Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
151
Favori
678.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 960961962963964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu 1 senedir kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım. Sizce 5.0 a geçirmelimiyim ?
  • Raistlin2212 kullanıcısına yanıt
    Geçme hocam bence 4.4.2'e göre pil durumu kötü bana göre.

Kargo bugun teslim edilmiş hemen onarıma almışlar bakalım değişim istemiştim 3-4 aylık telefon iki defa garanti mi olur diye bekliyoruz.
  • sol üst köşede sarılık mevcut görüldüğü gibi ancak renkli ekranlarda belli olmuyor, gri ve beyaz ekranda belli oluyor. ekrana yandan bakınca daha çok belli oluyor. Garantiye gerek var mı acaba ? Lolipop son sürüm mevcut.

Edit : Fotoda belli olmuyor ama demek ki bakış açısı önemli. Sorun ekranda değildir umarım.

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 7 Mart 2016; 22:12:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    resimlerde sorun yok problem ekranınızda garantiye gönderin sararma sizin için sıkıntı yaratıyorsa ön panel değişecektir.
  • Raistlin2212 kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende şubat 2015 ten beri kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım allaha şükür. Ben 5.0a bir süre geçtim baya bayada kullandım fakat istediğim performansı alamadım, 4.4.2 .39 sürümndeyim sürüm gayet stabil pil konusu gayet güzel ama bana sorsanız 3300mah pilden fazlasını beklerim ama kötü de değil bende 4.4.2 .39 sürümünü tüm arkadaşlara öneririm hatta bir ara .29 sürümüne bile dönmeyi düşünüyorum zira o sürümde sanki daha uzun pil ömrü alabiliyordum.
  • Teşekkürler hocam cevap için

• Garanti teleserviceden alınmış sanırım. Yeni adres bilgisi şu şekilde;
    Adres: Sütçü Yolu, No:62, D.1-2-3-4, Yeni Sahra, Ataşehir, İSTANBUL
    Cuma günü göndermiştir bugün onarıma alınmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Aynen ben geçen servise gönderdiğim de burası idi hatta telefon teslim edilince içinden cıkan servis kağıdı sms ınfoocom yazıyordu benim ki dün onarıma alınmıştı bugun son servis istasyonu yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 8 Mart 2016; 18:19:04 >
  • Beyler bu cihaz için kırılmaz ekran korucu vs. kullanan tavsiye eden nasıl yapılır bilen varsa sevabına bi cevap verin.
  • sertac-73 kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bir şey takacaksan orijinal olsun geçenlerde konuya yazmıştı bir arkadaşımız kırılmaz cam olduğu halde ekran düşünce kırıldı diye.
    Asus yıne 2 günde tamir edip kargo kodunu vermiş daha kargoya teslim edilmemiş ama bakalım gelince inşallah sıkıntısız olur bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 9 Mart 2016; 15:14:52 >
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Evet kullanıp tavsiye eden olursa düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babamdaki zenfone 6 nin sarj girisi bozulmus yani telefon sarj olmuyor

Asus TR garantili cihazi hangi servise vermeliyiz? (izmir) teleservice iyi midir? bilgisi olan yazarsa tesekkur ederim.

• the_japan kullanıcısına yanıt
    Hocam oraya versen dahi İstanbul'a gönderiyorlar 25-30 gün önce bu sebepten gönderdim anakartı değiştirip gönderdiler ilk mesajda anlatımı var hocam öyle gönderin zaten İzmir'e hızlı gelir gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Hocam oraya versen dahi İstanbul'a gönderiyorlar 25-30 gün önce bu sebepten gönderdim anakartı değiştirip gönderdiler ilk mesajda anlatımı var hocam öyle gönderin zaten İzmir'e hızlı gelir gider.

Hocam cihaz izmirde tamir olmuyor yani

peki cihazinizin tamirati ne kadar surdu ?

• Yardımcı olabilecek varsa baksın.

Zenfone 6 kullanıyorum mobil veri açıkken uygu bildirim gelmiyor. Wi-fi açınca bildirimler toplu halde geliyor. Güç tasarrufu vs. kapalı. Ne yapabilirim?

• SmokinliBerdusDH kullanıcısına yanıt
    senkronizasyon açık demi hocam.
    Greenify tarzı programlar kullanıyormusunuz ?_
  • r4deon kullanıcısına yanıt
    Senkronizasyon kapalı açıp deniyorum hemen hocam.

Greenify benzeri CM Security var yerine göre sınırlayabilir mi o da?

• SmokinliBerdusDH kullanıcısına yanıt
    elbette hocam security vs antivirus yazılımları etki eder neden ise her bir bildirimde önce antivirüs veya diğer guvenlık programları kontrol ediyor oyle programları silmenizi tavsiye ediyorum senkronizasyonda daima acık olsun wifi kapalı oluncada acık oluncada
  • the_japan kullanıcısına yanıt
    Yok hocam tamir edilmiyor bildiğim kadarıyla 2. günde yapıp kargoya verdiler ben ilçede olduğum için kargo sıkıntı oldu bana haftada bir geliyor ups'e ilçeye ama senin orda sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Yok hocam tamir edilmiyor bildiğim kadarıyla 2. günde yapıp kargoya verdiler ben ilçede olduğum için kargo sıkıntı oldu bana haftada bir geliyor ups'e ilçeye ama senin orda sıkıntı olmaz.

2 günde yapıyorlarsa çok iyi olur, dediğiniz şekilde pazartesi yollayayım bakalım hocam, tekrar teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 960961962963964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.