Şimdi Ara

Asus zenfone 5z ne zaman gelir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
4.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğim kadarıyla zenfone 5z mayısta çıkacak tr ye gelmesiyle daha da gecikecektir. 5z modelinin en vurucu özelliği zaten fiyatı. 64 depolama 4 ram olanı 480 euro. 840 euro galaxy s9 4600 ise hesap edin işte fiyatını :)
  • you tube da erdi özüağ bu telefonun incelemesini yapmıştı orda da yorum yaptım bu telefon eğer 4000 tl nin altında girerse türkiye pazarına çok iyi olur ama girmez malesef sizi hayal kırıklığına uğratacağım :) asus agresif fiyat politikası uygulayacağım dediğine bakmayın siz; adamlar işlerine geldiği gibi fiyat uyguluyorlar ve ben size tahmini fiyat vereyim 4199 tl :) evet doğru duydunuz bu fiyatın altında giriş yapmaz telefon: orta sınıf bir telefona bile 2200 tl gibi bir fiyatlandırma yapan asus türkiye den başka bir şey bekleyemezsiniz benden söylemesi
  • Haziran ayında çıkıcak bize gelmesi ağustos

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S9 4000 e düştü düşecek ithalatçı asus o fiyattan sunarsa hiç getirmesin daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Önceki zenfone 500 eurodan çıkmış 2700 liradan gelmişti şimdi euro kuru artmasıyla en fazla olacağı 3500, benim tahminim 2999.

Tabi telefonun gelmesine daha aylar var bekleyip görelim ama bu ay snapdragon 636lı olanı çıkıyor asus hiç bilgi vermiyor telefonlarıyla alakalı insan aylar sonramı gelecek diye merak ediyor. Siteye bile telefonları eklemeyen bir asus türkiye var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Önceki zenfone 500 eurodan çıkmış 2700 liradan gelmişti şimdi euro kuru artmasıyla en fazla olacağı 3500, benim tahminim 2999.

Tabi telefonun gelmesine daha aylar var bekleyip görelim ama bu ay snapdragon 636lı olanı çıkıyor asus hiç bilgi vermiyor telefonlarıyla alakalı insan aylar sonramı gelecek diye merak ediyor. Siteye bile telefonları eklemeyen bir asus türkiye var.
    asus cayır cayır sattığı laptop'ları bile sitesine koymaz,ama %50 kar marjı'nı hiç aksatmaz..
  • Telefon gelmis beyle rhayirli ugurlu olsun simdilik 64 gb olani on siparis ile 1999tl 5z ise ne zaman gelir belli degil sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gidin S9+ alın İzmir bit pazarında S7edge yi 1.800 tl'ye geri alıyorlar 2.500 TL daha verip Samsung Türkiye garantili S9+ telefonunuz oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 5 modeli ön sipariş 1999 lira mağaza fiyatı 2199 TL olacak deniyor 5z modeli maks 3499 lira olur. 2 cihaz arasında işlemci farkı yüzünden 2 lira fark maalesef olmayacaktır hatta 2999 lira gelirse şaşırmam bu konuda aksine ılımlı taraftayım.

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    hocam kamera farkı var mı bilgi bulamadım internette 5 ve 5z arasındaki farklar neler biliyor musunuz? Bir de lite versiyonunun kamerası daha iyi gözüküyor bir kaç kaynakta doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgecandede58 -- 3 Mayıs 2018; 20:0:36 >
  • Bilgecandede58 kullanıcısına yanıt
    5z ve 5 modelinin kamera alt yapıları aynıdır sony imx 363 sensör kullanırlar fakat 845 in görüntü işlemesi daha başarılı olduğu için belki gözle görülmeyecek farklar olabilir bu kullanıcıyı rahatsız etmez. Lite modelinde ise 16mp f2.2 diyafram aralığına sahip kamera var her ne kadar çözünürlük yüksek olsada abisi kadar kaliteli fotoğraflar çekmesi teknik açıdan mümkün değil o yüzden ona çok takılmayın lite modeli bu 2 cihaza nazaran çok daha uygun fiyata satılacaktır.

Bende öyle düşünüyordum teşekkürler. Ancak lite modelinde de ön kamera öne çıkıyor 20+8mp çözünürlük falan. Tabi düşük segment bir telefon olacaktır. Bişey sormak istiyorum arka kamera benim için önemli de LG G6 yi test ettim beğendim zenfone 5 le aynı fiyat hemen hemen genel olarak kamerada hangisi daha iyidir sizce? Karşılaştırma videosu yok ama donanım olarak kıyaslayabilir misiniz rica etsem

G6 dan gece gündüz daha iyi performans sergileyeceğinden eminim o konuda şüpheniz olmasın.

teşekkürler sanırım zenfone 5 i alacağım. İnşallah 5z uygun bi fiyattan çıkar
    636 işlemcisi her ne kadar handikap yaratsada genel paket anlamında 1999 TL yi sonuna kadar hak edeceğini düşünüyorum.

• Arkadaslar telefonu alabilen varmi deneyimlerini aktarsin burdan

• Asus, Zenfone 5i diğer yerlerle beraber nerdeyse aynı anda Türkiye'ye sürdü. 5Z de Haziranın ortasında gelecektir. Ama birkaç yerden okuduğuma göre 8/256 versiyonu gelecek Türkiye'ye. Onun da fiyatı 700$... Acaba Zenfone 5 6gblik versiyonu Türkiye'ye gelir mi?
  • terliktengiiriyorum T kullanıcısına yanıt
    Hocam şu bi yer dediğin yerin linkini bi atabilir misin acaba?

Ayrıca o dediğin yer bu fiyatı TR için mi zikrediyor çok merak ettim.

Hatta sana şöyle söyleyim. Lansman fiyatı 2000₺'den giren telefonun vergiler dahil TR için fiyatı bugünün kuru ile 475 $ veya 400 €'a tekabül ediyor. Vergiler hariç 5'in fiyatını bilen var mı? Yok.

İşlemci, ram ve depolama seçeneği için araya 225$ daha ekleyeceklerse alsınlar bir taraflarına iliştirsinler 5z'yi. Hiç işim olmaz yani.

Çünkü 700$ x 1.06 (trt payı) x 1.25 (ötv) x 1.18 (kdv) = 1094 $ demek. Bu da bugünün kuruyla 4.594 ₺ demek. Sen bunun olacağına inanıyorsan "pes" demekten başka bir şey diyemeyeceğim artık!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 5z fiyat linkihttp://www.fonearena.com/asus-zenfone-5z-(zs620kl)_8760.html
    Türkiye'ye sadece 8/256 lığı gelecek dediğimi de MWC'ye giden Türkler söylemişti şubat zamanında youtubeda. Final dönemindeyim vaktim olsa o videoyu da atardım...
  • Maaleaef verdiğin link ya yayından kaldırılmış ya da sorun var sitelerinde. Evet TR'ye sadece 8GB Ram ve 256GB depolama alanına sahip olanı gelecek dendi. Yani her şey güzelde 2.000₺ neredeee, 4600₺ nerede... sadece 3 bileşen için 2 adet Asus Zenfone 5 parasından fazlasını alacaklar öyle mi?

Rica edeceğim artık şu algıyı bi kıralım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 6 Mayıs 2018; 18:9:34 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.