Şimdi Ara

ATLANTA HDBOX SMART ANDROİD FULL HD UYDU ALICI,MEDİA PLAYER, (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
4
Favori
28.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 ay taksıtle

Fiyat: 358 TL

havale ile 340 tl

CCCAM STABIL ÇALISIYOR TEST EDILDI

NOT: KLAVYELI KUMANDA HARICI SATILIYOR VE 25$(45TLIR)

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-Android-Orjinal-Kumandasi__isp4974922

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-Android-hdmi-Kablo-Hediyeli__isp4702604

• Modül girişi yok androidi iyi çalıştıracak kadar da güçlü donanımı yok, cihaza o fiyat çok fazla.

yurtdışında bedava kargo ile 50 dolara çok daha üstün özellikli mini android pc alınabilir. Kalan paraya da en kral uydu alıcısı alınır.

Konu reklam amaçlı açılmış fırsatlık bir tarafı yok. Boşuna yer işgal ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Modül girişi yok androidi iyi çalıştıracak kadar da güçlü donanımı yok, cihaza o fiyat çok fazla.

yurtdışında bedava kargo ile 50 dolara çok daha üstün özellikli mini android pc alınabilir. Kalan paraya da en kral uydu alıcısı alınır.

sony xperia hdmi girişli ve daha mantıklı
  • quote:

Modül girişi yok androidi iyi çalıştıracak kadar da güçlü donanımı yok, cihaza o fiyat çok fazla.

Bir daha konu acarken arkadastan onay alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Ne demek istiyorsun? Fiyat çok mu uygun? Sıcak fırsatlar bölümü ürün tanıtımı veya reklam için değil bir ürünün fiyatı gerçekten piyasaya göre düşükse onu bildirmek için.

Bu özelliklere göre ürün pahalı işte. Ürünü tanıtmak için uydu alıcıları bölümüne konu açılmalı. Burada ürünlere iyi fiyata almaya çalışanlar takılıyor genelde. Bu konu zaman kaybı mesela. Ancak 200 TL gibi bir fiyata bu ürün satılmalı ki fırsat olsun.

• quote:

quote:

quote:

Ne demek istiyorsun? Fiyat çok mu uygun? Sıcak fırsatlar bölümü ürün tanıtımı veya reklam için değil bir ürünün fiyatı gerçekten piyasaya göre düşükse onu bildirmek için.

Bu özelliklere göre ürün pahalı işte. Ürünü tanıtmak için uydu alıcıları bölümüne konu açılmalı. Burada ürünlere iyi fiyata almaya çalışanlar takılıyor genelde. Bu konu zaman kaybı mesela. Ancak 200 TL gibi bir fiyata bu ürün satılmalı ki fırsat olsun.

Uydu alıcılarda expertiz misiniz? Daha uygun satan varsa link koyarsın yurtdısından sunu alırısın üstüne bunu alırsın üstüne bunu ekledin mi roket yaparsın demekle olmuyor bu işler...

• Expertiz değilim bilinçli tüketiciyim. Daha ucuza varsa link koyarsın ne demek yahu önemli olan belirli bir parayla alabildiğinin en iyisini alabilmek. Iphone 5 ilk çıktığında herkes 3200 TL istedi mesela sonra 2900'e satan yer olunca buraya konu mu açılması lazım fırsat diye aynı mantık. Daha ucuza satan olmasa bu bile bu paradan daha ucuza bundan iyi cihaz veya cihaz kombinasyonu varsa bu cihaz alınmaz bunu anlatmaya çalışıyorum. Sen de anlaşılmaz bir şekilde savunuyorsun sanki satıştan komisyon alacakmış gibi.

600 mhz işlemci ve 512 mb ramli bir android cihazı kullandınız mı? Üstelik 1920x1080 çözünürlüklü bir ekranda kullanılacağını varsayarsak resmen yerlerde sürünecek pc özelliği. Hiç olmasaydı daha iyi diyecek birçok kişi.

http://www.mp4nation.net/tablets-phones/android-tv-sticks/mk802-android-4-0-tv-usb-stick-a10-processor-1gb-ram-4gb-memory-free-fedex-2-day-to-select-destinations

Televizyonda android istiyorum diyen bu cihazı alsın Kargo dahil(takipli) 85 TL'ye bu cihazı alıp üstüne kalan parayla da(250 TL civarı) piyasadaki en kral modül girişli istediği receiverı alabilir. Linkteki ürünün özellikleri çok daha iyi ve android 4.0 ice cream ile geliyor.

