryerde .s

not : tahminimce sen illimunati.org daki geri sayımı takip eden tiplerdensin :(

• quote:

quote:

quote:

Gördüğü her üçgeni illimunati yapan tipler biraz çıkıp nefes alın. Hey allahım ,nasıl bi kafa yaşıyosunuz

senin gibi tiplerde en azından daha bakmadan, böyle şuursuzca yorum yapsın işte;https://www.facebook.com/photo.php?fbid=584026891683011&set=a.549179368501097.1073741828.548834355202265&type=1&theater

Aynen qnq Atlas illimunati taqımı holitotu dpden attırıp kendilerini aldırdılar of illimunati üçgenler heryerde .s

not : tahminimce sen illimunati.org daki geri sayımı takip eden tiplerdensin :(

ilk kez duydum yine şuursuzca ve aslı olmayan saçma yorumlar yapmaktasın, seni block'ladım.

• Sepulchure kullanıcısına yanıt
    ne kadar cahil bir insansın ya
  • ciddiye mi aldınız birde bunu? atlas=tt
  • Hala inanan var mı bunlara
  • quote:

quote:

Ee? Ne olmuş yani? Farz edelim illuminatiye hizmet ediyorlar.. Ne olacak sanki illuminatiye hizmet etseler?

Nitekim iyi trollemişler

• illuminati diye birşey günümüz toplumunda yoktur.
  • İlluminati var ve Dünya'yı yönetiyorlar.
  • atlas yeni kurulmadı adı TT Red idi Atlas oldu

ayrıca
  • işte bunlar hep s.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestrox

ne kadar cahil bir insansın ya

Aynen kanka bi cahil benim bu forumda , sen ve diğerleri süper zeka ben gerizekalıyım tamam illimunatiye söleyin gelsin beni alsın. belki atlas'a transfer olurum. Hayranım sizin beyninizin çalışma mekanizmasına, nasıl beyinler yönetiyor , o küçük yerde neler dönüyor anlamıyorum
  • Adamlar öyle şeyler paylaşarak dalga geçiyor gibi
  • Adamlar bildiğin sizin gibi çocukları kandırıp eğlenmek için çalışıyorlar.

Illuminati göstermeden yapılır, bunlar göstererek yapıyor çünkü siz çocuklar (LoL TR kitlesi) ancak böyle anlıyorsunuz.
  • Kısaca artizlik yapmaya calısıyorlar. Bu yüzden hiç birisini takip etmiyorum hepsi boş insan
  • what the fuck
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

2014 olacak hala illuminati diye bir örgütün varlığına inanan var

:D inananlar da 12,5 yaşında falan.. Bizim servis lise ilkokul karışık çocuğun teki getirdi arkadaşlarını arkaya hararetli hararetli "iliminati insanları 3'e ayırdı. üst orta alt kademe alt kademedekiler köle olcak üst kademedekiler efendi ortada arada kalcak acaba yeni dünyada beni naparlar" Gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Bizden sonraki neslin imkanları bol ama kafalar biraz kırık sanki.

• yav he he
  • dikkat çekmek için yapılmış resimler
  • İllumunati ne la :
  • illuminati den ne kadar alıyorlar acaba. bizde mi takım kurup böyle işlere girsek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.