Şimdi Ara

ATAKAN TUNING GUVENILIRMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
20.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler atakan tunıng ın sattığı ürünler 2. kalite yada kopya ürünler değil bildiğiniz orjinal ürünler , fiyatların uygun olmasının nedeni distrübütör ürünü olmamasının dan kaynaklı , atakan tunıng yada baska satıcıların sattıgı ürünler paralel ithalat ,kaçak vs. adını siz koyun , pioneer teyplerini satılacağı ülke yada kıtalara göre kodluyor örnek olarak 35xx serisi teybi verelim pioneer bunu avrupada 3500 avustralyada 3550 güney amerikada 3570 hindistanda 3590 koduyla satıyor teypler arasında kalite olarak hiçbir fark yok sadece satılacağı bölgeye uygun olarak özellik eklenmiş yada çıkartılmış oluyor , mesela israilde rds sistemi yok , güney amerikada radyo frekansalrı buçuklu olarak gidiyor vs. teyplerde buna uygun olarak kodlanıp satılıyor , 3500 serisini distrubutor getiriyor fiyatıda yaklaşık 500 tl 3550 serisi yarı fiyatına satılıyor artı olarak kumanda içinden cıkar distrubutor urununde cıkmaz , garanti olayı satıcıya göre değişir alışveriş yapacaksanız bunu göz önünde bulundurarak alın , bahsettiğiniz yerden bende alışveriş yaptım pio teyp ınfınıty comp.cadence amfi aldım hiçbir sorun yasamadım arıza cıksaydı ne olurdu bilmiyorum , demem o ki ürünlerin orjinalliği hakkında kafanızda soru işareti olmasın distrubutor urununu bu fiyatlara alamazsınız tercih size kalmış...

• Ismail berkenin dukkaninda bende anten hisirtisindan dolayi gitmistim yaninda calisan arkadaslar guler yuzlu efendi cocuklar gerci sorunumu cozemediler ama ismail berke burnundan kil aldirmayan birisine benziyor bidaha gitmeyi dusunmuyorum ama sattigi urunler spot ve orjinal...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esnaflıkları çok zayıf ama ürünlerde sıkıntı yok. Fatura istediğinizi ödemeyi yapmadan önce üstüne basarak belirtin, yoksa kaşla göz arasında fiş kesiyorlar. Aynı marka ürünlerin bazıları resmi distribütör garantili, bazıları değil, alırken sorun. Sadece alınır, montaj yaptırılmaz.

• sikayetvar.com da onlar hakkında birçok şikayet var ve hiçbirine yanıt yok
  • Bende corsa d için navigasyonlu teyp aldım. Sorun yasadım , defalarca gıttım ılgılendıler gıbı ama , bence mallarının ne olduğunu ve sizi nerede bezdırecekleri ni biliyorlar. Sorunum çözülmedi bezdim bıraktım. Farklı yerlerde aynıları olmuyormu oluyor ama uc kurus fazla verın garantılı kurumsal yerde yaptırın işinizi.
  • Uzak durulması gereken bir esnaf,
  • Sakın ha bulaşmayın teyp bağlattım teyp senesini doldurmadan kafayı yedi kapanıyor açılmıyor. sürekli kendini sıfırlıyor radyoları sıfırlıyor kameraya geçmiyor geçiyorsada çıkmıyor. gittim söyleidm yapmamak için 50 tane bahane uydurdular video çektim goturdum yine aynı teraneler fabrikaya gidermiş gelmezmiş vs vs sakın alışveriş ypamayın bunlar esnaf değil.
  • Arkadaşlar aman diyorum. Adamlar bizler sayesinde müşteriye veya paraya doymuşlar. İlgi alaka sıfır. İç erdeki beyefendinin tavrı aynı çokta tın der gibi . Sattığı ürünlerin orijinal olmadığını düşünüyorum. Kafalarına göre araca müdahale ediyorlar. Olmayan mala varmış gibi gösterip başak bir ürünü mont eleyip gönderiyorlar. Bizde arkamıza bakmadan basıp gidiyoruz...
  • Az daha ben de hoparlör alacaktım iyi ki burayı görmüşüm
    Satılan mal veya fiyattan ziyade adamın dürüst olmaması ve pek çok kişinin gözlemlediği dayı /efe durumları

