Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazismayi koymak zor oksuren biri cikti bana yukardaki arkadasla ayni olabilir.cigerler fena gitmis orasi kesin 22 dakika surdu konusma arkadasim hediye etti diyin ebay icin sorun yaratabilirler.

yazisma degiskenlik gosterebilir motor gibi aynisini soylemek sacma olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanbaba

arkadaşlar
    ingilizcesi iyi olan birisi ,
    mümkünse at&t ye atmamız gerek tüm bilgi ve yazışmanın ingilizce bir örneğini yazıp buraya koyabilir mi ?
    çok faydalı olacaktır..
    şimdiden teşekkür ederiz..

Arkadaslar ilk önce skype den ilk mesajda verildigi gibi ucrestiz olarak att yi ariyoruz. Ulkeyi abd secmeniz lazim.

1 ve 0 tuşlandiktan sonra gayet hizli sekilde adamlarin elemani geliyor.

Fazla ingilizceye gerek yok. Applestoredan almadiysaniz arkadasimizin dedigi gibi craiglist.org diyorsunuz.

Ama aramadan önce isminizi ve mail adresinizi ingilizce soylemeyi ogrenin. Eger yapamiyorsaniz harf harf soyleyin. Bunun icin bi sozluk alin ve dogru duzgun kodlayin. Sizi 10 dakika hatta tutup nisan 17 sinde mail atacaklarini soyluyorlar.

Tekrar diyorum kodlamayi ogrenin ve arayin. İmei numarasini istiyolar. Onuda tek tek soyleyin. Hicbir sorun olmuyor adamlar sabirli ve yardimci.

• imei numaramı aldıklarında telefonunuza dair hiç bi bilgiye ulaşamıyoruz dedi 3 temsilcide fakat telefon geldiğinde içinde at/t hat vardı.yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  • Biri konuşmayı ses kaydı yapsın herkes öğrensin
  • ATT'den mail geldi.
    Dear Selim,

Thank you for taking the time to e-mail AT&T regarding an unlock code for your iPhone 4. My name is Mark Jones, and I am happy to help you with your inquiry.

After reading you email and reviewing the account, I have forward you request for a possible unlock code to our specialty group for review. You will be contacted as soon as possible with a resolution. The reference number is CM201***410_*****. I apologize for any inconvenience and or delays.
  • İşlemlerin sürdünü söylemiş sana. İleride bili vereçekler mis.
  • bende birazdan arıyıp şansımı deniyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cturna -- 10 Nisan 2012; 20:15:43 >
  • Lütfen allah rızası için biriside bana yardım etsın aradım att yı ne dedı anlamadım bi turlu sonra telefonu kapattılar yuzume eger yapabılecek olsam allahın adını anmazdım lutfen bırısı yardımcı olsun
  • aynısı banada geldi bu referans numarası ne ise yarıyor bilen varsa yardımcı olablirmii bu olayı cozersen banada haber edermisin
  • Ben de yaklaşık 45 dakika önce IMEI numaramı ve faturanın taranmış halini icare3@amcustomercare.att-mail.com adresine gönderdim. Hemen cevap yazmışlar.

"Dear Gokhan,

Thank you for taking the time to e-mail AT&T regarding your request for the device unlock code for the iPhone 4. My name is Tanya Horton, and I am happy to help you with your inquiry.

After reviewing your email, per your request for the device unlock code for the iPhone 4. I have submitted the following case number CM20******_******** with estimated resolution date of 04/18/12.

Gokhan, again my name is Tanya Horton should you have additional concerns or questions about this issue please reply to this email. If you need to contact us again regarding a new issue please send us a new email via the contact link through your online account. We realize that there are many choices in the wireless market, and we thank you for choosing AT&T!

Sincerely,

Tanya Horton
    AT&T
    Online Customer Care Professional"

• ne attın maıle hocam banada soylermısın bende maıl yoluyla atsam
  • Arkadaşlar şuraya bi örnek mail yazabilirseniz çok iyi olur valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

Biri konuşmayı ses kaydı yapsın herkes öğrensin

iPhone'da konuşurken ses kaydı alınmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

Biri konuşmayı ses kaydı yapsın herkes öğrensin

iPhone'da konuşurken ses kaydı alınmıyor

aynen öyle tek çözüm windows stan ses kaydı açıp iphone'un hoparlöründen sesi dışarı vererek kayıt almak gibi

