Şimdi Ara

Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.901
Cevap
13
Favori
39.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

quote:

quote:

Cihazla ilgili ekran süresinden başka bir şey konuşulmuyor burada. Özellikle bir iki kişi sürekli ekran görüntüsü atıp bu konuyu resmen çöplüğe çevirdiler. Takibi bırakıyorum. Cihaza güncelleme falan gelirse uğrar bilgi alışverişi yaparım bundan sonra. Spam çöplüğüne döndü burası. Ayrıca şu konuyu domine edip günde 3 öğün ekran süresi görüntüsü paylaşanları da spamdan rapor edeceğim, bilginiz olsun. İyi akşamlar.

Arkadaşım sana ne zararı var ekran süresi atmamizin? Yani bunu anliyamiyorum ne paylaşalım peki öneriniz varmı bey efendi soyleyin siz neyi paylaşmamizi istiyorsanız onu paylaşalım. Nasıl bir mantık bu anlayamadım? İnsanlar senin isteğine göre paylaşım yapacaklar öylemi? Cihaz sorunsuz hiçbir sorunu yok konu ölü bundan dolayı. Her yönüyle başarılı cihaz özellikle batarya konusunda.

Tamam anladık bataryası başarılı da sürekli koca koca ekran görüntüleriyle neden bunu tescilleme ihtiyacı duyuyorsunuz ben de bunu anlamadım. Konuya bildirim geliyor belki güncelleme haberidir ya da herhangi bir soru soran olmuştur yardımcı olabileceğim bir şeydir diye tıklıyorum bildirime bir bakıyorum ekran süresi görüntüsü paylaşılmış yine. Ben bu paylaşımları spam olarak nitelendiriyor ve konuda daha başka konularda paylaşımların ve soruların ön plana çıkması amacıyla buna hakkım olan şekilde bildirim yaparak tepki gösteriyorum. Çünkü bir olur iki olur. Sürekli yatığınız aynı tarz paylaşımlar bir cihazın ana konusu olan bu yerde görüntü kirliliği yaratmaktan başka bir işe yaramıyor. Ne bir sorunu çözüyor ne de herhangi faydalı bir bilgi veriyor. Sağlıcakla kalın,

Sizin derin bilgilerinizden faydalanmak isteriz buyrun

O zaman..

Gerçekten nasıl bir kafa yapınız olduğunu anlayamadım. Aktarmam gereken veya aktarmak istediğim şeyleri muhakkak paylaşıyorum zaten. Şu anda kendinizi savunma yapmak ihtiyacında hissettiğiniz için böyle davrandığınızı da biliyorum. Ama bir an olsun sakinleşip mantıklı düşünürseniz burayı ne hale getirdiğinizin kendiniz de farkına varacaksınız. Kusura bakmayın, sizi kaale almadığımdan değil, sadece tartışmak istemediğimden dolayı bundan sonra ne yazarsanız yazın bunu sürdürmeyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazla ilgili ekran süresinden başka bir şey konuşulmuyor burada. Özellikle bir iki kişi sürekli ekran görüntüsü atıp bu konuyu resmen çöplüğe çevirdiler. Takibi bırakıyorum. Cihaza güncelleme falan gelirse uğrar bilgi alışverişi yaparım bundan sonra. Spam çöplüğüne döndü burası. Ayrıca şu konuyu domine edip günde 3 öğün ekran süresi görüntüsü paylaşanları da spamdan rapor edeceğim, bilginiz olsun. İyi akşamlar.

Arkadaşım sana ne zararı var ekran süresi atmamizin? Yani bunu anliyamiyorum ne paylaşalım peki öneriniz varmı bey efendi soyleyin siz neyi paylaşmamizi istiyorsanız onu paylaşalım. Nasıl bir mantık bu anlayamadım? İnsanlar senin isteğine göre paylaşım yapacaklar öylemi? Cihaz sorunsuz hiçbir sorunu yok konu ölü bundan dolayı. Her yönüyle başarılı cihaz özellikle batarya konusunda.

Tamam anladık bataryası başarılı da sürekli koca koca ekran görüntüleriyle neden bunu tescilleme ihtiyacı duyuyorsunuz ben de bunu anlamadım. Konuya bildirim geliyor belki güncelleme haberidir ya da herhangi bir soru soran olmuştur yardımcı olabileceğim bir şeydir diye tıklıyorum bildirime bir bakıyorum ekran süresi görüntüsü paylaşılmış yine. Ben bu paylaşımları spam olarak nitelendiriyor ve konuda daha başka konularda paylaşımların ve soruların ön plana çıkması amacıyla buna hakkım olan şekilde bildirim yaparak tepki gösteriyorum. Çünkü bir olur iki olur. Sürekli yatığınız aynı tarz paylaşımlar bir cihazın ana konusu olan bu yerde görüntü kirliliği yaratmaktan başka bir işe yaramıyor. Ne bir sorunu çözüyor ne de herhangi faydalı bir bilgi veriyor. Sağlıcakla kalın,

Sizin derin bilgilerinizden faydalanmak isteriz buyrun

O zaman..

Gerçekten nasıl bir kafa yapınız olduğunu anlayamadım. Aktarmam gereken veya aktarmak istediğim şeyleri muhakkak paylaşıyorum zaten. Şu anda kendinizi savunma yapmak ihtiyacında hissettiğiniz için böyle davrandığınızı da biliyorum. Ama bir an olsun sakinleşip mantıklı düşünürseniz burayı ne hale getirdiğinizin kendiniz de farkına varacaksınız. Kusura bakmayın, sizi kaale almadığımdan değil, sadece tartışmak istemediğimden dolayı bundan sonra ne yazarsanız yazın bunu sürdürmeyeceğim.

