Şimdi Ara

ATI Tray Tools kullanımı resimli + 48xx serisi eklendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
45.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • JokeRKoRn açıkçası online olarak hiç oyun oynamadıgım için kesin bir cevap veremiyorum ama AutomaticOverclocking kısmı events den galiba patch uygulamaları ekleyebiliyoruz deneyin bir diger seçenekte Xfire için bir games profil oluşturmak simge sagtık en üst kısımdan yada exe ye çıkıyorsa sag tıkladıgınızda creat game profil diyerek , şuan için pc m de online deneyebilecegim yada bahsettiginiz tarzda bir program olmadıgı için fazla bir fikir veremeyecegim benzer pro veya bahsettiginiz pro yu en yakın zamanda deneyip durumu buraya yazarım
  • Eline emeğine sağlık valla çok iyi oldu bunu öğrendim ellerin dert görmesin.
  • benimde bi sorunum var arkadaşlar ben eskiden 7.12 - 8.2 - 8.3 driverlarını kullanıyodum. tray tools programındanda opengl ile çalışan şeylerde aa 6x af 8x yapıyodum bidaha elemiyodum hem öyle kalıyodu fakat. bi oyunda sorun var diye ekran kartının kendi cd sindeki driverı kurdum oda 7.4 müş sorunum düzeldi fakat bu seferde tray toolsta bi sorun oldu şimdi opngl seçeneği artık yok hadi onuda geçtim 3D bölümünden 6x e 8x olarak ayarlıyorum pc ye bi res atayım aa 0 af 0 oluyo nedendir acaba???
  • vista 64 bitte çalışmıyor arkadaşlar haberiniz olsun
  • oguzhan__

jackal971 ekran kartı driver ı kurduktan sonra att yi kurmanızı öneririm eger yine aynı durum söz konusu olursa tkrr kurmayı deneyin

frmtrky vista64bit de karşılaşılan sorunlarla ilgili olarak fikir vermesi açısından linki veriyorum vista ile deneme şansım olmadıgı için kesin bilgi vermek istemiyorum

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=199274
  • quote:

Orjinalden alıntı: seventyseven

oguzhan__

jackal971 ekran kartı driver ı kurduktan sonra att yi kurmanızı öneririm eger yine aynı durum söz konusu olursa tkrr kurmayı deneyin

****ky vista64bit de karşılaşılan sorunlarla ilgili olarak fikir vermesi açısından linki veriyorum vista ile deneme şansım olmadıgı için kesin bilgi vermek istemiyorum

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=199274

olmuyo bi türlü yaa

• ben buldum galiba yeni versionlarında opengl ve directx olarak ayırmamışlar bi çok resimde öyle gördüm bana eski versionu lazım elinde olan varmı acaba 1.3.6 dan eski??
  • jackal971 ccc kurulumu pc de acaba kaldırıp denedinmi [catalystcontrolcenter]
  • ati radeon HD 2600 XT marka ekran kartında auto overclock secenegi, os mavi ekrana düşürüp makineyi restartlıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: sub_s7v7n

ati radeon HD 2600 XT marka ekran kartında auto overclock secenegi, os mavi ekrana düşürüp makineyi restartlıyor

hd 2600 lerde bazı sorunlar yaşandıgını çok okudum bios update ile halledilebildigi birçok kez yazıldı anlatıldı eger sadece bu programda bir sorun varise başka oc programları ile çalıştırmayı deneyin sorunun devamında bios update yapmanızı tavsiye edecegim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sub_s7v7n

ati radeon HD 2600 XT marka ekran kartında auto overclock secenegi, os mavi ekrana düşürüp makineyi restartlıyor

hd 2600 lerde bazı sorunlar yaşandıgını çok okudum bios update ile halledilebildigi birçok kez yazıldı anlatıldı eger sadece bu programda bir sorun varise başka oc programları ile çalıştırmayı deneyin sorunun devamında bios update yapmanızı tavsiye edecegim

aynı kart bendede var ve hızları test etmek için show 3d rendere diyorum pencere açılıp animasyonu gösteriyo fakat find max for cpu ya da mem deyince mavi ekran geliyor..
    aynı şekilde hızı artırmaya çalıştığımdada oluyor acaba sorunu çözebildin mi sen?

