Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Ateş Ölçer Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
81
Cevap
8
Favori
105.373
Tıklama
Giriş
      137 Mesaj
      01 Ağustos 2017 12:08:40
      bulabilirsen wollex iyidir...
      |
      |

Bitirim İkili : Coming soon + Logitech Z5500
    • Yarbay
      2021 Mesaj
      05 Ağustos 2017 17:31:21
      quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee Visifocus kullaniyorum. Dr.um braun irt6520 kullaniyor. Biraz atesi yuksek bir yavrum varm visio yetersiz midir sizce. Kulak ici de alayim mi?
      quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Visifocus kullaniyorum. Dr.um braun irt6520 kullaniyor. Biraz atesi yuksek bir yavrum varm visio yetersiz midir sizce. Kulak ici de alayim mi?

Benim doktorum da braun kulaktan olani onerdi, siz aldiniz mi memnun musunuz, malum fiyatlari diger markalara gore iki kata kadar daha pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      58 Mesaj
      07 Ağustos 2017 11:56:10
      Herkese merhaba;

Özellikle doğacak çocuğum için olmak üzere ateş ölçer araştırmasındayım. Ve Bir kaç marka arasında kaldım.

Beurer ft90 Temassız ateş ölçer ( Kalibrasyon özelliği yokmuş)
      Beurer ft70 Alın ve kulaktan ateş ölçer
      Weewell wtn550 temassız ateş ölçer (kalibrasyon özelliği varmış)
      Medisana 48610 temassız ateş ölçer
      Medisana 76120 temassız ateş ölçer (klinik onaylı)

bu ürünlerden tavsiye edeceğiniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_gece66 -- 7 Ağustos 2017; 16:46:22 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      07 Ağustos 2017 23:27:35
      quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr
      quote:

Visifocus kullaniyorum. Dr.um braun irt6520 kullaniyor. Biraz atesi yuksek bir yavrum varm visio yetersiz midir sizce. Kulak ici de alayim mi?

Benim doktorum da braun kulaktan olani onerdi, siz aldiniz mi memnun musunuz, malum fiyatlari diger markalara gore iki kata kadar daha pahali Alıntıları Göster
      quote:

quote:

Benim doktorum da braun kulaktan olani onerdi, siz aldiniz mi memnun musunuz, malum fiyatlari diger markalara gore iki kata kadar daha pahali

Evet brauna gectim kafam rahat gg den 175tl ye aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2021 Mesaj
      07 Ağustos 2017 23:39:32

Hangi modelini aldiniz hocam? 3030 veya 6020 sanirim?

|
      |
      tashunkee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      07 Ağustos 2017 23:58:52
      quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr Hangi modelini aldiniz hocam? 3030 veya 6020 sanirim? Alıntıları Göster
      quote:

Hangi modelini aldiniz hocam? 3030 veya 6020 sanirim?

6520 modeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      28 Mesaj
      08 Eylül 2017 00:01:27

Hocam merhaba bende araştırıyorum. Braundan memnun musunuz. Bazı yorumlarda farklı ölçümler yapıyor yazılmış.

|
      |

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      08 Eylül 2017 09:55:39
      Ben memnunum visiofocustan daha tutarlı

|
      |

• Teğmen
      110 Mesaj
      08 Eylül 2017 18:17:15
      Braun candır
      |
      |

• Çavuş
      73 Mesaj
      11 Eylül 2017 11:16:38
      Arkadaşlar 16.00'a kadar acil yardım lütefn. 100 TL'ye kadar bütçe ile Babymediko ateş ölçer almayı düşünüyorum.

http://www.bebekatesolcer.com/

Sizce yukarıdaki ürünü almalı mıyım? Bu fiyat bandında başka ürün önerir misiniz? Teşekkürler
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      27 Kasım 2017 23:25:25
      Merhabalar,

2018 ilk çeyrek fiyat listelerimiz.

www.n11.com/magaza/kozmetik126 online alışveriş yerimizdir.

aralık/Ocak/subat/mart ayları beurer ateşölçer fiyatlarımız

Hesaba havale ile kdv ve Kargo dahil fiyatlar

(Kargoya gerek kalmadan , gelip kendiniz alırsanız. 10 ₺ fiyattan düşünüz)

Ft 90-145₺

Ft70-125₺

Ft65-125₺

Ft58-120₺

Ft78-135₺

Ft09-25₺

Euro kuru ve gümrük vergileri fiyatları maksimum seviyelere çıkarmıştır, ki firma kendi ürün zamlarını dahi yansıtmamıstır ilginize teşekkür ederim Sağlıcakla kalın

Whasapp :05059154047 anıl eycan

Doğubank -126 ege medikal elektronik

Beurer bayii
      |
      |

• Çavuş
      52 Mesaj
      30 Kasım 2017 14:17:23
      Thermofocus

|
      |

• Yüzbaşı
      522 Mesaj
      12 Ocak 2018 21:12:25
      Visiofocus vardi elimde. 1 seneden fazla kullandım. Koru hastanesinde gormustum, iyidir deyip aldim. Son zamanlarda doktordakiyle karsilastrmalrm sonucu 1 derece eksik olctgunu farkwttim. Kalibrasyonu var ancak otomatik yaptgndan ben manuele girmedim. Velhasıl dayanamayip 2.bir urun aldım. Ft90. Urunun kullanma kilavuzunu okurken alin bolgesinde hareket ettirmeniz soyleniyor. Alrt en yuksek sicakligi bulup onu gosteriyor. Sonra dedim eski aletlede ayni tarz olceyim. Sonuc ikiside aynı :). 3 yildir ates olcememisz anliyacaginiz. Umarım yazı faydalı olmuştur...bense en azindan yedekli gidecegim diye kendimi kandiriyorum. Bir not daha, cocugu kresden aldım :)

