Şimdi Ara

Atatürk Tıp hakkında bilgi almak isteyen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    https://www.youtube.com/watch?v=BygoO_sgugA&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=dCXGdHLpJXo&feature=youtu.be

benim kanalım değil ancak yakın bir arkadaşımın kanalı ve genel anlamda oldukça bilgilendirici olduğunu düşünüyorum bu videoların okul hakkında. ben de ing dönem 3’e geçtim sorularınız varsa bana da pm atabilirsiniz ayrıca kırık obp ile kazanmıştım ben bunun hakkında da sorunuz varsa sorabilirsiniz sadece nasıl ders çalıştın vs bu tip soruların biraz faydasız olduğunu düşünüyorum neredeyse 3 sene oldu ve pek hatırlamıyorum nasıl çalıştığımı, konular soru tipleri vs sürekli değiştiği için söyleyeceğim şeyler faydalı olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniüye75 -- 8 Temmuz 2020; 1:19:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sınavlar açıklanmışken up up

• İngilizce tıp hakkında bilgi almak istiyorum hocam. İngilizce olması zorluyor mu + okul kalitesi vs bilgilendirirseniz sevinirim

• İngilizce olması biraz zorluyor yani 1.si hocaların ana dili olmadığı için kendilerini ifade etmekte bazen zorlanabiliyor bu da anlatma becerisini etkiliyor. 2.si Türkçe duysan rahatça aklında kalabilecek bir şeyi ingilizce duyunca aklında kalmıyor yine ingilizceyi normal hayatta sürekli kullanmadığın, alışık olmadığın için. Ama çalışan halleder çünkü belli bir süre sonra terminolojiye alışıyorsun zaten türkçe terimler de ingilizcelerin biraz değiştirilmiş hali.
    Okul kalitesi bence gayet iyi zaten ilk 3 sene başarı öğrenciye bağlı teorik olduğu için, hocalarımız genel olarak başarılılar tabi hepsi mükemmel değil. Sonraki klinik seneleri içinse tabi ki çok çok daha iyi vaka çeşitliliği açısından, hocaların kalitesi açısından pişman olmazsınız.

• 18k gelir mi bu sene sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pisagör P kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum açıkçası sıralamaları durumu, belki ing tıp olur ama

• Hala soru işaretleri olan varsa...

Atatürk Tıp hakkında bilgi almak isteyen

• Almak istemiyorum sağolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.