Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (960. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.151
Cevap
151
Favori
679.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar android 5 sürümdeyim sonu 78 ile biten. Radyoyu aktifetmeye çalıştım apk sini yükledim ama ne yazıkki açtığımda sistem başlatılıyorda kalıyor öylece. son güncellemeyi alan arkadaşlardada durum aynımı ama sonu 80 ile bitenler ? kitkatta sonu 39 ile biten sürümde gayet güzel çalışıyordu oysaki :S

lollipop sürümü olup ve radyo çalıştıran sürüm varmı arkadaşlar 78 den önce ? birdaha kitkat kullanmak istemiyorum. hafıza kartı çıkarıldı hatası , kendi kendine kapanma sorunları illallah ettirdi beni artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tam1marjinal -- 26 Şubat 2016; 20:28:37 >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Sa telefona stock rom flashlayip kit-kat a döndüm droidboot menüsünde serial number farklı gözüküyor bir bilginiz var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadjibekir H kullanıcısına yanıt
    serial number ile ne işiniz var sizin? Kastettiğiniz imei no su ise ki öyle birşey olamaz o zaman servise gitmesi gerek.kitkatta hangi sürümüne güncellediniz bilmiyorum ama eğer sizin için önemli ise normal bir güncelleme aldırın telefona mesela .39 sürümündeyim .44 sürümüne yükseltin.Sadece yazı olarak kalmıştır diye düşünüyorum normal sistem güncellemesi ile düzelir OTA dan gelen.
  • Cevabınız için teşekkür ederim .39 sürümüne döndüm serial no yu garanti sıkıntı yaparmı diye soruyorum

• OTA dan 44e güncelledim ama serial değişmemiş 01234 diye gidiyor ve 15 haneli sizin serial nasıl gözüküyor droitboot da

• hadjibekir H kullanıcısına yanıt
    temiz kurulum yapmayı deneyin o zaman yani herşeyi silerek direk 4.4.2 sitesindenj indirip flashlayın. daha önce root vs. bir işlem yaptıysanız bu sebep olabilir. Bendeki normal
  • Ana konu güncellenmiştir. Yenilikler şu şekilde;
    ★ Teknik Özellikler, Teknik Özellikler, Sıkça Sorular Sorular bölümleri yeni ana konularımdaki format ile güncellendi.
    ★ Konu içerisindeki tüm "*" karakterleri "★" ile güncellenerek daha güzel bir görüntü oluşturuldu.
    ★ Bazı youtube linkleri düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 27 Şubat 2016; 17:56:48 >
  • Root yapıp id changer kullanmıştım galiba o sebep oldu başka birşey aklıma gelmiyor telde donanımsal bir sorun var garanti ye yollayacam bakalım nolacak ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

• Telefonunda ekran sararması olup servise yollayan var mı? Kaç günde geliyor?

• zenfone 6 icin onetebileceginiz powerbank var mi telefonu 3 kezsarj edebilen

• Selam galeride sorun yasiyorum arkadaslar yeni indirdigim fotolar veyahut mesenger dan atilan fotolar whatsaptan atilan fotolar galeriye dusmuyor ?
    Ancak dosya yoneticisinden bakinca gorebiliyorum cozumu bilen varmi

• Bizim kuzen çekle beraber 50tl'e almıştı gayet güzel 3 defa ediyordu.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI10000
  • Howlin Wolf kullanıcısına yanıt
    Var. 16 günde geri geldi. Sorunlardan bahsettiğim bir a4 kağıdı da içerisine koyup gönderdim.Ekran,Pil ve anakartı değiştirmişler..

• Bu hafta UPS kargoyu kaçırdık perşembe göndereceğim bu netten açtığımız kaydı silmezler değil mi telefona ne olduysa tüm sorunlar beni buldu usb düzeldi mikrofonda sıkıntı olmaya başladı çok yoğun parazit vs var mı yaşayan böyle bir durum?
  • Howlin Wolf kullanıcısına yanıt
    @sezar61 isimli arkadaşta sararmadan göndermişti, Ekran değişimi için yurtdışından parça beklediler gelmeyince değişim alldı ozmn değişim için yurtdışına yazıp parça bekliyorlardı artık öyle bir sorun yok ellerinde artık yedek parça stogu var ekran değişir.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    ne yazıkki bende de karşı tarafa ses gitmeme sorunu hala devam ediyor. Konusma sırasında karşıyı duyabiliyorum ama benim sesim gitmiyor haşur huşur bir şekilde acayip bir parazit sesi geliyormuş benden. İlginç bir şekilde Konuşmayı hoparlöre aldığım zaman sesim karşı tarafa gidiyor. Telin mikrofonunda sorun var desem hoparlöre alınca neden gidiyor ? Aynı zamanda kulaklık takıncada mikrofonuyla ses gidiyor. Kaç defa reset attım yok olmuyor. Ne yapmam lazım bilmiyorum.

• Arkadaşlar arama ekranında *#06# yAparak imei sorgulama yaptığımda telime kayıtlı 2 tane imei no çıkıyor. Altlı üstü 2 tane rakam dizini. Ayarlar telefon durumundan baktıgımda ise 1 tane imei nosu çıkıyor. Çakma yada klon imei gibi bir durum mu söz konusu acaba. Teli 2014 ekimde teknosadan almıştım

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Bende de 2 tane var sanmam klon olacağını.
  • tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı durumun benzeri haşur haşur bir ses gidiyor karşı tarafa her zamanda olmuyor çözemediğim olay sorun olsa daima olur ama bu sorun ara ara tekrarlıyor vs neyse dediğiniz gibi hoperlör veya kulaklıkta sıkıntı olmuyor. Garanti yolu görülüyor gibi bakalım gönderebilirsek UPS ilçelere haftada bir geldiği için çok sıkıntılı.
  • 
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.