Şimdi Ara

ATİKER LPG' DE GAZIN BİTTİGİ NASIL ANLAŞILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba. Geçenlerde depoyu fulletmeme rağmen gaz göstergesi bir çizgi eksik yanıyordu. 270 km yol gittikten sonra bip bip sesi geldi ve kırmızı çizgi yanmaya başladı. Küçük yeşil ışık da yanıp sönmeye başladı. Full depo gazın bu kadar kısa sürede biteceğini sanmıyorum acaba aracımın gaz göstergesinde sorun olabilir mi. Araç Megane 2 2006 model 1.6 motor
    ATİKER LPG' DE GAZIN BİTTİGİ NASIL ANLAŞILIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben o çizgilere hiç güvenmiyorum.Daha önce 1 depoyla kaç km gittiyse yine o kadar gidecektir.
    Depon kaç lt ?
  • Gaz bittiginde izun uzun bipliyor 4 5 kere sonra gostergede sari olarak lamba yaniyor ki bu benzinde kullanildigina isaret eden bir durum.

İsiklara guvenmeyin.Bir muddet sonra ozellikle yakit konur iken fazla basinctan dolayi samandira kesinligini kaybediyor.

• Depo kaç lt, şeher içi mi 270 km yaptınız, ortalama tüketim ne gösteriyor, eğer fuldepo 33 lt civarı lpg alıyırsa 270 km çok az diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 31 Ekim 2019; 22:18:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: messuth

Ben o çizgilere hiç güvenmiyorum.Daha önce 1 depoyla kaç km gittiyse yine o kadar gidecektir.
    Depon kaç lt ?
    Merhabalar, LPG tankının üstünde 42 LT. yazıyor. Benzincide çalışan pompacılar ise 40 LT dir onun kapasitesi dedi. Maksimum 37-38 Lt. alır dediler. Ben 2 kere fullettim maksimum 35 LT aldı depo. İçinde gaz var mıydı yok muydu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dndd

Depo kaç lt, şeher içi mi 270 km yaptınız, ortalama tüketim ne gösteriyor, eğer fuldepo 33 lt civarı lpg alıyırsa 270 km çok az diyebiliriz
    Merhabalar, 35 LT gaz aldıktan sonra depo fullendi. 100 KMsi şehir dışı. 170 Kmsi ise şehir içi. Yanlız İzmir fuarı zamanı 1,5 saat trafikte kaldım. Devamlı dur kalk oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.