Roland ua-22, M Audio axiom 49; Bağlama, Gitar, Bateri, Keman, Org, Keman, Ud, Kanun, Mey
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      29 Mart 2018 22:17:35
      Merhabalar bende yakin zamanda en iyisi visiofocus diye aldım hani ne bileyim ateş sonuçta doğru mesafeyi rakamları çerçevenin içine hizalayarak ayarliyosun bu gibi özellikleri olunca acaba yanlış mesafe tuttum mu yanlış mı ölçtü dememek için, lakin ard arda ölçümlerimde tutarsizlik olmasada çoğunlukla oğlumun ateşini 36.0 - 36.1 - 36.2 arasinda gosteriyor yani 0.3 derece esniyor ama genelde 36.2 gösteriyor bu arada koltuk altı hiç ölçmedim kaç çıkar diye ama sanirim visiofocus biraz düşük gösteriyor, standart yetişkin ısısı kaç derece ise bebek ısısının da 3 aşağı 5 yukarı bir değeri vardır ki bu deger 36.5 mi 37 mi bilmiyorum açıkcası??? ama vusiofocus genelde 36.2 olarak ölçüyor eğer gerçek ısısı bebeğimizin misal 36.7 ise bu demek oluyor ki ben bu cihazin sadece nesne değil her ölçümüne yarım santigrat ekleyeceğim oluyor... misal eğer cihaz 37 ölçerse 37.5 diyip hastaneye gitmem gerekecek hatta geçenlerde hanım ateşlendi 38 gösterdi demekki Allah muhafaza ateşi 38.5 di ve bu değer ciddi bir ateş oluyor, cihaz yüzünden hastaneyede gitmedik ateşi düsürdük lakin bu sağlık ve en iyisi diye cihaza 300 lira ver tam sonuç alama... Şöyle bi durumda var belkide yüksek ateşe + 0.5 santigrat eklemeden doğru ölçüyordur yani gerçektende ateşi 38 di ve biz bunu asla bilemiycez ama normal ateş değeri 36.2 bu cihazin en azından ben böyle bi sonuca vardım.. bu arada bu ölçümlerim manuel ve otomatik kalibrasyonlarda değişgenlik göstermedi...Saygılar.. Normal ateş değeri bebeklerin nedir bilgi verirseniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpqla -- 29 Mart 2018; 22:41:20 >
      |
      |

Taş var köpek yok.

• Teğmen
      141 Mesaj
      10 Temmuz 2018 17:37:31
      ft 65 kullanan var mı acaba ?
      |
      |

• Binbaşı
      1055 Mesaj
      11 Temmuz 2018 22:33:52
      Medisana kullanıyoruz. 10 liraydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Çavuş
      46 Mesaj
      25 Temmuz 2018 19:27:46

Hocam merhabalar... Aldınız mı omron memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum. 720 E
      |
      |
      infra_dark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      13 Aralık 2018 15:17:04

Braun un alindan ölcer modelimi bu??Memmunmusunuz??Dogru ölcuyomu bende alicam ama kararsiz kaldim:(

|
      |

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      13 Aralık 2018 22:05:12
      Braun kulaktan olcen modeli. Ilk once yenidogan kizim icin visifocus almistim ama dogru sonuc vermiyordu. Sonra dogdugundan beri devamli gittigim doktorumuzun kullandigi braunu gordum. Onun onerisiyle aldik. Stabil sonuclar elde ediyoruz. Ben ve esim kucukken havale gecirdigimiz icin ates konusunda hassasiz. Ben tavsiye ederim . Parasini hak ediyor.o zaman 170tl falandi fiyati.

• Binbaşı
      1553 Mesaj
      15 Aralık 2018 11:20:47
      quote:

Orijinalden alıntı: makelonur Visiofocus vardi elimde. 1 seneden fazla kullandım. Koru hastanesinde gormustum, iyidir deyip aldim. Son zamanlarda doktordakiyle karsilastrmalrm sonucu 1 derece eksik olctgunu farkwttim. Kalibrasyonu var ancak otomatik yaptgndan ben manuele girmedim. Velhasıl dayanamayip 2.bir urun aldım. Ft90. Urunun kullanma kilavuzunu okurken alin bolgesinde hareket ettirmeniz soyleniyor. Alrt en yuksek sicakligi bulup onu gosteriyor. Sonra dedim eski aletlede ayni tarz olceyim. Sonuc ikiside aynı :). 3 yildir ates olcememisz anliyacaginiz. Umarım yazı faydalı olmuştur...bense en azindan yedekli gidecegim diye kendimi kandiriyorum. Bir not daha, cocugu kresden aldım :)
      5 yıldır Visiofocus kullanıyorum, tek geçerim.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.