• quote:

jackal971 ccc kurulumu pc de acaba kaldırıp denedinmi [catalystcontrolcenter]

wallaha her türlüsünü denedim 7.4 e destek vermiyo heralde ama neyse en son ccc yi bidaha kurdum aa ve af ayarını ccc den yaptım artık bozulmuyo ayar yardım için saol
  • Kartın max değerlerini öğrenmek için test yaptığımda mavi ekran hatası alıyorum. Sanırım bir yama ile halledilebilir ama yazılım şirketi vermiş mi bilmiyorum. Kart 2600 pro.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaleli81

Kartın max değerlerini öğrenmek için test yaptığımda mavi ekran hatası alıyorum. Sanırım bir yama ile halledilebilir ama yazılım şirketi vermiş mi bilmiyorum. Kart 2600 pro.

merhaba , kardeş otomatik OC ye güvenme karta yüklendiği için mavi ekran hatası veriyor kartı yakabilirsin
  • kran kartımızın maximum çıkabilecegi degerleri ölçmemiz için FİND MAX FOR yazısının sagındaki GPU / MEM ikonlarını tıklıyoruz

Demişsiniz ben bu ikilinin birine tıkladığımda ekran kapanıyor. Kartım hd2900xt 512mb . Benim tek amacım ise bu kartın fanının hızını kendim ayarlamak / arttırmak istiyorum başka programla yapmak mümkünse yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LasVegas:::

kran kartımızın maximum çıkabilecegi degerleri ölçmemiz için FİND MAX FOR yazısının sagındaki GPU / MEM ikonlarını tıklıyoruz

Demişsiniz ben bu ikilinin birine tıkladığımda ekran kapanıyor. Kartım hd2900xt 512mb . Benim tek amacım ise bu kartın fanının hızını kendim ayarlamak / arttırmak istiyorum başka programla yapmak mümkünse yardımcı olurmusunuz

2900 serisinde malesef atitraytool ve atitool un çogu versyonu cevap vermiyor , kendi kartım 2900pro ilede atıtraytool kullanamıyorum şuan için sdc ATi Tool 0.27 B2 versyonu çalışır durumda, kullanım şekli atıtraytool a çok yakındır takıldıgınız yerde yardımcı olurum download linki aşagıdadır

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=725

• çOK sağol kardeş sayende profil oluşturabildim artık daha iyi biliyorum bu programı süpersin kardeş..Ayrıca bence bu programın üstüne yok tabi atı lerde..
  • artifacts denetiminden geçirirken ekran gidiyor impurt not supported diyor bnde reset atıyorum ayrıca ekranda çizikler oluşuyor sonuna kadar devam etsem ekran kartının yanma ihtimali nedir? bir de ekran kartım x1650pro oc limitini nasıl öğrenebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaReZ -- 19 Mayıs 2008; 18:09:39 >
  • arkadaşlar ben bu programla max cekirdek hızı ve bellek hızını otomatik bulmayı deniyorum ama değerler artacağına default değerlerin bile altına iniyor ne iştir anlamadım vallaha yardım edebilecek biri var mı?

AMD Athlon 3000 64 bit 1.8 Ghz Venice s939
    512 MB kingston ddr400 +512 MB OEM ddr400
    120 Gb Samsung SATA
    ve tabi ki Sapphire ATI Radeon 9550 128 MB Agp8x
  • kardeşşimde deniorum bilgisayar resetlenio

sistem

msi k9agm2 690v/g
    2x1gb ddr2 800
    2600xt sonic
    500gb 7200 sata
    amd 4200+

hiç birşeye dokunmadan durum böle birde 2 farklı oyun testi (fs9 ve fsx)
    iki oyundada grafikler şehir grüntüsü dahil full detay 1280x1024 no AF no AA

ATI Tray Tools kullanımı resimli + 48xx serisi eklendi

fs9

fsx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 8 Haziran 2008; 9:51:44 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.