Daha az parayı çok daha performanslı olur. Artık konuşma istersen. Bu işi bilmediğin belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitmachine16 -- 18 Aralık 2012; 16:00:19 >

• Güzel ürün ama tam olarak aklımda ki ürün şu jameson modeli idi hizlialda satista olan,http://www.hizlial.com/u05.015.8185.0003/jameson-js-3003-ethernet-hd-kayit-cift-usb-kart-girislimodulmkv-desteklerharici-hdd-baglantilifull-hd-uydu-alicisihdmi-kablo-ve-hediye-kanallar aynen bu özelliklerin üstüne stabil calişan android'de eklense tamam olur. Ürün güzel ama birazcık eksik kalmış ve sanırım biraz daha bekleyecegim ben, hayırlı satışlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

ben, hayırlı satışlar dilerim.

slm
    free serverli bahsettıgınız cıhazdan daha stabıl ve serı bır cıhaz onereyım
    dıamond ile her ay yenılenen lıstelerle menuden yazılım ve kanal lıstesı ındırebılırsınız
    250 tl

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Diamond-Hdbox-hdmi-Kablo-Hediye__isp4708144

• quote:

quote:

+1 adam haklı beyler!

cihazı almadan yorum yapmak bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 18 Aralık 2012; 17:11:17 >

• quote:

Expertiz değilim bilinçli tüketiciyim. Daha ucuza varsa link koyarsın ne demek yahu önemli olan belirli bir parayla alabildiğinin en iyisini alabilmek. Iphone 5 ilk çıktığında herkes 3200 TL istedi mesela sonra 2900'e satan yer olunca buraya konu mu açılması lazım fırsat diye aynı mantık. Daha ucuza satan olmasa bu bile bu paradan daha ucuza bundan iyi cihaz veya cihaz kombinasyonu varsa bu cihaz alınmaz bunu anlatmaya çalışıyorum. Sen de anlaşılmaz bir şekilde savunuyorsun sanki satıştan komisyon alacakmış gibi.

600 mhz işlemci ve 512 mb ramli bir android cihazı kullandınız mı? Üstelik 1920x1080 çözünürlüklü bir ekranda kullanılacağını varsayarsak resmen yerlerde sürünecek pc özelliği. Hiç olmasaydı daha iyi diyecek birçok kişi.

http://www.mp4nation.net/tablets-phones/android-tv-sticks/mk802-android-4-0-tv-usb-stick-a10-processor-1gb-ram-4gb-memory-free-fedex-2-day-to-select-destinations

Televizyonda android istiyorum diyen bu cihazı alsın Kargo dahil(takipli) 85 TL'ye bu cihazı alıp üstüne kalan parayla da(250 TL civarı) piyasadaki en kral modül girişli istediği receiverı alabilir. Linkteki ürünün özellikleri çok daha iyi ve android 4.0 ice cream ile geliyor.

Daha az parayı çok daha performanslı olur. Artık konuşma istersen. Bu işi bilmediğin belli.

Arkadasım komisyon almıyorum ürünüde savunmuyorum senin boş, sırf eleştiri olsun diye yazdıgın yazıya tepkim bu mantıkla smart tv de almayalım hatta akıllı telefonda almayalım bir mp3 player bir cep bilgisayarı bir nokia 3300 işimizi görür var mı böyle mantık? iphone sevmesemde verdiğin örnekte yanlıs heryerde 3bin lraya satılıyorsa 2900 satan varsa evet fırsattır etmez ama onu alıcak bir kişi bile varsa 100 tl karlı almıs olur en azından ürün işlemci hızı vs eleştirirsin ama gelip sunu yurtdısından al birde uydu alıcı al daha demek boş konuşmaktır.

• Bu konu baska bi forumda baya detaylı mevzu olmus ilgilenenlere...

http://www.turke****.com/satforum/showthread.php?t=692150
  • quote:

Arkadasım komisyon almıyorum ürünüde savunmuyorum senin boş, sırf eleştiri olsun diye yazdıgın yazıya tepkim bu mantıkla smart tv de almayalım hatta akıllı telefonda almayalım bir mp3 player bir cep bilgisayarı bir nokia 3300 işimizi görür var mı böyle mantık? iphone sevmesemde verdiğin örnekte yanlıs heryerde 3bin lraya satılıyorsa 2900 satan varsa evet fırsattır etmez ama onu alıcak bir kişi bile varsa 100 tl karlı almıs olur en azından ürün işlemci hızı vs eleştirirsin ama gelip sunu yurtdısından al birde uydu alıcı al daha demek boş konuşmaktır.

