Şimdi Ara

'ATC' CaSe MoD [(END CARBON )]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bu dus hortumlarının dısı moda oldu gıbı bısıaynı seylerı yapmayın daha farklıseyler uretın emınımkıo zaman daha gusel bı mod olucak kablolar duzenlı toplanmıs gorunus guzel duruyor carbonda yakısmıs ama dedıım gıbı her kasa bırbırıne benzedı forumda
  • Arkadaşım eline sağlık sade ve hoş olmuş Yalnız bişey sorucam. O Mousetan almayı düşünüyorum bende. Işıklı mı o mouse. Yani karanlıkta dışarıya ışık verio mu dıştan cafcaflı bişeydi sanırım o. Onun ışıklı bi resmini atabilirsen çok sevinirim
  • emeğine sağlık gerçekten fena değil sade olmuş ancak sokak fantezisi ne anlama geldi çözmeye çalşıorum
    bir de lcd panel ve iyi bi mavi iç aydınlatma yakışır bu kasaya..
  • eet cok güzel olmus ama ısıklandırma eksik... fanlarıda elden gecirirsen cok daha süper olacaktır özellikle işlemci fanını ama su sogutma takacak gücün varsa 4 4lük olur
  • süper olmuş hocam bi de içine neon atı ver tamsüper olucak elinesaglık
  • gayet guzel olmuş eline sağlık
  • carbon çok yakışmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Arkadaşım eline sağlık sade ve hoş olmuş Yalnız bişey sorucam. O Mousetan almayı düşünüyorum bende. Işıklı mı o mouse. Yani karanlıkta dışarıya ışık verio mu dıştan cafcaflı bişeydi sanırım o. Onun ışıklı bi resmini atabilirsen çok sevinirim

mausun markası a4 tech 2x ..kırmızı ışık yayıyo odayı aydınlatıyo fiyatıda çok iyi 10 ytl..

kasaya biraz önce yan kapagına japon stıcker yapıştırdı sade degil artık .. neon ve içine yeşil uv ve uv turuncu boyaya boyayacam..lcd olayına ise sıcak bakmıyorum onun yerine lcd monitör aldım cuma günü..fanlara bi el atıcam nakit olsa kaliteli fanlardan takıcam işlemci fanı şimdilik askıda. yeni resimleri yarın eklemeye çalışırım

• Stickerlı görüntüsünü merak ettim Ayrıca mouse için teşekkürler
  • carbon güzel fikir
  • ELine sağlık güzel olmuş Carbon folyo da kasa ve mousa yakışmış bende alıcam klavyeyi kaplıcam Carbon la

•  'ATC' CaSe MoD [(END CARBON )]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HİPER -- 28 Mayıs 2007; 19:05:13 >

• Güzel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: başaran

Güzel olmuş.

Vallahi egale edilmesi zor bir rekor...

arka arkaya hiç aralık vermeden 55 adet yorum.kimseye araya sızma imaknı vermemiş.
    yorumlarda müthiş .

iyi başarmişsın başaran arkadaşım.Protesto amacı ile yapılmamışsa yorum yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: arg-ist

quote:

Orijinalden alıntı: başaran

Güzel olmuş.

Vallahi egale edilmesi zor bir rekor...

arka arkaya hiç aralık vermeden 55 adet yorum.kimseye araya sızma imaknı vermemiş.
    yorumlarda müthiş .

iyi başarmişsın başaran arkadaşım.Protesto amacı ile yapılmamışsa yorum yok...

Güzel olmuş

Şaka bi yana binbaşı olmama az kalmıştı dayanamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.