İyi akşamlar diliyorum size her görüşe saygım var hakaret olmadıkça...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sauce_2k kullanıcısına yanıt
    Ben bu yüzden konuyu bırakalı çok oldu hocam,çünkü bu telefonun kör talihi sorunlu kullanıcıları olmasıdır bunu önceden de yazmıştık..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeroDreams

Ben bu yüzden konuyu bırakalı çok oldu hocam,çünkü bu telefonun kör talihi sorunlu kullanıcıları olmasıdır bunu önceden de yazmıştık..

Sorma ya alt tarafi sarji uzun gerisi tiriviri gunluk kullanimda pek sorun yok biz bikmasakta biktiriyorlar

• Sonuna kadar haklısın abi abarttınız ekran süresini ben diyorum zenfone maz için kernel var telefon daha stabil oluyor işlemci 1.7 ghz gpu da 720 mhz oluyo adamlar hâlâ ekran süresi fotosu atıp konuyu bulandırıyor .5 aydır 10 saat ekran süresi aldım bilmemne bilmemne başka konu yok ne kadar komplike olabilir bi ekran süresi mevzusu

• quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

Whatsap kullanımın yoğun

Facebok kullanmıyorum

Bu arada benim max suan inzivaya cekildi

Zenfone3 aldım

hayırlı olsun kardeş
  • Asus müşteri hizmetleri görüştüm 7.0 için net birşey söylemediler..

• Normalde verilmesi lazım kesinlikle.

• Arkadaşlar selam. Gps sorunu bendede var. Çok sıkıntılı bir durum ve çözümü yok.

Ayrıca benim telefonda karşıdan gelen ses çok kısık. Telefonda konuşurken karşı tarafın ne dediğini duyamaz oldum. Eskiden böyle sorun yoktu. Çözümü bilen varsa lütfen benide bilgilendirsin. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candarli -- 9 Mayıs 2017; 13:21:4 >
  • Çok sık olmasa da bende de gps arada bulmakta zorlamıyor ya da şaşırıyor. Ama sıklıkla navigasyon kullanan biri olarak o kadar da büyük problemler yaşamıyorum gps ile ilgili. Pokemon go oynarken sapıtıyordu çok :)

• Gps cok yavas bu cihazda gidecegim yere variyorum 1 dk geruden geliyo navi

• quote:

Orijinalden alıntı: Candarli

Arkadaşlar selam. Gps sorunu bendede var. Çok sıkıntılı bir durum ve çözümü yok.

Ayrıca benim telefonda karşıdan gelen ses çok kısık. Telefonda konuşurken karşı tarafın ne dediğini duyamaz oldum. Eskiden böyle sorun yoktu. Çözümü bilen varsa lütfen benide bilgilendirsin. Teşekkürler

telefonla konuşurken karşıdan gelen ses bende de çok kısıktı. dışarıda neredeyse hiç duyamıyordum. android 6 dan 5 sürümüne inince düzeldi. kalabalık bir ortamda bile rahat duyabiliyorum. tabi ki herkeste aynı olacak diye birşey yok. bazıları bu sorunu hiç yaşamamış olabilir. veya 5 sürümüne döndüğünde sorun çözülmemiş de olabilir.Ama benimki düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Sonuna kadar haklısın abi abarttınız ekran süresini ben diyorum zenfone maz için kernel var telefon daha stabil oluyor işlemci 1.7 ghz gpu da 720 mhz oluyo adamlar hâlâ ekran süresi fotosu atıp konuyu bulandırıyor .5 aydır 10 saat ekran süresi aldım bilmemne bilmemne başka konu yok ne kadar komplike olabilir bi ekran süresi mevzusu

kardeş bu kerneli sen yükledin mi?
  • Beyler 6.0 da root olmuyor varmı bir yolu?

• sırf birkaç program var rootsuz çalışmayan onlar için root yapmak.istedim ama 6.0.1 de olmuyor yolunu bilen arkadaş varsa sevinirim.

• Arama sırasında ekran kapaniyor birdaha acilmiyor. Bir türlü çözemedim cok sinir bozucu durum. Sensör kapatmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cem409

Arama sırasında ekran kapaniyor birdaha acilmiyor. Bir türlü çözemedim cok sinir bozucu durum. Sensör kapatmak istiyorum

Kırılmaz cam kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız camın telefonun sensörünün (ahizesinin solundaki siyahlık) üstünü kapatıp kapatmadığına bir bakar mısınız? Bu sorun genelde sensörü kapatan kırılmaz camdan dolayı meydana gelir de.

• Hayir kullanmıyorum. Daha önce bi ayarlardan kapatmistim şimdi o ayarlara giremiyorum. Ana ekranda bir tuşa basip o ayarlara giriliyordu şimdi bulamadim

• cem409 kullanıcısına yanıt
    Ana ekrandan bir tuşa basıp girilen ayar derken anlayamadım. Öyle bir ayar mı var? Bilmiyorum ben :) Acaba geliştirici ayarlarını söylüyor olabilir misiniz? Orada belki cihazın sensörüyle ilgili seçenekler vardır. Geliştirici ayarlarını açmak için Ayarlar - Hakkında - Yazılım Bilgisi - Derleme Numarası yolunu izleyip Derleme Numarası üstüne defalarca dokunun. Ardından Ayarlar menüsü içine eklenecek Geliştirici Seçenekleri diye. Belki aradığınız oradadır.

• cem409 kullanıcısına yanıt
    Veya ana ekrandayken parmağınızı yukarı doğru kaydırdığınızda gelen bir menü var, orası da aradığınız yer olabilir. Tercihler adıyla cihaz ayar menüsünde yer almayan bazı ayarlar var orada da.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.