Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende neredeyse bütün sürümler var upload edip buraya link bırakayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan8889

merhaba arkadaşlar bende bu telefonu ortalama 6 aydır kullanıyorum. bu sayfadaki tüm yorumları okudum neredeyse. suanki sürürüm 318 aldığımdan beri de hiç güncellemedim. sessize alıp sesi actığımda ses gelmememsi gibi bazen yaptığı ufak bi kaç hatası dışında memnunum. bi kaç arkadaş fm radyo cok pil tükettiğini söylemişti. bazen fm radyo mbn test gibi uygulamaların olduğu bi grup telefon bekleme modunda bile pil tüketiyor. fm radyoyu ve o gruptan neredeyse tüm çalışan uygulamaları dururuyorum bazen işe yarıyor. asusun kendi sayfasınde defalarca sorulmus bu soru fakat moderatörlerin bilgisi ve çözümü yok bu konuda. bi çözüm bulan arkadaşlarımız bilgilendirirse güzel olur saygılar
    fm radyo olayı güncelleme ile çözülmüştü sanıyorum, güncellemek istemiyor olabilirsiniz, özellikle pie batarya tüketimini artırıyor gibi duruyor o yüzden tamamen güncelleyin diyemem ama enazından 340 nolu güncellemeye kadar güncellemenizde fayda var, oreo nun en stabil sürümü o.

• arkadaşlar babam zenfone max kullanıyordu 3-4 senedir ve pili, camının gorilla glass olması ve sağlamlığından çok memnundu. telefonun ekranı bozulduğu için bu yeni modeli almayı düşüyor. tavsiye eder misiniz? eskisi gibi ekranı sağlam mıdır? bir sıkıntısı var mı? bu fiyata alınabilecek Türkiye de servisi garantisi olan başka tavsiyeniz olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün sabah şöyle birşey geldi başıma.Akşam masanın üzerine bıraktığım telefonu aldım İnternet i açtım wi-fi ye bağlandı.Pil kullanım süresine bakmak için ayarlar sekmesine tıkladım ve telefon dondu, EVET aldığımdan beri ilk defa dondu.power tuşuna basıp yeniden başlat seçeneğini tıkladım ama hiç bir tepki vermedi.
    Bu sefer power tuşuna basılı tuttum ve telefon açıldı evet açıldı diyorum sanki kapalıymış ta yeni açmışım gibi oldu ve düzeldi.Neden olduğunu düşündüm ama bir cevap bulamadım.tek düşüncem soğuktan olabilirmi aceba.
    Böyle birşey yaşayan oldumu ve sizce sebebi nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: takozmehmet

Bugün sabah şöyle birşey geldi başıma.Akşam masanın üzerine bıraktığım telefonu aldım İnternet i açtım wi-fi ye bağlandı.Pil kullanım süresine bakmak için ayarlar sekmesine tıkladım ve telefon dondu, EVET aldığımdan beri ilk defa dondu.power tuşuna basıp yeniden başlat seçeneğini tıkladım ama hiç bir tepki vermedi.
    Bu sefer power tuşuna basılı tuttum ve telefon açıldı evet açıldı diyorum sanki kapalıymış ta yeni açmışım gibi oldu ve düzeldi.Neden olduğunu düşündüm ama bir cevap bulamadım.tek düşüncem soğuktan olabilirmi aceba.
    Böyle birşey yaşayan oldumu ve sizce sebebi nedir
    Benim telefon aldığımdan beri bi 3 4 defa donup reset attı kendine

• takozmehmet kullanıcısına yanıt
    Abi yazın bendede oluyodu telefonun işlemci sıcaklığı 65 dereceyi geçince otomatik reset atıyordu belki onun gibi bişeydir

• takozmehmet kullanıcısına yanıt
    Abi yazın bendede oluyodu telefonun işlemci sıcaklığı 65 dereceyi geçince otomatik reset atıyordu belki onun gibi bişeydir

• sterdogan S kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu tam yazın ortasında aldım.20 temmuz falandı.hatta ilk aldığım zamanlar birazda denemek için telefonu zorladım ama böyle bir şey olmadı.
    Not:benim bundan önceki telefonum ilk çıkan Asus zenfone 5 ti.5 yıl kullandım inanın bir kere bile donmadı hala çatır çatır çalışıyor ama işte batarya öldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qromodynmc

fm radyo olayı güncelleme ile çözülmüştü sanıyorum, güncellemek istemiyor olabilirsiniz, özellikle pie batarya tüketimini artırıyor gibi duruyor o yüzden tamamen güncelleyin diyemem ama enazından 340 nolu güncellemeye kadar güncellemenizde fayda var, oreo nun en stabil sürümü o.

Alıntıları Göster
    Oreo için en stabil sürüm 340 mı diyorsunuz hocam?

• Evet bugün de tamamen wifi de, şehir merkezinde bir kullanım yaptım sonuç inanılmaz ama mobil veride çok fazla kayıp var bunu göz ardı edemeyiz ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    evet bildiğim kadarıyla oyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

Evet bugün de tamamen wifi de, şehir merkezinde bir kullanım yaptım sonuç inanılmaz ama mobil veride çok fazla kayıp var bunu göz ardı edemeyiz
    Haftasonunu köyde geçirdim, haftasonu boyunca mobil veri sürekli açıktı, 4.5g mobil veri çok fena şarj tüketiyor, %20de şarja taktığımda 7 saat civarında ekran süresi vardı, 8i anca görürdü sanırım. Tabi biraz resim çekip pubg falan oynadık.

• Qromodynmc Q kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kırsalda taş çatlasın 1 gün bekleme 8 saat ekran verir aslında kötü değil ama wifi performansı olağanüstü olduğu için biraz hayal kırıklığı yaratıyor

• quote:

Aynen öyle kırsalda taş çatlasın 1 gün bekleme 8 saat ekran verir aslında kötü değil ama wifi performansı olağanüstü olduğu için biraz hayal kırıklığı yaratıyor
    Sonuç efsane fakat 3g 4.5gden beter emiyor bataryayı. Galiba eldekine razı olacağız

• Alarm ses düzeyi sürekli sıfıra iniyor ve alarm çalarken ekranda görüntü var ses yok. Bu durumu yaşayan var mı arkadaşlar?

• Merhabalar. Telefona MIUI Rom yüklemeyi düşünüyorum. Orjinal ROM harici yükleyip sıkıntı çıkan oldu mu?

• Asusun sitesindeki sürümler içerisinde en stabil çalışan oreo sürümü hangisi arkadaşlar bilginiz var mı?Şu an kullandığım sürüm ilk fabrika sürümü ve dokunmatik çok ağır çalışıyor,tepkisiz kaldığı çok oluyor

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    340 deniliyor

• quote:

340 deniliyor
    Sağolun hocam

• kulak içi kulaklık çıkması iyi ucuz telefon arayan yakınlarıma tavsiye edebilirmiyim? arkadaşlar ne dersiniz memnunmusunuz kullananlar?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.