Şimdi Ara

!Ateş Ediyor! (A101) Deerma(Xiaomi) VC40 Şarjlı Dik Süpürge 974 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
33.815
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• xiaomi ekosistemi muhabbeti de baydı.

xiaomi olsa üstünde xiaomi yazar, heriflerin akıllı süpürgesi var mı var, utanıyorlar mı da isimlerini basmıyorlar? alakası yok harbiden mi olan üründe mi yazıyor gocunmadan çekinmeden üretiyorlar.

ekosistemmiş vs çin üretimi her şey xiaomi'ye bağlanıyor oldu artık. iyi ki kaliteli bir marka çıkardılar.

• Evi süpürmek için bukadar bu zamanda para veren aklını

• 200 liraya dün yerli malı dik süpürge aldım çok para 1000 tl bu zımbırtıya
  • Almak isteyen için çok iyi fiyat.
  • Karar veremedim ihtiyaçta var aslında
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    Geçen ay çok araştırdım. Bunu en düşük 1200 liraya buldum. Tam alacakken 1370 e xiaomi Handheld 1c buldum ve xiaomi aldım. Almamış olsam bu fiyata bunu kaçırmazdım.
  • myrl M kullanıcısına yanıt
    Özellikleri birebir aynı mı?
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    Xiaomi daha güçlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myrl -- 10 Ekim 2020; 3:11:43 >
  • A101 in hayırlı olsun
  • xiaomi ekosistemi muhabbeti de baydı.

xiaomi olsa üstünde xiaomi yazar, heriflerin akıllı süpürgesi var mı var, utanıyorlar mı da isimlerini basmıyorlar? alakası yok harbiden mi olan üründe mi yazıyor gocunmadan çekinmeden üretiyorlar.

ekosistemmiş vs çin üretimi her şey xiaomi'ye bağlanıyor oldu artık. iyi ki kaliteli bir marka çıkardılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: myrl

Geçen ay çok araştırdım. Bunu en düşük 1200 liraya buldum. Tam alacakken 1370 e xiaomi Handheld 1c buldum ve xiaomi aldım. Almamış olsam bu fiyata bunu kaçırmazdım.

aynısını bende aldım. bende 1357 liraya denk geldim. bende dyson v6 vardı pili zayıflamıtşı. 500 liraya piil alacağıma bunu aldım. xiaomi den dyson a göre çok daha memnunum. en basitinden çöpü dökme olayı bastleşmiş. dyson da kapağı açınca dökülmüyordu elle alak gerekiyordu kalanı. xiaomi de açtıktan sonra biraz sallyınca dökülüyor.

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla robot süpürgeler de farklı firmalar tarafından üretiliyor. Elimde robot 1c var, yine ateş ölçeri de var. Her ikisinde de manufactured by bıdıbıdı yazıyor. Bakmadım ama wifi genişleticisi de var ve başka üretim olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

200 liraya dün yerli malı dik süpürge aldım çok para 1000 tl bu zımbırtıya
    Dik duran fakir süpürgedir o
  • Vc20 modeli ile farkı nedir?
  • herhangi bir sıkıntı oldugunda filtre v.b gibi servisi varmi acaba

normalde başka marka yaratmak bilinen bir şeydir ancak dediğinize de katılıyorum bir ürün bakıyorsun başka isim xiaomi yazmış satıcı firmayı araştırıyorsun alakası yok.

• 300 liraya toz torbasız sinbo dan başka yogh

Aynen öyle. Alt markası diye bir kahve makinesi aldım. Dandik çin malı. Ekosistem vs hikaye. Xiaomi veya değil, bu kadar basit. Kelime oyunlarıyla kandırıyorlar insanları.

• İyi bir robot süpürge alın bu eziyetten kurtulun
  • Ekosistem hikaye diyen arkadaslarin , ekosistemle alakasi yok kanimca. Bu supurge ekosisteme dahil olmuyor. Ekosistem in ne demek olduguna bir bakin. Supurgeye gelince , fiyat olarak cok makul ve alinabilir.

Xioami nin bircok alt markasi var. en buyuk farki : uzerine kendi markasini basmiyor. Bizim alistigimiz gibi ayni makineyi farkli markalar altinda bulamiyorsun .

Merak edenler icin : mihome uzerinden robot, hava temizleyici ve camera kullaniyorum , cok memnunum .

Son olarak bu makineyi , sinbo ile ayni kefeye koymayin . Sinbo da cinde yaptirip uzerine sinbo yazdiriyor. Ama en alt ve ucuz kategori cihazlar kullaniyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.