Şimdi Ara

Atiye | Netflix Türk Yapımı | Beren Saat | 2. SEZON 10 EYLÜL'de (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
9
Favori
8.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilk sezon aynı gün tüm bölümleri izlemiştim, bu sezon 5.bölümden sonra sıkıla sıkıla izledim. sürükleyicilik / gizem kaybolmuş diziden sanki. Pek beğenmedim ben boş bir sezon olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Eylül 2020; 22:43:50 >
  • Bu kadar vasat yapılır bir dizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün izledim ve ilk sezonun gizemli havasını tamamen kaybetmişler bu sezon.sanki "sezonu bu sefer çekelimle bitsin şu pandemide" dercesine konu aralarında çok boşlukları olan,bir yabancı dizi ile kıyas tutmayacak derinliksiz senaryo yazılmış.

aslında temelde senaryonun çekirdek yapısı güzel ancak ilerleyişi ve ayrıtıları çok boşaltılmış bu sezon senaryosu.çok daha iyi olabilirdi.
    yani iddia ediyorum dark dizisinin senaristleri şu diziye el atmış olsalardı en az dark kadar kaliteli bir dizi olabilirdi.maalesef bizim senaristler bu konuda çok eksikler.
  • İlk sezon fena değildi ama bu sezon olmamış.

Bıraktım diziyi bir 3.sezonu kaldırmaz bünyem.

Ayrıca Pandemiyle bir alakasının olduğunu düşünmüyorum. Bir yerde sezonların aynı anda çekildiğini duymuştum. Atıyorum diziyi sezon sezon çekmek yerine 3 sezonuda aynı anda çekiyorlar. Haliyle adamların eleştirileri okuyup düzeltmeye imkanları olmuyor çünkü bölümler zaten çekilmiş oluyor.

Ha aynı anda 3 sezon çekmek ha haftada 2 saatlik Türk TVlerine dizi çekmek. Benim nazarımda aynı şey.

Aynısını The Protector adlı çöp yapımda da gördük. Bu en azından ondan iyi

Bu aynı anda 1 den fazla sezon çekme olayı Türkiyeye mi özel yoksa başka ülkede de var mı?

Bazen düşünüyorum bu adamlar 1 sezonluk bütçeyle 3 sezon çekip kalan 2 sezonun bütçesini cepliyolar mı diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 14 Eylül 2020; 18:0:52 >

• Darktan sonra atiyeyi bitirince türk dizilerini neden izlemediğimi hatırlamış oldum. 1. sezon fena değildi ama 2. sezon 8 bölümü de bitsin diyerek izledim. Ne bi merak uyandırma ne bi gizem vardı 8 bölümde gerçekten iyi değildi. Bu dizi için çok güzel, efsane, bayıldım diyen varsa sanırım hercaiden veya holding sahibi genç zengin çocuk ile fakir kız olan dizilerden sonra izlemiştir değişik gelmiştir.

• Dizide o kadar saçmalık var ki yan ekranda izlerken bile sıkıldım.
    Ölen kadını geri getirebiliyor ama adamın oğlu öldü diye ta urfaya gidiyorlar. Neymiş kapıdan geçeceklermiş oğlu gelecekmiş. Elle geri gelsin. Yanında öbür dünyada ki sevgilini vuruyorlar sen hiçbir şey olmamış gibi adamşa urfaya gidiyorsun. Elle kalksın adam.
    Bir ağaçtan 2 kişi Atiyeyi buluyor orası ayrı bir olay. Hadi birinde ağaç resmi varda buldu. Elif nasıl buldu Atiyeyi. Yahu buldunuz neden yalnız bırakıyorsunuz beraber gidin madem yardım ediyorsunuz, kadın bayılıp bayılıp duruyor.
    Atiyede zaten bir mimik yok keşke maskeli bir sezon olsaydı en azından maskelerden mimikler anlaşılmıyor derdik.

Mobilden yazıyorum. Yazımda bir hata varsa affola.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Daha önce de söylediğim gibi mükemmel, vaayyyyyyy, öffff neler neler oldu beaaaa dedirtmiyor ama klasik holding sahibi bebetoların olduğu dizilerin yanında resmen bir şeyler yapabiliyoruz dedirtiyor.

Beren Saat'i seviyorum ama oyuncu olarak değil. Yani olmuyor işte keşke anlasa da bıraksa oyunculuğu ama para kazanıyor ben olsam ben de bırakmam doğal olarak. Mehmet Günsur da sinirlenemiyor boşuna kasmasın.

Herkes gibi bence de 2.sezon biraz bozuldu. Serdar'ın kimlerle konuştuğunu merak ediyorum ben 2 sezonda da tam olarak anlayamadık uzaylı mıdır nedir artık.
  • İlk sezonu 'ooo yerli netflix yapımı' gazıyla izlemiştim. Pek beğenmedim ama neyse ilk sezonun günahı olmaz diğer sezonlarda düzelir dedim. Demez olaydım. İkinci sezon çok ama çok kötüydü. Keşke kaybettiğim zamanı geri verebilseler. Çok kötü ya valla çok kötü. 2/10 veriyorum bu da Beren Saat ve Melisa Şenolsun'un güzel oyunculuklarının hatrına.
  • Yorumlar iç açıcı değil.

Başlayacaktım 2. sezona, vaktim değerli olduğu için vazgeçtim.
  • yani ilk sezonun gizemi yok ama 3 4 bölümden sonra sıkmadan izlettirdi, 3.sezonla final yaparlar umarım

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eh işte izliyoruz. Beren saatin oyunculuğu gerçekten vasat . Lan ben oynasam daha iyi oynarı dizinin içine ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 23 Eylül 2020; 8:50:7 >
  • Tam bir " diziyi o kadar dağıttılar ki toplayamıyorlar" vakası. 2. Sezonu zorla bitirdim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rezil oyunculuk + rezil kurgu. istanbul'dan şanlıurfa'ya ışınlanmaları ve bu kötü oyunculukları flash tv yapınca dalga geçiliyor.

denilene kitabı baya iyiymiş.

3.sezon çıkarsa izlemem. şimdilik izlediğim en kötü netflix dizisi.

• 2. sezon 5. bölümde suya dokunup geçmişe gitmesi ( teyzesinin " çok daha geriye gitmen lazım" demesi) ademle havvayı mı kasttetmişler? eğer öyle ise çok komik değilse daha komik
  • 3.sezon da iyice içine etmişler. 4 bölüm kadar izledim daha sonra dayanamadım bıraktım. İlk sezon baya güzeldi sevmiştim arkadaşlarıma da hep önermiştim ama daha ne kadar rezil edilebilirdi bir yapım bilmiyorum.

Arkadaş ilgi çekilsin diye herkes sütyensiz geziyor dizide yok oda ilgimi cekmedi üzgünüm 3. sezon rezildi.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

3.sezon da iyice içine etmişler. 4 bölüm kadar izledim daha sonra dayanamadım bıraktım. İlk sezon baya güzeldi sevmiştim arkadaşlarıma da hep önermiştim ama daha ne kadar rezil edilebilirdi bir yapım bilmiyorum.

Arkadaş ilgi çekilsin diye herkes sütyensiz geziyor dizide yok oda ilgimi cekmedi üzgünüm 3. sezon rezildi.  

benzer şeyleri yazmaya gelmiştim, ilk bölüm sonrası bırakayım mı derken twitter da gördüğüm şu sahneden sonra bıraktım izlemeyi 

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

Bu ne ya   iyi ki 1.sezondan sonra izlememişim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.