Şimdi Ara

ATi Radeon HD 5830 için fiyat indirimi düşünülmüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
8.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia ATI'ye rakip iyi bir ürün çıkartmadığı müddetçe ATI fiyat indirmez.
  • quote:

ATi Radeon HD 5770 ve Radeon HD 5830 modelleri arasındaki fiyat ve performans boşluğunu kapatmak üzere hazırlanan ATi Radeon HD 5830

ilki 5850 olacaktı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: thengir

Buyrun burdan yakın .

http://www.hepsiburada.com/sapphire-ati-hd5830-1gb-gddr5-directx-11-40nm-pci-express-2.1-x16-dp-ekran-karti-11169-00-20r/productDetails.aspx?categoryid=204&productid=bd53909

ha ha.400 liraya bulursanız öpüp de başınıza koyun demiştim bir zamanlar o fiyatı da beğenmeyenler vardı.kartın fiyatı linktekinden biraz daha düşük olacak o başka tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 10 Mart 2010; 12:50:23 >

• beklenen bir durumdu zaten.indirim için nvidia 470gt'lerin piyasa düşmesi lazım.
  • hepimiz biliyoruz, kuru kalabalık etmenin manası yok , nvidia kartları çıkarmadan ati indirime gitmez ... çünkü kendiside uzuuun seneler bunun acısını çekti .. hadi iyi forumlar ...
  • HD5830=HD5795 gibi bir benzetme yapacağım. 256bit HD57xx bir kart gibi performans veryor çünkü.
  • ati bu ne yaman çelişkidir böyle performans olarak 5770 e yakın ama ne hikmetse fiyatıda 5850 e yakın....

5830 kim ne derse desin balon bir karttır(bu fiyatı yüzünden balonuda söndü)...şahsen o karta 400tl verene kadar 130tl daha eklerim 5850 alırım sonuçta karlı çıkanda ben olurum...
  • ATI nvidiayı eleştirdiği zaman bazı 2 yüzlü nvidia kullanıcılar hemen; "sen de öyle yap, ticaret bu ATI sen ticaretten anlamazsın" gibi saçmasapan yorulmar yapıyordu.

buyrun işte diledikleri aynen oldu,

ATI gittikçe nvidialaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 10 Mart 2010; 13:13:54 >
  • nvidia gebersin diyenler ati nin meydanı boş bulunca nasılda kazları yolduğunu görsünler işte. Bazı kişiler ati yi babasının firması gibi savunuyorlar ama fırsatını bulunca ne ati ne nvidia müşteriye asla acımıyor. O yüzden aticiyim nvidiacıyım diye elin şirketine fedailik yapacağınıza piyasadaki en mantıklı kartı almaya bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARKU -- 10 Mart 2010; 13:17:13 >
  • Fiyatının yüksek olacağı zaten belliydi.
    Yalnız işin kötü tarafı Ferminin piyasaya çıkmasıyla ATI'nin GPUlarda büyük indirim yapacağını düşünmek.

Hala böyle umutlar taşıyan arkadaşlar var biliyorum ama nvidianın GPUları piyasaya süreceği
    fiyatları az çok hepimiz tahmin edebiliyoruz. ATI'nin bu yüzden dişe dokunur bir indirim yapacağını
    sanmıyorum.
    Zaten Nvidia Piyasaya sürebileceği en düşük fiyatı seçecektir; fakat Ferminin maliyeti
    ortada zararına da satacak hali yok ya

Bu yıl ekran kartında fiyattan yana pek bir rekabet göremeyeceğiz şimdiden anlamak lazım.

Edit: statistik anlasın diye düzeltme yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkowan -- 10 Mart 2010; 13:55:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelkowan
    Yalnız işin kötü tarafı Ferminin piyasaya çıkmasıyla ATI'nin GPUlarda büyük indirim yapacağını düşünmek.

kötü tarafımı ?

herkes için asıl iyi tarafı bu (senin gibi fanboylar hariç )

bu yazının "Maalesef Nvidia gtx260 fiyatlarını indirebilir" yorumundan hiç farkı yok

• o fiyat ne öyle..
  • fiyata bak hizaya gel

ulen bu kartı alanında satanında töbe töbe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

quote:

kötü tarafımı ?
    bu yazının "Maalesef Nvidia gtx260 fiyatlarını indirebilir" yorumundan hiç farkı yok

Statistikcim seni tebrik ediyorum bu yazdıklarımdan fanboy olduğumu çıkarabilecek tek üyesin heralde.

