Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: P!iZ

quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

quote:

Orijinalden alıntı: P!iZ

ya yazdıklarımı takmıyor musunuz bana mı öyle geliyor? UNLOCK İÇİN 2 YIL NASIL DOLAR??? IPHONE 4 ZATEN 24 HAZIRAN 2010 ÇIKIŞLI 2 YIL OLMASI İÇİN 24 HAZİRAN 2012 GÖRMENİZ LAZIM LÜTFEN K*ÇINIZDAN KURAL UYDURMAYIN 2 YIL DOLCAK DİYE BİR ŞART YOK!!!KURALLARI OKUDUK ÖYLE BİRŞEY YAZMIYOR!!!
    ayrıca ücretlendirceklerini zannetmiyorum ki çok beklemicem herkes demiş en geç 2-3 gün içinde diye gelsin mail bi unlock olsun hemen o gün işlem yapıcam..insanlara da ücretsiz yapıcam

Arkadaşım o kural kontratlı telefonlarda geçerli Apple store'da kontratsız satılan cihazlar da at&t ye kilitliydi şu an yaptıklarımız onlar.

Bu arada

CooLasFcuK
    drkozi
    Serhat!
    Marmarali
    işlemleri tamamlandı 7 gün sonra sonuçlanacak.

İlk 3 kişiye işlemler ücretsiz yapıldı şimdi harçlığımızı çıkarmak için ücretli devam ediyoruz.

Arkadaşım bende sana diyorumki iphone 4 ilk çıkış tarihi 24 haziranken 2 yıl kuralı nasıl koyuyorlar hani size göre? kusura bakmayinda sana para verenlerin mantigini anlamiyorum ki sizde firsatci olmussunuz hemen dua et de adamlar olmsuz yanitla donmesin o zaman halin ne olur onu dusun

Arkadaşım siz herhalde eskiden Apple Store'da satılan kontratsız telefonların sim kilitli olduğunu bilmiyorsunuz ?

• AT&T nin müşteri hizmetleriyle bile görüşebiliyoruz ama Avea nın kiyle görüşemiyoruz işe bak arkadaş.
    Çok güzel müşteri hizmetleri var gerçekten, bir telefoncu arkadaş google translate kullanarak dosya numarasını aldı, gerçekten sabırlılar aramaktan çekinmeyin
  • Beyler bir arkadaşın unlock başvurusunu yaptık arkadaşla. Ses kaydı yaptım. İngilizcemiz çok iyi değil. İdare edersiniz umarım. Rapide yükledim ses kaydını. Online dinleme sitesi bilen varsa oraya atabilir

https://rapidshare.com/files/2858130313/20120410_220405.mp3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrykt -- 10 Nisan 2012; 23:05:57 >
  • Bilen biri cevap verebilir mi dün akşam amerika da yaşayan arkadaşıma att firmasını arattırdım Model numaram MC318LL apple store dan alınmış olunduğunu kendilerinin bu cihaza müdahale edemediklerini konunun muhattabının apple store olduğunu ve belli bir ücret karşılığında apple storedan açıtırılması gerektiğini söylemiş müşteri hizmetlerinde ki kişi sizlerde böyle bi durum olmadı ? model numaralarınız nedir arayıp bilgi alanların ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunabey_1@hotmail.com

Bilen biri cevap verebilir mi dün akşam amerika da yaşayan arkadaşıma att firmasını arattırdım Model numaram MC318LL apple store dan alınmış olunduğunu kendilerinin bu cihaza müdahale edemediklerini konunun muhattabının apple store olduğunu ve belli bir ücret karşılığında apple storedan açıtırılması gerektiğini söylemiş müşteri hizmetlerinde ki kişi sizlerde böyle bi durum olmadı ? model numaralarınız nedir arayıp bilgi alanların ?

Bir kez daha ara hocam. Ben apple store'u da aradım oradan bir şey çıkmaz. Her temsilci farklı şeyler istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunabey_1@hotmail.com

Bilen biri cevap verebilir mi dün akşam amerika da yaşayan arkadaşıma att firmasını arattırdım Model numaram MC318LL apple store dan alınmış olunduğunu kendilerinin bu cihaza müdahale edemediklerini konunun muhattabının apple store olduğunu ve belli bir ücret karşılığında apple storedan açıtırılması gerektiğini söylemiş müşteri hizmetlerinde ki kişi sizlerde böyle bi durum olmadı ? model numaralarınız nedir arayıp bilgi alanların ?

Merhaba
    Benim de MC318LL

Dün aksam bende case actım telefonla arayarak. Bana bu model hakkında bir şey sormadılar. Üstelik ben kendim söyledim MC318LL yazıyor diye . Ama call centerdaki bayan onunla hiç ilgilenmedi. Ve case açarak case numarasını verdi mailimi de aldı .

