Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (1002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.151
Cevap
151
Favori
679.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10001001100210031004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 Şubat tarinde Maltepe Teleservice e elden verdiğim telefon 14 Mart itibariyle üst model olarak gönderildi.
    Benim sorunlarım ekranda sadece ısındığı zamanlarda oluşan ufak bir sararma ve ara sıra sim kart problemiydi
  • Randall R kullanıcısına yanıt
    Benimki de üst model ile Zenfone 2 laser 6 inc ile değiştirildi ancak sıfır cihaz da arızalı çıktı adam açamadı bile.Adam da şaşırdı ilk defa jelatinli değişim cihazını bozuk gördüm diye. Tekrar gönderdim Ankara Teleservice'den. Soğudum iyice telefondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 17 Mart 2017; 15:33:43 >
  • Telefonda kamera diye birşey kalmadı resim çekilcek olduğu zaman ben çekemem diyorum arkadaşlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: snatcher1982

ve arkadaşlar zenfone 6 ma çok büyük tehlike içine sokarak twrp recovery yüklemeyi başardım :) bence konu başlığına recovery ve busybox ok de yazarsanız çok iyi olacak gelişmeleri bildireceğim şuan busybox yüklemesinide yaparak cihazı full seviyeye çıkarttım xda dada paylaşacağım çünkü şuan bu dünyada ilk defa :)

hocam bu konuda yardımcı olabilirmisiniz, gezmediğim sayfa kalmadı, hiç bir anlatım derdime çare olmadı. twrp kurulumuna yardımcı olurmusunuz
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Garantiden değişim sonucu Zenfone 2 Laser Z00MD ( 6'') modelini aldım çok şükür 41 günün sonunda. ( Zenfone 6 idi eski cihaz bu model ile değişti ) Cihaz Türkiye'de bulunan ZE600 KL modelinden farklı olarak 16 Gb model olmakla beraber 3 GB RAM mevcut cihazda. Ek olarak 6.0.1 yazılımı yüklenip gelmiş. Aranızdan ayrılıyorum, herkese iyi günler dilerim.
  • Herkese kolay gelsin 4.4.2 de mi kalmak iyi 5.0 kurmalı mı yoksa teşekkürler
  • Asus zenfone 6 kullanıcısıyım.
    garantim 2 hafta önce bitti. başima gelen sirasiyla şu şekilde

*dokumatik artık kaba kuvvete döndü.
    *ışık ve ses yarı yarıya azaldı.
    Bunun üzerine hiç güncelleme yapmamıştım. Aldığım günkü gibi kullandım sonra /güncelledim ..
    *kameram artık 6600 kalıtesinde
    *powerbank pili koli bantı ile yapiştirdim.
    *isinma sorunu baş gösterdi

560 tl servis ücret istedi.800 tl ürün bu kadar işte kullanmıssın yeter dedler =) şimdi rom attırıcam bakalım.
  • bu telefona twrp nasıl kuruluyor. Bootloaderi açıyorum galiba açılmıyor. Bu yüzden twrp recovery flaslıyamıyorum. 4.4.2 kitkatta denedim olmadı. Lollipopa geçtim onda denedim olmadı. Şimdi geri kitkata döndüm. Neredeyse her yöntemi denedim ama sonuç olumsuz. Yapanlar nasıl yaptı acaba ve hangi sürümde yaptıyardımcı olabilirmi?
  • elinde zenfone 6 fazladan sarj soketi olan varmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haakan33 H kullanıcısına yanıt
    Aman sakın geçme, orada kal, tıkır tıkır çalışan telefona ne şarj dayanıyor ne bişi.
  • Bu telefona nazar degdi. Dun 4. ekranimi da kirdim mk

Eski android telefonumda cizik yok, bunun ekrani 4 defa kirmayi basardim Tekrar ekran almayacagim, boyle gittigi yere kadar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba
    ikinci el zenfone 6 alınır mı? sadece sosyal medya kullanımı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .brian.

merhaba

fiyata göre degişir =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .brian.

merhaba

temiz olduktan sonra alınır, ama (sadece sosyal medya için mi) neden zenfone 6?
  • Telefonun garantisinin bittiğini düşünerek tamircide hoparlörünü değiştirdim.
    Bu ayın sonuna kadar garantisi varmış.
    Arka kapağı söktüğümde sağ alttan ikinci vidanın üzerindeki etikette vida izi var.
    Bir çaresi var mı dır,garantiye dahil etmenin.
  • gulhana G kullanıcısına yanıt
    istersen bir gönder şansını dene zaten garanti dışı derlerse telefonumu geri istiyorum dersin, belki şansa bala yaparlar belli mi olur.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum.

Şansımı deneyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon Vatan dan alınma.
    Vatan üzerinden göndermenin artısı olur mu acaba?
  • asus servis. birşeyler durdu hatası alıyorum neden acaba
  • 
Sayfa: önceki 10001001100210031004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.