Şimdi Ara

Ateş Ölçer Tavsiyesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
7
Favori
150.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tashunkee

Braun kulaktan olcen modeli. Ilk once yenidogan kizim icin visifocus almistim ama dogru sonuc vermiyordu. Sonra dogdugundan beri devamli gittigim doktorumuzun kullandigi braunu gordum. Onun onerisiyle aldik. Stabil sonuclar elde ediyoruz. Ben ve esim kucukken havale gecirdigimiz icin ates konusunda hassasiz. Ben tavsiye ederim . Parasini hak ediyor.o zaman 170tl falandi fiyati.
    ürün nedir.

Tavsiye edebilecek bir ürün varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 7 Mart 2019; 12:27:32 >
  • arkadaşlar merhaba,

elimdeki beurer ft-90 model temassız ateş ölçerimizi satıyorum.
    ilgilenen özel mesaj gönderebilir.
    fiyat: 170 lira.
    kutusu, kutu içeriği tamdır, garantisi bitmiştir.
  • Ateş ölçer çok hassas bir konu sağlık sonuçta gerçekten memnun olan var mı kullandığı cihazdan? Temassız almayın kulaktan alın deniliyor o yüzden ben paraya kıyıp Braunun kulaktan ölçen termoscan 7 modelini almaya karar vermiştim (350-500 ₺ civarı değişiklik gösteriyor fiyatı mağazadan ya da internetten alıma göre) bir de kulaklık uç masrafı var sağlıklı ölçüm yapabilmek için ancak internette biraz araştırma yapınca hem olumlu hem de olumsuz yoruma denk geldim ayrıca bozulduğunda tamir imkanı yokmuş yenisini eskiyi alıp yenisini indirimli satıyorlarmış vs... çocuk doğmadan almak istiyorum ne önerirsiniz çok kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canayy C kullanıcısına yanıt
    Ben 2 yıldır kullanıyorum elimde 3 farklı ateş ölçer oldu en yüksek braun kulak içi ateş ölçerdi. Hiç memnun değilim tavsiye etmiyorum, kulak içi başka bir ateş ölçer 37,5 gösterirken 39,5 değer veriyor braun ayrıca veri sürekli değişiyor. Biraz sonra gidip temassız ateş ölçer alacağım. Kendi payıma bir daha braun ateş ölçer almam
  • Cevabınız için teşekkürler peki memnun olduğunuz bir marka/ model var mı

• alpqla A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Uzun uzun yorum yazmışsınız ama sizin yaşadığınız sıkıntıyı yaşamadım, 5 yıldır kullanıyorum gittiğim kaç hasthanenin ateş ölçeri ile karşılaştırdım 0.1 bile farklı çıkmadı, şu ayarları yaparsanız sonuç doğru çıkacaktır. Termometre stand-by modunda olduğunda, “MEM” düğmesine 8 saniye kadar basılı tutun. Ekranda sırasıyla “° C”, “° F”, “ORAL”, “REKTAL”, “AXILLA” “EV ON”, “EV OFF” yazıları çıkacaktır. Tercih edilen ayar göründüğünde, düğmeyi bırakın. Burada rectal seçip ölçüm yaparsanız en doğru sonucu alırsınız.

• Bir hekim olarak tavsiyem infrared termometre kullanmamak. En sağlamı civalı termometredir fakat bunun evde kullanımı zor ve tehlikeli ondan dolayı bunu listeden kaldıralım. Normal termometreleri kullanmanızı öneririm. Marka olarak kruuse en sağlamı ve en doğru sonuç verenidir. https://www.hepsiburada.com/kruuse-dijital-derece-p-HBV00000IO3CZ?magaza=Ciftlik%20Malzeme&wt_gl=cpc.nelk.bahce-makineleri.pla&gclid=CjwKCAjwnrjrBRAMEiwAXsCc4955St7HPANAacbyzVaKqMr0IWFb6twkEOdzTFePD9DjNmWnSGlgiBoCeyMQAvD_BwE

• güncel olarak tavsiye var midir?
  • Bende güncel tavsiye istiyorum yeni doğacak bebeğimiz için nasıl bir ateş ölçer almalıyım tek çeşitmi farklı çeşitmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Queen -- 15 Ocak 2020; 16:37:33 >
  • Omron 720 almıştım bu virüs yokken. 120 lira civarı idi galiba faturayı bulamadım. Şimdiki fiyatını gördüm de önerecektim vazgeçtim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba f/p olarak ne tavsiye edersiniz internette o kadar çok yorum ve ürün var ki kararsız kaldım kullandınız temassız bir ateşölçer var mı
  • Konu ile ilgili eski kullanıcılardan yada medikalci arkadaşlar varsa f/p olarak alabileceğimiz bir öneri olsa iyi olur. Son zamanlarda merdiven altı felan onlarca marka çıkmış. eski yorumlardaki ne markalar kamış ne fiyatlar.
  • Ben de arıyorum var mı güzel tavsiye ?

• Vzn diye bir marka buldum acaba nasıldır.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt

Yanıt yokmu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.