Şimdi Ara

ATLANTA HDBOX SMART ANDROİD FULL HD UYDU ALICI,MEDİA PLAYER, (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
4
Favori
28.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eagle16

bu alette ip tv izleniyormu ?

genelde içinde ip tv bölümü olmaz

cihazı aldıktan sonra kendiniz ip tv eklentisini cihaza eklemelisiniz.
    kesinlikle ip tv çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemre81

quote:

Orijinalden alıntı: musti1538

bu cihazı bugün sordum bayiisine ve cihazıda özellikle digiturkplay yasal üyeliği izlenebiliyormu diye. Şu an sorun olduğunu belirttiler. Acaba deneyen var mı bu yayını?

Bende Android Box var, son guncellemeden sonra izlenmiyor.

digiturkplayin android icin olan yazılımı son guncellemeyle sorunlu oldugundan calismiyor degilmi?
    uydualıcıyla ilgisi varmı?
  • quote:

bu alette ip tv izleniyormu ?

evet izleniyor
  • hd box film indirme de sorun yaşıyorum. indir dedikçe 12 tane birikmiş sürekli indir görünüyor. fabrika ayarlarına dönsem tüm ayarlarım (server) ve ip tv gider mi
  • hepsiburadada 299a satılan aynı aletmi o
  • quote:

hepsiboşsitesinde 299a satılan aynı aletmi o

quote:

ARKADAŞım modelıne bakmıyormusun ?

smart androıd o sıtedede kumandasız ve wıfısız 399 tl

atlanta HDBOX SMART ANDROİD
    EN UYGUN FİYAT

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-Android-ozel-Akilli-Kumanda-Wifi-Anten__isp7520188

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 19 Nisan 2013; 14:00:05 >

• Arkadaşlar ürünü yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum. Benim gibi bu işlerden çok iyi anlamayan ama TV görüntüsüne ve kanal geçiş hızlarına önem veren kişiler için ilk kez yorum yazıyorum..
    Ürün modem kadar bişey. çok yer kaplamıyor. ürünün dıştan görüntüsü oldukça kibar ve kaliteli. dış görüntüsünde tek eksik bence kanal numaralarının gösterge panelinin olmaması. onun dışında çok çok güzel bir görüntüsü var.
    Cihaz ethernet kablosu ile modemden direkt olarak interenete bağlanabiliyor. İstenilirse Wifi aparatı ile de satın alabilirsiniz. ben modemden direkt bağladım.(modemim zaten TV nin yanında)
    İnternet bağlantısında bir sıkıntı görmedim açıkçası.
    benim televizyonum 60 inch (159 cm) LG Plazma. Ekran büyük olduğu için SD yayınlarda sıkıntı yaşamıştım başka receiverlarda ve bu cihazda da şüphelerim vardı. Ancak SD yayınlar da çok üst seviye olmasa da gayet güzel gösteriyor. TV'nizin ekranı 42-47-50 ya da 55 inch ise bence çok daha güzel gösterecektir. 60 inch ekranda 10 üzerinden 7 diyebilirim. ama dediğim gibi çok da rahatsız etmiyor açıkçası. (DAha önce D-smart HD kullandığım için görüntü benim için oldukça önemlidir bu arada)
    HD yayınlarda zaten bi sıkıntı yok.
    EN ÖNEMLİSİ DE KANAL GEÇİŞ HIZI... herkesin merak ettiği bi konu bence. GAYET BAŞARILI!! Normalde bu tür HD cihazlardan daha düşük performans beklenir. D-smart'ın kanal geçiş hızından çok daha iyi seviyede. Benim için en önemli konu buydu. ama BAŞARILI buldum açıkçası.
    IPTV free serverlardan bir sürü beleş kanal izleyebilirsiniz (Yetişkin kanalları da dahil:). ayrıca bir hesabınız varsa zaten sıkıntı yok. kopma olmuyor. cccam hakkında benim pek bilgim yok zaten.
    Cihazda ısınma oluyor demiş bazıları. HEr cihazda ısınma olur zaten. buna özel bişey değil o. ısınması çok değil merak etmeyin.
    Cİhazın açılma süresi 1-2 dakika diyenler var. Sakın İNANMAYIN. çok daha hızlı.. 30-40 saniye gibi bişey. Bence bu da çok başarılı.
    Cihazın diğer Smart TV özelliklerinden bahsetmicem. ama TV niz smart değilse, ve bu özellikler sizin için önemliyse sadece şunu söyliyim KESİNLİKLE KLAVYESİNİ ALMALISINIZ. Yoksa tek başına kendi kumandası sizi teknolojiden soğutur. Yok ben sadece TV izlerim derseniz de kendi kumandası zaten çok yeterli. ve ayrıca dandik de değil bir çok ürün gibi. Bence kaliteli bir duruşu ve hissiyatı var.
    Kısacası ATLANTA HD BOX SMART bence çok başarılı bi cihaz. Tereddüt etmeden alınabilir.

• balandiz B kullanıcısına yanıt
    selam
    @balandiz

atlanta smart box ın modul gırıslı ust modelı cıkmıstır

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hdbox-Smart-G4-Android-Full-Hd-Uydu-Alici__isp20224239
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Fatih bey ben G4 modeli alacaktım aslında ama fiyat biraz pahalı gelmişti. Benim gibi server üzerinden kanal izlemekten çok anlamayan, ama bu cihazı almayı düşünüp de kararsız kalanlara az da olsa bilgi verebilmek için GİRİŞ SEVİYESİNDE KULLANICI BİLGİSİ vermek istemiştim. Çünkü ben de almadan önce çok düşündüm, yorum okumak istedim ama anlamadığım bir sürü şey yazılmış yorumlarda :) bu konularda benim gibi cahil kalanlar için sadece yorumum. yoksa ileri seviye kullanıcıları zaten benim yoruma bakıp gülecektirler eminim.
    yine de tşk ederim bilgilendirme için.
  • balandiz B kullanıcısına yanıt
    rica ederim yorumunuz çok yerinde bayagı açıklayıcı ve detaylı olmuş almak isteyenler içinde yararlı olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

rica ederim yorumunuz çok yerinde bayagı açıklayıcı ve detaylı olmuş almak isteyenler içinde yararlı olmuş...

Fatih ccam konusunda özel mesaj attım,
    Selamlar.
  • Digitürkplay çalışıyor mu? Donmadan takılmadan güzel bir şekilde çalıştırabiliyor mu? Arkadaşıma önereceğim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakus35.5

Digitürkplay çalışıyor mu? Donmadan takılmadan güzel bir şekilde çalıştırabiliyor mu? Arkadaşıma önereceğim de.

linkte smart g4 android modeli digiturk play calıstırır

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hdbox-Smart-G4-Android-Full-Hd-Uydu-Alici__isp20224239
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: spartakus35.5

Digitürkplay çalışıyor mu? Donmadan takılmadan güzel bir şekilde çalıştırabiliyor mu? Arkadaşıma önereceğim de.

linkte smart g4 android modeli digiturk play calıstırır

Eski ürün çalıştırmıyor mu hocam? fiyat da önemli.

• smart box modelı calıstırmaz

smart g4 modelınde calısır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.