Şimdi Ara

Ati Radeon 9550 ile overclock çılgınlığı... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
4
Favori
134.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir de piyasada hısın 9550 si var.
    acaba bu kartın performansı nasıl?
    asus mu,his mi?
  • arkadaşlar ben asus9550ge kartı sattım şimdi 128mb his 9550 getittiriyorum asustan daha iyi çünkü ramleri hynix 4ns
  • arkadaşlar a9550 ge/td aldım ben de, o/c yapmak istiyorum.
    hangi programı indirmem gerekiyor?
    ve de ekran kartının ısındığını falan nasıl anlayacam? o/c ne kadar fazla yapabilirim? ekstra fan gerekmeden ve kartı yakmadan :)
  • Chip dergisi 3 ay kadar önceekran kartı testinde 9550 ati çipsetli ekran kartını, fiyat performans birincisi seçmişti.
    Chip'e güvencen abi adamlar ne dese çıkıyo.
  • karar verdim 9600 proyu 256mb satıyorum yerine 9550 alcam
  • Arkadaşlar bu Asus Ati Radeon 9550 ekran kartı yeni çıkan işlemci ve ana kartlarla uyumlumu (ht,lga 775) serileriyle yani sistemi yenilerken elimizde kalmasın bu kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: solid?

arkadaşlar ben asus9550ge kartı sattım şimdi 128mb his 9550 getittiriyorum asustan daha iyi çünkü ramleri hynix 4ns

almışken xpertvision(palit) 9550 getirttir onun ramleri 2.5 ns hynix veya 2.8 ns samsung
  • abi gaza getirdiniz beni t modelini 73$+kdv den buldum ehüüüü bugünden tezi yok gidip alıyorum isteyenler bana mesaj atsın onlarada alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 2 Aralık 2004,14:03:01 >
  • bişi sorcam nfs underground 2 de
    video options da full screen anti - aliasing secenegini full yapınca oyun aşırı kararıyo.
    ekran kartım ati radeon 9550 ge nedendir?
  • burda konusulan kart ge/td yalnız, T modeli nasıldır ki?
    quote:

Orjinalden alıntı: fubo

abi gaza getirdiniz beni t modelini 73$+kdv den buldum ehüüüü bugünden tezi yok gidip alıyorum isteyenler bana mesaj atsın onlarada alabilirim
  • Ati Tool programını kullandım ben.Ram hızını 450 yapınca uçuyor nedendir?
  • bulunamıyomu hauhahuaahua
    sana ole gelıyo mecıdıyekoy bılgısayar dunyasına gel winfast fx5200 128mb 128 bit bak nasıl alıyosunn huhuhuahauhahauhaua
    quote:

Orjinalden alıntı: the engine

ram hızları 5200 le aynı ama 5200lerin 128 bitliği bulunamıyor..

aslında 9550 nin rakibi tam olarak fx 5500.. doğru değil mi arkadaşlar..
  • 5200 ler oldu yasasin 9550..
  • gercekten cok iyi o/c oluyo 9550 ler ben gecen hafta pc gold tan asus 9550 GE/TD aldım...kartın standart hızları 250/400 idi ...bunu 340/630 a kadar cektim ramlar samsung cıktı kac ns oldugunu bilmiyorum..NFSUG2 de %50 ye varan hızlanma hissettim....
  • sen onun 4ns olduğunda bakma 500mhz geçemeyen his kullanıcıları var forumda bence gereksiz zahmete girmişsin bide asus un çıktığı değere çıkamazsan
    quote:

Orjinalden alıntı: solid?

arkadaşlar ben asus9550ge kartı sattım şimdi 128mb his 9550 getittiriyorum asustan daha iyi çünkü ramleri hynix 4ns
  • arkadaşım 9550 aldım mükemmel bir kart. ekran kartı alacaklara şiddetle önerilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hannibal

Ati Tool programını kullandım ben.Ram hızını 450 yapınca uçuyor nedendir?

Cevap gelmedi ? imzadaki ekran kartıyla yaptım.

Peki His , Asusa bakarak çokmu kötü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: java

Arkadaşlar bu kart FX5600'den hızlı olmakla beraber (o/c ile tabi) 9600 pro'ya rakip bir kart... Neden diyenler FX5600 le önce bir 3D Mark 2005 alsınlar sonra da boylarının ölçüsünü...

O fiyata daha ne olsun...

Dip not: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=156278 ...

ben imzadaki sistemle 3d mark 2005 ten 1209 aldım iyimi ?

• Arkadaşlar bu Asus Ati Radeon 9550 ekran kartı yeni çıkan işlemci ve ana kartlarla uyumlumu (ht,lga 775) serileriyle yani sistemi yenilerken elimizde kalmasın bu kart
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.