Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • unlock mailini aldıktan sonra güvenememiştim ya unlock olmazsa diye o yüzden custom fw ile restore ettim bir kaç kez ancak unlock olmadı JB 'li ve ultrasnow lu iken push sorunları yaşadım.

Dün gözümü karartıp nolursa olsun deyip 5.1.1e restore ettim orijinal fw ile ilk seferde unlock olmadı push sorunu çözülmedi (backup yüklemiştim) ikinci seferde yeni iphone olarak tanıttım ve sorun çözüldü fıstık gibi kullanıyorum. JB yok ama olsun böyle daha iyi.

Konunun başında unlock talebinde bulunanlardanım.
  • Arkadaslar bir yol gösterirseniz sevinirim suanda Amerika'dan kuzenim geldi yanında iPhone 4 getirdi oradan bir arkadaşından almış ne fatura var nede kutusu fakat aktif olarak kullanılan at&t hat var ve Amerika'da yaşıyor yani nasıl yaparız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Aşağıda bu işi yapan bir arkdaş var.Fiyat burdakilerden uygun..Konuşan veya bu işlemiş yaptıran var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-geveysiz-garantili-att-unlock-garantili-86854008/detay/
  • bir iki zorladım chatten ama yemediler. :S
  • benim cihada att unlock yapabilecek olan var mı?parası neyse veririz
  • piyasada unlock yapan kişileri topladım.ne kadar güvenilirler bilmiyorum ama bulabildiklerim bu kadar.fiyat 80 den 285 e değişiyor.
    80 tl
    100 tl
    100 tl
    150 tl
    285tl

• kontrat süresi 2 yıl değil mi? yoksa herkes için farklı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

piyasada unlock yapan kişileri topladım.ne kadar güvenilirler bilmiyorum ama bulabildiklerim bu kadar.fiyat 80 den 285 e değişiyor.
    80 tl
    100 tl
    100 tl
    150 tl
    285tl

Ya güvenılırsın Olsun da baska bırsey ıstemıyorum.. ama Adamlar önce parayı yatırın sorna bız acarız 48 saat bekleyın dıyor
    Ben hıc gormedıgım tanımadıgım yerı yurdunu bılmedıgım adamın hesabına havale yapacam adam 48 saat bekle dıyecek ya acılmazsa?? Buradakı ID ılemı sorusuracam adamı?

Bu rada daha önce web sıtesı yaptırmak ıstedım 2 kere dolandırıldım..

Yokmu Guvenılır yerı yurdu olan bırı Dogubank ta felan gıtsek parasını versek actırsak

benım 2 yıl oldu fakat faturam yok saklama geregı duymadım hiç

• arkadaşlar 150 tl lik olan att ye 280 tl fiyat verdi.açışı süresine de 1-10 gün dedi.ben 285 tl olandan açtırıyorum.24-48 saat içinde açılacak bir aksilik olmazsa.diğerlerine mesaj attım cevap atan yok.açılmama durumunda para iade garantisi verenden alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 7 Haziran 2012; 18:05:27 >
  • 100 tl lik muş ta ki 10 gün içerisinde açılacağını söyledi.
  • Mail yoluyla actıvasyon ıcın maıl attım bana boyle bır dönüş yapmışlar? tam anlamıyla anlıyan varmıdır? nedır benım ne yapmam lazım?

Dear Customer,
    Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone. In order to request iPhone unlock, you must first log in to your myAT&T account.
    Please review AT&T’s general eligibility requirements for unlocking iPhone.
    If you are traveling internationally, you'll be glad to know that your iPhone works in many countries across the globe. Check out our information on traveling abroad with iPhone for further help.
    Please do not reply to this message. All replies are automatically deleted.
    Sincerely,
    AT&T Customer Care
  • degerlı arkadaslar ,dostlar yaklasık 6-7 aydır ıphone4 lock telımı kullanamıyorum-ders/ıs yogunlugundan konuyla alakalı arastırma/bılgım yoktu suan telefon amerıka at&t alınma suan surum 5.0 ve modem fırmware:04,11,08 bu telefonun unlock olması ıcın yapmam gereken ne olabılır.Izmır de ıkamet edıyorum bana yardımcı olabılcek arkadaslar varsa o kadar makbule gecer kı ınanamazsınız ıletısım adresım:d3m1rhan@hotmail.com
  • faturanız yoksa işiniz şansa kalmıs dolandırıcı çok...
  • telefonumun faturası mevcut degıl malesef:/ bu durumda bana yardımcı olabılcek arkadaslar mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3m1rhan

telefonumun faturası mevcut degıl malesef:/ bu durumda bana yardımcı olabılcek arkadaslar mevcut mu?

aynı sey benım ıcınde gecerlı malesef. fatura yok :(
  • bırakın fatura olmamayı , sanırım fatura olsa bile artık zorlaştı bu işler, sitede hesaplarınızla ilişkilendirip site üzerinden sorununuzu dile getirmeniz gerekiyor artık (malesef)
  • evet bugun bir telefoncuya ugradım oda aynı seylerı soyledı o bır araydı o zaman acıyorlardı sımdı oda cok zorlastı dedı gorulen o kı gene gevey-mıracle sım tarzı seyler beklıyecegız:( bugun musaıt oldugumda soyle bısey gordum'SAM' diye bırsey bunla alakalı bılgısı olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3m1rhan

evet bugun bir telefoncuya ugradım oda aynı seylerı soyledı o bır araydı o zaman acıyorlardı sımdı oda cok zorlastı dedı gorulen o kı gene gevey-mıracle sım tarzı seyler beklıyecegız:( bugun musaıt oldugumda soyle bısey gordum'SAM' diye bırsey bunla alakalı bılgısı olan var mı

SAM bır acıktan faydalanıyordu Apple o açıgıda kapattı
  • bılgı ıcın sagolun ,yapcak bısey yok beklıcez
  • ben dün 17:00 de başvurdum.bugün 14:00 de telefonum unlock oldu.çok mutluyum
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.