• Beyler 1 kişi iletişime geçsin benle pm ile imei numarasını mail adresi ve telefon numarasını atsın. At&t yi arayıp ses kaydı yapacağım yardımcı olur herkese. İmei telefon vs. sansürlerim ses kaydında çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrykt -- 10 Nisan 2012; 21:40:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: P!iZ

ya yazdıklarımı takmıyor musunuz bana mı öyle geliyor? UNLOCK İÇİN 2 YIL NASIL DOLAR??? IPHONE 4 ZATEN 24 HAZIRAN 2010 ÇIKIŞLI 2 YIL OLMASI İÇİN 24 HAZİRAN 2012 GÖRMENİZ LAZIM LÜTFEN K*ÇINIZDAN KURAL UYDURMAYIN 2 YIL DOLCAK DİYE BİR ŞART YOK!!!KURALLARI OKUDUK ÖYLE BİRŞEY YAZMIYOR!!!
    ayrıca ücretlendirceklerini zannetmiyorum ki çok beklemicem herkes demiş en geç 2-3 gün içinde diye gelsin mail bi unlock olsun hemen o gün işlem yapıcam..insanlara da ücretsiz yapıcam

Arkadaşım o kural kontratlı telefonlarda geçerli Apple store'da kontratsız satılan cihazlar da at&t ye kilitliydi şu an yaptıklarımız onlar.

Bu arada

CooLasFcuK
    drkozi
    Serhat!
    Marmarali
    işlemleri tamamlandı 7 gün sonra sonuçlanacak.

İlk 3 kişiye işlemler ücretsiz yapıldı şimdi harçlığımızı çıkarmak için ücretli devam ediyoruz.

Arkadaşım bende sana diyorumki iphone 4 ilk çıkış tarihi 24 haziranken 2 yıl kuralı nasıl koyuyorlar hani size göre? kusura bakmayinda sana para verenlerin mantigini anlamiyorum ki sizde firsatci olmussunuz hemen dua et de adamlar olmsuz yanitla donmesin o zaman halin ne olur onu dusun

• VOIP kullaniyorum. Dersten sonra hemen arayacagim bende.
  • quote:

quote:

quote:

ya yazdıklarımı takmıyor musunuz bana mı öyle geliyor? UNLOCK İÇİN 2 YIL NASIL DOLAR??? IPHONE 4 ZATEN 24 HAZIRAN 2010 ÇIKIŞLI 2 YIL OLMASI İÇİN 24 HAZİRAN 2012 GÖRMENİZ LAZIM LÜTFEN K*ÇINIZDAN KURAL UYDURMAYIN 2 YIL DOLCAK DİYE BİR ŞART YOK!!!KURALLARI OKUDUK ÖYLE BİRŞEY YAZMIYOR!!!
    ayrıca ücretlendirceklerini zannetmiyorum ki çok beklemicem herkes demiş en geç 2-3 gün içinde diye gelsin mail bi unlock olsun hemen o gün işlem yapıcam..insanlara da ücretsiz yapıcam

Arkadaşım o kural kontratlı telefonlarda geçerli Apple store'da kontratsız satılan cihazlar da at&t ye kilitliydi şu an yaptıklarımız onlar.

Bu arada

CooLasFcuK
    drkozi
    Serhat!
    Marmarali
    işlemleri tamamlandı 7 gün sonra sonuçlanacak.

İlk 3 kişiye işlemler ücretsiz yapıldı şimdi harçlığımızı çıkarmak için ücretli devam ediyoruz.

Arkadaşım bende sana diyorumki iphone 4 ilk çıkış tarihi 24 haziranken 2 yıl kuralı nasıl koyuyorlar hani size göre? kusura bakmayinda sana para verenlerin mantigini anlamiyorum ki sizde firsatci olmussunuz hemen dua et de adamlar olmsuz yanitla donmesin o zaman halin ne olur onu dusun

1 yıl kontrat olma ihtimali var mı ? bu konu hakkında bir bilgim yok ondan soruyorum...

• Bende mail attım tanya horton mailimi cevaplamış case id falan verdiler işleme alınmış oluyor mü bilgilerim ?
  • Bende mail attım ilk başta olumsuz cevap attılar fatura numarasını istediler bende craiglist'ten aldığımı ve faturamın olmadığını söyleyen bir mail daha attım ve bana 10 gün içinde haber vereceklerini dair bir mail attılar bakalım sonuç ne olucak.

Mail adresi : icare3@amcustomercare.att-mail.com
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.