Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone dan skype uygulamasıyla aramayı deniyorum aradıgımda telefon tusları calısmıyor deli oldum. ne yapmam lazım
  • kadın çıktı da hiç konuşamadım ya güya hazırlık öğrencisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: flayzeraynx

ben de su anda chat uzerinden kayinvalidemin telefonunu unlock ettiriyorum. masallah 182. siradaydim ve 40 dakika civari bekledim chat window'da.. allahtan telefondan aramamisim :p

bu arada account basina 5 telefon unlock ettirme hakki varmis toplamda

guncelleme: ayin 17'sine kadar bir email gelecekmis. orada yazilan islemleri yaptiktan sonra uluslararasi olarak telefonun kilidi acilacakmis.. tesekkurler dedim kapadim.. hadi bakalim bekleme zamani

Chat üzerinden denemiştim numara istemişti. Siz nasıl yaptınız o kısmı?
  • quote:

ben de su anda chat uzerinden kayinvalidemin telefonunu unlock ettiriyorum. masallah 182. siradaydim ve 40 dakika civari bekledim chat window'da.. allahtan telefondan aramamisim :p

guncelleme: ayin 17'sine kadar bir email gelecekmis. orada yazilan islemleri yaptiktan sonra uluslararasi olarak telefonun kilidi acilacakmis.. tesekkurler dedim kapadim.. hadi bakalim bekleme zamani

chat i nasıl açtınız.birtürlü açamadım ben
  • Arayıp halledenlerin hepsi şakır şakır konuşabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Arayıp halledenlerin hepsi şakır şakır konuşabiliyor mu?

Şakır şakır olmasa da derdimi anlattım. Yapacaklarını söylediler, e-mail atacaklarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgunSelim

quote:

Chat üzerinden denemiştim numara istemişti. Siz nasıl yaptınız o kısmı?

kendi cep numarami girdim (amerika'da yasiyorum)

quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

quote:

wireless.att.com uzerinden kendi account'uma login olduktan sonra teknik chat pencerinden girdim

• desenize ing olmayanlar yapamıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

quote:

telefon görüşmesinde bekleme sırası 1 dk
  • Merhaba arkadaslar bende konustum kadin benden faturami fax la yollamami istedi ve bir case nr verdi.Fatura uzerine bu numarayi yazip 48 saat icinde fax lamami istediler ?
  • kız çok ilgilendi ama ben birşey anlamadım ya nasıl hazırlık okumuşum ben tü bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanbag

Merhaba arkadaslar bende konustum kadin benden faturami fax la yollamami istedi ve bir case nr verdi.Fatura uzerine bu numarayi yazip 48 saat icinde fax lamami istediler ?

ustam tekrar ara başka biriyle görüş. 5 işlem yaptım ilk kez sizde rastladım bu tur isteklere
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanbag

Merhaba arkadaslar bende konustum kadin benden faturami fax la yollamami istedi ve bir case nr verdi.Fatura uzerine bu numarayi yazip 48 saat icinde fax lamami istediler ?

Bende hiç böyle bir şey istemedi
  • Simdi tekrar aradim baska bir musteri temsilcisiyle gorustum. O boyle birsey istemedi benden bir case number verdi mail adresinize bilgilendirme yollanacak dedi 17 sine kadar :)
  • kadın bana 17sine kadar kodu bulabilirsek göndercez dedi... bakalıım
  • biri de benim yerime konuşur mu
  • Telefonun kontrat durumunu nereden ogrenebiliriz? Tamam kilitli benim telefon ama kontratli mi degil mi onu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az once 20 kusur dk lik bi gorusme sonucunda 17 nisana kadar mail adresime sonucu bildiriceklerine dair bilgi gelicekmis.hadi hayirlisi beklices artik
  • İphone4 32gb (Week:32, 08/2010) uretim tarihli cihazim var, bu sitede de

https://t-mobile-simlockportal.arvato-services-mocom.com/PUBSILO/

su anda unlock yapamazsiniz diyor, ve tarih olarak 11.08.2012 diyor, yani telefonum alindiktan tam 2 yıl sonrası. :(

Skype tan 2 defa farklı zamanlarda 2 musteri hizmet yetkilisiyle konustum ikiside unlock su anda yapilamaz dediler.

Sanirim 2 yıl bitmeden olmuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tano -- 9 Nisan 2012; 22:08:11 >
  • 3 kere aradım ilkinde case number verdiler faxla dediler faturayı
    ikinci kez aradığımda imeiyi istedi verdim sizin telefon daha unlock olmaz dediler
    üçüncü kez aradım gene unlock olmaz dediler
    Bende ilk aradığımın dediği tel nosuna faxlayacam imeiyi bakalım nolcak :/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.