Şimdi Ara

!Ateş Ediyor! (A101) Deerma(Xiaomi) VC40 Şarjlı Dik Süpürge 974 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
33.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafasc

Kaliteli lion pil yapan dükkanlar var. Ankara ulus ta küçük bir dükkan vardı her türlü pili yapıyolardı.

Alıntıları Göster

muhakka vardır hocam. ama yine 200 300 den aşağı değildir bu dyson pili. ha 100 150 yse denenebilir. gerçi onda da direk takılacak halde yapması lazım. o da eskisin götürüp bi kaç gün bekleyip sonra tekrar gidip almak demek. bu pandemi de çok cazip gelmiyor. en son kızlıay ulus kalabalığına girmeyeli 8 9 ay olmuştur !Ateş Ediyor! (A101) Deerma(Xiaomi) VC40 Şarjlı Dik Süpürge 974 TL 

• quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

20 tl kodla 954'e geldi teşekkürler

20 kod sitede gezince verilenlerden mi hocam

• dabu D kullanıcısına yanıt

Forumda robot supurgeler basliginda , hepsirobot ‘ali bey’ size yardimci olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dOmi D kullanıcısına yanıt

Ekosistemi yok mu ? :))

!Ateş Ediyor! (A101) Deerma(Xiaomi) VC40 Şarjlı Dik Süpürge 974 TL

• glumerna G kullanıcısına yanıt

model ne hocam süpürge bozuldu iş görürse alayım

• skintas S kullanıcısına yanıt

bazı satıcılar realmeyi oppo realme diye satıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gorky

Vc20 ile aralarinda 400tllik fark var. Cok ciddi fark var mı? Bu arada 569tlye a101de vc20 de iyi fiyat.

Sizin mesajdaki fiyatı görünce gaza geldim. Ekmek yapma makinesi de almayı düşünüyordum. İkisini beraber 125 indirimle, 993 e aldım.

• luckystar kullanıcısına yanıt

dikkat edersen ürünlerin hepsinin içinde "mi" kelimesi geçiyor bunlar mi'nin ürünleri işte bunu demek istiyorum deerma'nin hangi hecesinde "mi" var? nerden çıkarıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: keylogger38

Deerma xiaominin satın aldığı bir şirket, benzer şekilde akıllı saat ve bileklik üreticisi huami'yi satın aldığı gibi. Huami'nin Amazfit adı altında satılan akıllı saat ve akıllı bileklikleri mifit uygulaması ile çalışıyor.

Ekosisteme gelirsek, cihazda bluetooth yok, xiaomi uygulamaları ile bağlanamıyor diye ekosisteme dahil değil anlamı çıkmıyor.

Xiaomi çatı markası altında üretildiği için xiaomi ekosistemine dahil bir üründür.

Xiaomi çinde kaliteli üretim yapan ve dikkat çeken birçok markayı satın alarak kendi çatısı altına alıyor, yani kendi ekosistemine dahil ediyor.

bak dostum bu sitesi firmanın;

http://www.deerma.com/index-en.asp

http://www.deerma.com/about-en.asp

hiçbir yerinde xiaominin alt markası veya xiaomi tarafından satın alındı yazmamakta. about us kısmında ilk kurulduğu günden beri ne haltlar olduğuna kadar yazmış firma, koskoca xiaomi almış olsa alt markası olduk satın aldı der.

demek istediğim bu, bunun gibi bir sürü dış görünümü sade olan ürünleri "xiaomi ekosistemi" diye satıyorlar ülkede veya çin sitelerinde alakası yok yani. diğer arkadaşın gösterdiği uygulamada da dikkat ederseniz mi kettledan tut pc fanına kadar alakasız saçma sapan ürünlerin ismine bile "mi" hecesini eklemiş.

bu kadar zor mu olmalı kabul etmek? ben bu ürüne kötüdür iyidir vs demiyorum belki harikadır ama mi ile bir bağlantısı yok.

roborock da sadece isim değişimi olmamış onun da websitesinde bangır bangır yazıyor xiaomi tarafından alındık diye;

https://us.roborock.com/pages/about-us

araştırın zor şeyler değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 10 Ekim 2020; 20:44:41 >

• Arkadaşlar bu paralar çok diyenler var ama inanın çok pahalı ve çekim gücü yüksek bir makine aldığınızda ''evim tertemiz'' deseniz bile deli gibi toz pislik çıkıyor. Hani her gün süpürüyorum diyen kadının evini güçlü makineyle süpürüyolar kadın şok oluyor. Ha bu kadar temizlik şart mı derseniz haklısınız.

• dOmi D kullanıcısına yanıt

Xiaomi fabrikayı kurdu markayı oluşturdu üretimi yaptı demiyoruz farkındaysan. Xiaomi bu ve bunun gibi birçok markayı satın aldı.

Türktelekom araplara satıldığında ismi el-telekom'mu oldu illa isimmi değişmesi gerekiyor.

Volvo çinlilere satıldı bak bakalım web sitesinde bununla ilgili bir ibare var mı.

Ezbere konuşmayalım. Deerma xiaomi tarafından satın almış başarılı bir şirket. Xiaomi çatısı altında üretim yapıyor.

• keylogger38 K kullanıcısına yanıt

üstte senin gibi üşenenler için sitesini buldum about us kısmını ekledim xiaomi kelimesi tarihçelerinde geçmiyor, zor mu hocam tıklamak?

anlayamıyorum forumdaki herkes dediğim dedik olmuş, ne haliniz varsa görün kardeşim. en doğru sizsiniz, en iyi siz bilirsiniz.

bir mala para verdiyseniz o dünyanın en iyi ürünü oluveriyor. pes doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 10 Ekim 2020; 21:1:6 >
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
  • Beyler konu pazarlama . Xioami kendi ekosistemine dahip edip bir cok urunu tuketiciler ile bulusturuyor. Xioami olmasa Derrma yi alirken dusunursun . Adamlar kendilerince bir sistem kurmuslar ve tikir isliyor. Sen zannediyormusun Arcelik - Beko nun her makine kendi argesinden cikiyor. Yada fakir , arzum , sinbo vb . Bu firmalar urunum uzerine kendi markasini bastirip kendi marka gucleri ile satiyor .

Xioami ise kendi yazilimi uzerinden dahil ediyor. Cihazin markasi ne olursa olsun mi Home uzerinden baglanip , kontrol ediyorsun .

Herkes kendi fikrini savunabilir sorun yok .

• inexo kullanıcısına yanıt

Dik arnica merlin pro normal süpürge arnica tesla zaten görürsün binlerce yorum var

• Sektör olarak elektronik mi geçiyor a101?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık bakalım gelince yorum yazarım isteyen olursa. Beğenmezsek iade edebiliyoruz değil mi?

• Bi kişi de dişe dokunur bir yorum yqpmamış. Xiaomi 1c ile kıyaslayınca çekiş gücü nasıl acaba bilen var mı? Pek bulamadım özelliklerini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hisar18

Evi süpürmek için bukadar bu zamanda para veren aklını

Eşim robot süpürgesinden istiyor 5000 gibi bunları bile istemiyor bayanlar da nasıl bir hastalıksa , bu bedava bayan dırdırından kurtulmak için alınır keşke bununla kalsalar :))

Not: Bayanlar nasıl bir hastalık yazmışım "da" eksik kelime anlamı çok değişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 11 Ekim 2020; 9:47:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.