Şimdi Ara

Atatürk'e Düşman Olan Herkes Türk Düşmanıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil
5 sn
205
Cevap
3
Favori
8.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 108
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Endyk34 (16 mesaj) ta4cmj (10 mesaj) Hopdediks-Dediğimdediks (8 mesaj) Epıl (7 mesaj) DEMİRCİEFE (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (97 mesaj) Mobil (67 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (36 mesaj)
  • @
507 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Atatürk'e Düşman Olan Herkes Türk Düşmanıdır
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    400 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Umutcan_34

Konu Sahibine Özel

Mesajı kaldır sıkıntı olmasın sonra

|
    |
    30 kupona alınmadı bu vatan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Sebep! Hırsız yada arsız olmamamız mı? Gerçekten Allaha iman etmemiz mi? Aciz bir kul yerine Allah tan korkmamız mi? Din tüccarlığı yapmadigimiz için mi ? Geçici bir dünyada 3 5 eziyet çekmekten korkmayıp cehennem azabından korkmamız mı? Haram ı haram helal ı helal bilmemiz mi? Doğru ya doğru yanlışa yanlış dememiz mi ? Şu üç günlük dunyada Allah tan gayrisından medet ummadigimiz içinmi? Allahtan başkasına secde etmediğimiz için mi? Şimdi bende sana soruyorum. Aciz bir kuldan mı yoksa Her şeyin yaratıcısı alemlerin Rabbi Allahtan mı korkarsın? Allah her şeyi hakkiyla bilen ve görendir. Her nefis ölümü tadacaktır. Bu ayetleri ben unutmadım. Dünya malı için haram olan faize helal diyen bir diyanet ide kabul etmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Umutcan_34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Pkklılar ve islamcılar düşman onlar sevse zaten Türk ırkı kendisinden şüphe duyar..

|
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj

Tmm

|
    |

sevmeyebilirsin ama bu topraklarda yaşıyorsan saygı duymak zorundasın. maalesef ülkemizde halen ona kin kusan büyük bir çoğunluk var. bir de Allah kitap peygamber deyip ölünün arkasından beddua edenler var ya. acaba diyorum onların Allah katında ne degerleri var. işyerinde çalıştıgım bazı arkadaşlarda bu durum mevcut. konusu açıldıgında sus pus kalıyorlar. 23nisan 19mayıs vs onun sayesinde mesai alıyorsun vs gibi

sırf gıcıklık olsun diye bilgisayarda tarayıcı anasayfasına vikipedi atatürk ve youtube veda filmini koydum. silmesini de bilmiyorlar. belki bir gün kazara okurlar diye ümit ediyorum.

|
    |

Atatürk Deist'tir.

|
    |
    riseofstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    156 Mesaj

İnönü mü yavaşlattı ? böyle basmakalıp bilgilerle tarih yapılmaz . salladığın adamların yazdığı tarihe inanmaya başlamışsın , sadece sen değil ; okuyup arastirmayan herkeste böyle.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Nerden biliyorsun kanıtın var mı elinde

|
    |
    NeyzenEfendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neredeyse tüm dünya devletleri altına imza atsın, sen kendi cahil yobaz sürüne yıl 2020 laf anlatmaya çalış!

UNESCO 1978 yılında gerçekleştirilen 20. Genel Konferansında Anma ve Kutlama Yıldönümleri programına Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Doğumunun 100. Yıldönümünü almıştır.

Türkiye, Anma ve Kutlama Programına ilk kez Atatürk’ün Doğumunun Yüzüncü Yılı ile katılmıştır.

UNESCO, 1981 Yılının Atatürk’ün Doğumunun Yüzüncü Yılı olarak ilan edilmesinin gerekçesini şöyle açıklamıştır:

Atatürk uluslararası anlayış, işbirliği ve barış yolunda çaba göstermiş üstün kişi, UNESCO’nun yetki alanlarında yenilikler gerçekleştirmiş bir inkılapçı, sömürgecilik ve yayılmacılığa karşı savaşan ilk önderlerden biri, insan haklarına saygılı, insanları ortak anlayışa ve devletleri dünya barışına teşvik eden, bütün yaşamı boyunca insanlar arasında renk, din, ırk ayırımı gözetmeyen, eşi olmayan devlet adamı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    Kimse sevmek zorunda değil atanı. Herkesin dini kendine! Hastalıklı bi kafa örneği işte...

• Yarbay
    2971 Mesaj
    Atatürk ü sevmeyen çok dinsiz komünist arkadaş tanıdım ben üniversite yıllarında. Sadece dinciler değil dinsizlerde sevmeye biliyor. Komünizm Atatürk ilkelerine ters bir ideoloji keşke bunu diyecek yüreğinizde olsa. Sadece Arap aşıkları değil konu yani.

|
    |
    Gerçekten çok geçmiş olsun , acil şifalar diliyorum!!!

|
    |

Cevap vermiş; Var, devletin dini adalettir… Adaleti olmayan devlet zaten dinsizdir!
  • Teğmen
    248 Mesaj
    Mustafa Kemal Atatürk benim liderimdir.Onun açtığı ışıkta yürüyeceğime, yeni neferler yetiştireceğime and içerim.

|
    |
  • Teğmen
    142 Mesaj

senin allahını peygamberini ve dininide kimse sevmek zorunda değil

|
    |
    Chemist54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O kadar...

|
    |
    Entel Maganda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Konu başlığı çok doğru ne mutlu türküm diyene

|
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Umutcan_34

Konu Sahibine Özel

Ben verilerden başkasına inanmam. İnönü döneminde hızlı yükselişin yavaşladıgını yine de gayet başarılı oldugunu, sonrasında gelen zavallının ülkeyi mahvettiğini kanıtlayabilirim.

|
    |
    fegelein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yukarıda yazdığınla burada yazdığın farklı , haklısın ama bu İnönü ile ilgili değil , adam daha başa gelir gelmez dünya savaşı çıkıyor , ilerleme bir zahmet dursun . sonraki zavallı ile ilgili kesinlikle haklısın . böyle adamları asmayıp ,kafeslerde gezdireceksin ki ibret olsun

|
    |
  • Teğmen
    179 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    440929565487

Güzel hikâye... Yılmaz Özdil in kitabından mi aldın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TıpsızDoktor -- 30 Temmuz 2020; 19:57:41 >
    |
    |

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Web Tasarım
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.