Şimdi Ara

atıştırmalık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kilo vermeye çalışıyorum. akşam yemek yemeyi sevmem, ama bir şeyler yemezsem çok canım sıkılıyor. düşük kalorili atıştırmalık önererirmisiniz

• Beyaz leblebi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarı leblebi
  • çiğ badem, ceviz, çiğ kajudan oluşan ufak bir kokteyl olabilir. hem içindeki sağlıklı yağ seni tok da tutar.

yoğurt veya lor peyniri de götürebilirsin.

kilo vermeye çalıştığın için akşam saatlerinde karbonhidrat almaman iyi olur. ( benim gibi gece 2130-2330 arası antrenman yapmıyorsan tabi ) o yüzden protein ve/veya sağlıklı yağ tüketebilirsin.
  • Salı günü diyete başladım antreman yapmıyorum sadece kilo vermek için. Diyetisyen akşam 21:30-22:00 arasında 1 porsiyon meyve veya 4kuru kayısı veya 2 kuru incir veya 4 tunus hurması + 200-250ml yoğurt,süt ve ayran üçlüsünden herhangi birini tüketmemi söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

Salı günü diyete başladım antreman yapmıyorum sadece kilo vermek için. Diyetisyen akşam 21:30-22:00 arasında 1 porsiyon meyve veya 4kuru kayısı veya 2 kuru incir veya 4 tunus hurması + 200-250ml yoğurt,süt ve ayran üçlüsünden herhangi birini tüketmemi söyledi

sanırsam bende yoğurt yiyeceğim. o saate meyve yemek pek yararlı olmaz hocam. bence meyve yeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

quote:

Salı günü diyete başladım antreman yapmıyorum sadece kilo vermek için. Diyetisyen akşam 21:30-22:00 arasında 1 porsiyon meyve veya 4kuru kayısı veya 2 kuru incir veya 4 tunus hurması + 200-250ml yoğurt,süt ve ayran üçlüsünden herhangi birini tüketmemi söyledi

sanırsam bende yoğurt yiyeceğim. o saate meyve yemek pek yararlı olmaz hocam. bence meyve yeme

Sanırım daha 1 kere meyve yedim. Bazı şeyler kafama takıldı zaten diyet listesindeki örneğin ana yemeklerde 2 dilim tam tahıllı ekmek diyor, internetten biraz araştırdım 3 dilimden fazlası zararlıymış tam tahıllı olduktan sonra o yüzden 2 dilim yerine 1 dilim yemeyi tercih ediyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

quote:

Sanırım daha 1 kere meyve yedim. Bazı şeyler kafama takıldı zaten diyet listesindeki örneğin ana yemeklerde 2 dilim tam tahıllı ekmek diyor, internetten biraz araştırdım 3 dilimden fazlası zararlıymış tam tahıllı olduktan sonra o yüzden 2 dilim yerine 1 dilim yemeyi tercih ediyorum.

bende günde 2 dilimi geçirmiyorum, onun yerine mercimek, patates, bulgur , yulaf gibi karbonhidratlardan karşılıyorum ihtiyacımı

• Az önce yarım simit + kepek ekmeğe beyaz peynirli domatesli kaşar gömdüm ohhhh missss :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Az önce yarım simit + kepek ekmeğe beyaz peynirli domatesli kaşar gömdüm ohhhh missss :)

afiyet olsun
  • bladeGny kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Az önce yarım simit + kepek ekmeğe beyaz peynirli domatesli kaşar gömdüm ohhhh missss :)

alemsin hocam ya
  • Niye ki :)

Süperdi varya :)

Şimdi IIFYM uyguluyor isen zaten fark etmez yediklerin .
  • Söyleyiş tarzına güldüm hocam gömdüm ohhh misss.
  • Amroth. kullanıcısına yanıt
    100 gr da 19 gram protein ve 600 kalori var.bence pek uygun değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.