Şimdi Ara

Ataturk Havalimani - Ust Bostanci E5 arasi ulasim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, Ataturk Havalimani'ndan Ust Bostanci E5' nasil ulasabilirim? Duyduguma gore Havas otobusleri calismiyormus. Sizce en iyi aktarmali veya direk alternatiflerim hangileri olabilir? IETT otobusleri, metro, halk otobusu, dolmus....vs. Simdiden tesekkurler.

• Ben bilmiyorum up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ordan bakırköy e .bakırköyden deniz otobüsü ile kadıköye. oradan istediğin yere otobüs veya minibüsle. en hızlı erişim bu olur sanırım.
  • Cevabin icin tesekkur ederim. Baska bir alternatifim var mi?
  • yenikapı ya ordan marmaraya, marmaraydan kartal kadıköy metrosuna bin bostancı durağında in köprünün altındasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

yenikapı ya ordan marmaraya, marmaraydan kartal kadıköy metrosuna bin bostancı durağında in köprünün altındasın.

Yenikapi'ya direk Metro var mi? Eger varsa once metro, sonra marmaray sonra tekrar mi metro? Marmaray'a hic binmedigim icin tam bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_Sharper

quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

yenikapı ya ordan marmaraya, marmaraydan kartal kadıköy metrosuna bin bostancı durağında in köprünün altındasın.

Yenikapi'ya direk Metro var mi? Eger varsa once metro, sonra marmaray sonra tekrar mi metro? Marmaray'a hic binmedigim icin tam bilmiyorum.

havalimanından direk yenikapı ya olması lazım.

Ataturk Havalimani - Ust Bostanci E5 arasi ulasim

Bu haritadan kendine rota çizebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MESUT52_34 -- 20 Şubat 2015; 23:42:01 >

• MESUT52_34 kullanıcısına yanıt
    Tamam, tesekkur ederim.
  • Havataş niye çalışmıyor? Ben sabihaya onla gidiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.