Komisyon almadığını ben de biliyorum lafın gelişi sanki bir çıkarın varmış gibi bir tavır takınmışsın anlamında söyledim. Öyle bir mantık var, şöyle ki akıllı telefon yerine tabiki 2-3 tane farklı görevdeki cihaz alınmaz taşınabilirlik faktörü var. Ama benim dediğim örnekte belki de yerden daha çok tasarruf edeceksin(küçük receiverlarda alınırsa 2.5 inçlik hdd kadar olanlar). benim önerdiğim ürünler yanında taşımayacağın ürünler olduğu için senin verdiğin örnek uymuyor bir kere, ama ana fikrini anladım gene de.

Iphone konusunda tabiki 3000 lira verene karışılmaz ama o paraya fırsat değildir sen de beni anla o konunun yeri burası olmaz onu anlatmaya çalışıyorum.

Benim boş konuşmam insanların cebindeki parayı kurtarıp üstüne de daha kullanışlı ürünler tavsiye etmemse sen ne yapıyorsun acaba burada?

• Bu dediklerin senin mantigin lakin forumun kurallari var ve senin mantigin bu kurallar icinde yer almiyor bu yuzden ilanin gereksiz yer kapladigi soyleyemezsin yoksa olumsuz elestirin senin dusuncen tabiki daha fazla uzatip ilani kirletmemek lazim aksini dusunuyorsan sikayet edersin ilani bu arada iyi bir android kullanicisiyim 600 mhz gerekli optimizasyon yapildiysa gayet yeterli olabilir smart tv ozellikleri icin denemek lazim

• şimdi bu alet neler yapıyor beyler, birisi bana anlatabilir mi, çok anlamıyorum, dreambox gibi bişey mi bu...
  • Madem kompakt cihaz olduğu için savunuyorsunuz o zaman Modül girişide olsun kardeşim..Modül girişsiz uydu cihazı bluetooth suz akıllı telefon gibidir.Herkes modülmü kullanıyor dersen bende herkes bluetooth mu kullanıyor derim.Yazılımı nasıl optimize edersen et 600 Mhz işlemci ZAYIFTIR.
  • Çin sitelerindeki cihazlar daha cok ozellikli ve bu cihazin 4 te biri fiyatina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 8 Ocak 2013; 11:41:52 >
  • Bu tip cihazlara insanlar yabancı oldugu için çekinerek yanaşıyoruz bu da çok dogal.
    biraz inceleme olsa , resim ve video çekilse performansı gösterilse neler yapılabildigi gösterilse insanlarin aklındaki soru işaretleri de gider.

haliyle sadece özellikleri şunlar / ürün süper demekle bu işler olmuyor. insan sözünün değeri yok / kalmadı günümüzde.
    bu forumda bir çok kişi magdur oldu / magdur olmayada devam ediyor (hdd konusu)

onun için benzeri olmadıgı için / insanlarinda pek bilmedigi, yeni yeni gördügü bir ürün için reklam ve tanıtım amaçlı konu denilmesi son derece normal
    Çünki Sıcak Fırsatların amacı fiyat karşılaştirması yapmak en iyi fiyatı herkesin görebilmesini saglamaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Çin sitelerindeki cihazlar daha cok ozellikli ve bu cihazin 4 te biri fiyatina

a9 işlemci 1gb ramli modeli 4De 1 fiyata ise getirecek olan varsa heme 85Tl yapar ben 100TL alirim varsa öyle satın alacak veya getirtecek biri talibim, link verirsenizde incelemek isterim.
  • quote:

Expertiz değilim bilinçli tüketiciyim. Daha ucuza varsa link koyarsın ne demek yahu önemli olan belirli bir parayla alabildiğinin en iyisini alabilmek. Iphone 5 ilk çıktığında herkes 3200 TL istedi mesela sonra 2900'e satan yer olunca buraya konu mu açılması lazım fırsat diye aynı mantık. Daha ucuza satan olmasa bu bile bu paradan daha ucuza bundan iyi cihaz veya cihaz kombinasyonu varsa bu cihaz alınmaz bunu anlatmaya çalışıyorum. Sen de anlaşılmaz bir şekilde savunuyorsun sanki satıştan komisyon alacakmış gibi.

+1

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.