• aradım yaklaşık 16dk konuştum ve craiglist.ten aldığımı söyledim ama aldığım kişiyle itribata geçip telefonun nerden alındığını öğrenmem gerektiğini bu imei den bir bilgiye ulaşamadığını söyledi sanırım NY tan alınmıştı dedim ki ben onu zaten NY ta bir telefoncudan almıştım ama yine irtibata geç adamla dedi bana anlamadım napıcağımı elimde aslında bir fatura var ama app store a falan ait değil acaba o faturayla mail mi atsam sizce bi yardım edin bana ya napıyım

• bende yaklaşık 12 dk konuştm ama bana geri dönmeleri için bi at&t accountum olması gerektğini söyledi ve bu kadar süre boşa konuştuğumuzu iddaa etti :D ne yapmam gerektği hakkında bi bilgisi olan varmı
  • bi case de biz aldık bakalım hayırlısı.
    iki telefon ıcın ayrı ayrı ımeı verdım. telefonu amcam hedıye ettı ama kullanamıyorum dedım emaılımı aldılar 18 ınde unlock u gonderıyoruz dedıler ınsallah elımızde patlamaz :D:D
    kı patlasada zaten gevey mevey idare edıyoz ya o ayrı :)
  • @adr1ano kuzenım hediye ettı de bombala gitsin .hediye geldi telefon kullanamıyorum de yardımcı oluyorlar ... imei no yeterli ben sadece imei no yu verdim yetti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkitek -- 10 Nisan 2012; 23:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demeett

aradım yaklaşık 16dk konuştum ve craiglist.ten aldığımı söyledim ama aldığım kişiyle itribata geçip telefonun nerden alındığını öğrenmem gerektiğini bu imei den bir bilgiye ulaşamadığını söyledi sanırım NY tan alınmıştı dedim ki ben onu zaten NY ta bir telefoncudan almıştım ama yine irtibata geç adamla dedi bana anlamadım napıcağımı elimde aslında bir fatura var ama app store a falan ait değil acaba o faturayla mail mi atsam sizce bi yardım edin bana ya napıyım

illa app store faturası olması gerekmiyor amerikadan kesilen bir fatura ise sorun olmaz

• Bakalım ilk kimin açılacak :))
  • Gerçekten helal olsun. Adamlar doğru düzgün ingilizce konuşamayan yabancılara bile ne güzel hizmet veriyorlar. Aramızdaki fark işte. Amerika'yı veya politiklarını sevmesek de insana verdikleri değerle takdire şayanlar açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

Beyler bir arkadaşın unlock başvurusunu yaptık arkadaşla. Ses kaydı yaptım. İngilizcemiz çok iyi değil. İdare edersiniz umarım. Rapide yükledim ses kaydını. Online dinleme sitesi bilen varsa oraya atabilir

numarayı yanlış sölemişsiniz 09005 olmuş 9 dan sonra tek sıfır olacak
  • quote:

aradım yaklaşık 16dk konuştum ve craiglist.ten aldığımı söyledim ama aldığım kişiyle itribata geçip telefonun nerden alındığını öğrenmem gerektiğini bu imei den bir bilgiye ulaşamadığını söyledi sanırım NY tan alınmıştı dedim ki ben onu zaten NY ta bir telefoncudan almıştım ama yine irtibata geç adamla dedi bana anlamadım napıcağımı elimde aslında bir fatura var ama app store a falan ait değil acaba o faturayla mail mi atsam sizce bi yardım edin bana ya napıyım

bu konuştugun hizmet yetkilisine gore değişiyor anlasılan. bizde de oyle degılmı kıl bıtanesıne denk gelınce ıslemın uzuyor da uzuyor.
    ben hedıye geldı dedım turk operatorle kullanamıyorum dedım yardımcı oldular sadece ımeı ve emaıl aldılar 18 ınde donecez dedıler o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: One-Turk

quote:

Beyler bir arkadaşın unlock başvurusunu yaptık arkadaşla. Ses kaydı yaptım. İngilizcemiz çok iyi değil. İdare edersiniz umarım. Rapide yükledim ses kaydını. Online dinleme sitesi bilen varsa oraya atabilir

numara pek sıkıntı oluşturmaz herhalde mail ile iletişime geçeceklerini söylüyor bütün temsilciler. 15 kere falan konuştum bu gün. Artık alışmışlar zaten. Direk imei numarasını isteyip kapatıyorlar. Ne mail ne telefon.

• quote:

quote:

quote:

numara pek sıkıntı oluşturmaz herhalde mail ile iletişime geçeceklerini söylüyor bütün temsilciler. 15 kere falan konuştum bu gün. Artık alışmışlar zaten. Direk imei numarasını isteyip kapatıyorlar. Ne mail ne telefon.

abi adamlar amerika dışında başka dünya olduğunu bilmiyolar sen adama ankaradan bahsediosun koptum orda :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

abi adamlar amerika dışında başka dünya olduğunu bilmiyolar sen adama ankaradan bahsediosun koptum orda :D

how is the weather :D benim film orda koptu ama kızda hiç bozmadan cevapladı :D

• quote:

quote:

illa app store faturası olması gerekmiyor amerikadan kesilen bir fatura ise sorun olmaz

iyi de adam bu faturayı elinde yazdı verdi birde pos cihazından çıkan fişi verdi bana fatura no falan yok bunda mail atmak en iyisi sanırım.

• case idyi aldım sonunda 4 kişiden sonra ,, ama adamlar gerçekten çok iyi ilgileniyolar valla hayran kaldım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.