Esnafın iyisini ürün veya hizmette sorun olduğunda anlarsınız
    Problem olmayan işlerde herkes iyidir
  • Sakın İsmail Berkeden alma git nerden alırsan al hiç fark etmez
  • alışveriş yaptım ürünleri çabuk gönderiyorlar güvenilir site
  • tamda yarin gidip sanderoya navigasyonlu teyp taktiracaktim yorumlari okuyunca gitsemmi gitmesemmi arada kaldim baska soyle saglam bir yer varmi sorun cikinca arkasinda duracak esnaf birde sandero var bende yeni kasa ona uygun navili bir teyp tavsiyesi olan varmi arkadslar

• 1 kere alışveriş yaptım bir daha yapmam bana bi mono anfi verdiler anlamıyordum alırken bu senin bası rahatlıkla çalıştırır dediler bağladık bassı verimli çalıştırmadı değiştirmek istediğimde anfiyi 340 a sattılar değiştirirken 290 liradan saydılar resmen kazıkladılar beni bir daha asla alışveriş yapmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: murox

tamda yarin gidip sanderoya navigasyonlu teyp taktiracaktim yorumlari okuyunca gitsemmi gitmesemmi arada kaldim baska soyle saglam bir yer varmi sorun cikinca arkasinda duracak esnaf birde sandero var bende yeni kasa ona uygun navili bir teyp tavsiyesi olan varmi arkadslar

531 636 51 14 yardımcı olurum
  • Atakan tuninge cok yakin Ozer hifi ve Kaminari park (Ali usta) var. Tavsiye ederim insan olarak da esnaf olarak da iyidirler
  • Konuşma Üslupu hoşuma gitmedi aldığın ürünler eline gelir.ben bi kere amfi aldım arızalıydı geri yollamadım kendi imkanımla yaptım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalipso55 -- 1 Ağustos 2015; 19:01:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver_storm

Atakan tuninge cok yakin Ozer hifi ve Kaminari park (Ali usta) var. Tavsiye ederim insan olarak da esnaf olarak da iyidirler

Bu aksam kaminari parkta teyp montaji yaptirdim.saolsun ali ista isinin ehli bir usta..montajdan sonra en ince ayrintisina kadar ayarlarini yapti ve bunun icin cuzi bir miktar aldi...kesinlikle tavsiye edilir....

• Bende bugün ww 2005 pssat fsı arabam için nvx8700 uyumlumu diye aradım açan kişi dinledi sonra bir dakika deyip başkasına verdi 2005 kasa dedim uyumlu dediler fakat buradaki yorumlardan sonra gidipte almam önemli olan aldıktan sonraki hizmetin de olması . adres yada telefon vererek istanbul yada sakaryada önerebileğiniz yer varmı ?
  • istabulda özen hifi çok iyidir yeri samatyada
  • Bende aracıma set yaptırdım Çok ama çok pişmanım gittiğime ve İsmail Berke gibi dürüst olmayan kaba bir esnafla tanıştığım için. Çalışanların çoğuda ne yazık ki aynı ahlakta. Kirli ve özensiz çalışıyorlar. Malınıza ve size saygıları kesinlikle yok. Dürüst değiller sorun çıkınca sizi tanımıyorlar . 2. hatta 3. sınıf insan muamelesi yapıyorlar. Haksız olmalarına rağmen kaba ve dayı tavırlarla üste çıkıp sizi azarlıyorlar. Haklıyken haksız durumuna düşürüyorlar. Sorun çözmek ve müşteri memnuniyetinden çook uzaklar. Ben bulaştım siz bulaşmayın arkadaşlar kesinlikle uzak durun. Bir esnaf kendini sorun çıktığında belli eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreams41 -- 20 Haziran 2016; 23:48:10 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.