Demek istediğim şu ki kötü olan böyle bir şey sanmak. Yani Fermi piyasaya çıktığında ATI'den öle
    herkesin sandığı gibi bir indirim gelmeyecek şimdiden alıştırmak lazım kendimizi diye not düşmüşüm yazının
    devamına
    Birde sistem paneline bakmadın heralde anlamdım nvidia fanı mıyım yoksa ATI mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkowan -- 10 Mart 2010; 13:45:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mageji

quote:

http://www.hepsiburada.com/sapphire-ati-hd5830-1gb-gddr5-directx-11-40nm-pci-express-2.1-x16-dp-ekran-karti-11169-00-20r/productDetails.aspx?categoryid=204&productid=bd53909

SAPPHIRE HD5830, ödüllü HD5800 serisinin tüm özelliklerini ve üstün performansını uygun fiyatla oyun tutkunlarının beğenisine sunuyor�

sırf bu kırmızı ile yazılan cümleye kanacak binlerce kişi olacak. yazık tamamen halkın parasını cebe indirmek için harika bir tuzak kurmuş sapphire ve ati ikilisi.

bu site herzaman daha pahalı satıyor obur sitelerden

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

quote:

kötü tarafımı ?

Statistikcim seni tebrik ediyorum bu yazdıklarımdan fanboy olduğumu çıkarabilecek tek üyesin heralde.

Demek istediğim şu ki kötü olan böyle bir şey sanmak. Yani Fermi piyasaya çıktığında ATI'den öle
    herkesin sandığı gibi bir indirim gelmeyecek şimdiden alıştırmak lazım kendimizi diye not düşmüşüm yazının
    devamına
    Birde sistem paneline bakmadın heralde anlamdım nvidia fanı mıyım yoksa ATI mi?

he anladım, pardon ozaman yanlış anladım

doğru söylyorsun, işte o nvidiaya bağlı, Fermi iyi olursa ve ATIden çok daha pahalı olmazsa ATI mutlaka fiyatları indirir, ama tabi nvidia bu fazla iyimser olamayız

bu arada sistem paneline baktım 8800gts yazıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

nvidia gebersin diyenler ati nin meydanı boş bulunca nasılda kazları yolduğunu görsünler işte. Bazı kişiler ati yi babasının firması gibi savunuyorlar ama fırsatını bulunca ne ati ne nvidia müşteriye asla acımıyor. O yüzden aticiyim nvidiacıyım diye elin şirketine fedailik yapacağınıza piyasadaki en mantıklı kartı almaya bakın

aynen katılıyorum okuduğum en mantıklı yorumlardan biri işte bu
  • 450-500 olur diğer sitelerde ama yine pahalı.bu fiyatlarda da alınmaz bu kart.5850 veya 5770 çok daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 10 Mart 2010; 13:55:21 >
  • Abartmayalım arkadaşlar 5830 o kadar kötü bi kart değil ama f/p özürlü bi kart olduğu kesin.Şuan için HD5770 bile çoğu oyunu high'da oynatıyorken bu yorumlar biraz acımasız olmuş.

HD5830 fiyatı 350tl civarına düştüğü zaman çok süper bi kart olucak

Not:Ne aticiyim ne nvidia'cıyım hangi kart daha iyi f/p gösterirse onu alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N-0NE -- 10 Mart 2010; 14:09:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakessss

quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

nvidia gebersin diyenler ati nin meydanı boş bulunca nasılda kazları yolduğunu görsünler işte. Bazı kişiler ati yi babasının firması gibi savunuyorlar ama fırsatını bulunca ne ati ne nvidia müşteriye asla acımıyor. O yüzden aticiyim nvidiacıyım diye elin şirketine fedailik yapacağınıza piyasadaki en mantıklı kartı almaya bakın

aynen katılıyorum okuduğum en mantıklı yorumlardan biri işte bu

kimse meydan boş olduğunda kazların yolunmadığnı söylemedi ki burda.mesele kimin daha fazla yolduğu tarihi sürecimiz bu konuda nvidianın eline su dökmenin zor olduğunu gösteriyor bize.fermiden sonra da bunu daha iyi anlayacağınızı umut ediyorum aslında. yani rakip meydanda olduğunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 10 Mart 2010; 14:00:31 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.