Şimdi Ara

Asus zenfone 5z ne zaman gelir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
4.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merakla zenfone 5z modelini bekliyorum.Uygun fiyatli olursa hemen almayi dusunuyorum tasarimini cok begendim.Ne zamana gelir ve fiyati ne lur bilgisi olanlar yazarsa sevinirim👍

• mayıs'ta çıkacak,fiyat 3000-3500 tl arası olur,cihazın dünya satış fiyatı 500.-usd..
  • Kurdan dolayi 2000 lira desek gerisi vergiler vs. kâr payi trt bandolu mu? insallah o kadar olmaz bnm aklimdaki rakam 2000 2500 civariydi pahaliymis o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtcura

Kurdan dolayi 2000 lira desek gerisi vergiler vs. kâr payi trt bandolu mu? insallah o kadar olmaz bnm aklimdaki rakam 2000 2500 civariydi pahaliymis o zaman

yok hocam asus türkiye sağlam kar oranı koyuyor tabi gönül isterki 2500tl altı olsun bakalım belki şaşırtırlar..
  • Umarim sasiririz eger uygun fiyatli olursa cok satar bence..👍
  • Zenfone 4 şimdi baktım: 2.165 TL - 2.700 TL bandında satılıyor. 5z'nin 2000-2500 TL bandında olması zor bence. Muhtemelen 3.000 TL üstü fiyatlandırırlar. İnşallah yanılırım, telefonu ben de beğendim, inşallah tüketiciler için cazip bir fiyatla gelir. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan 06 -- 13 Mart 2018; 9:35:24 >
  • Ben de Sony xperia XA2 ultra bekliyorum. 2 aydır reklamını yapıyorlar ama telefon ortada yok.
    Asus 5z daha güzel ama fiyatı yüksek olur tahminim.
    Samsung ne güzel hiç bekletmedi. Hemen çıktı S9'lar A8'ler filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freqX

Ben de Sony xperia XA2 ultra bekliyorum. 2 aydır reklamını yapıyorlar ama telefon ortada yok.

samsung bu konuda en iyisi,Sony xperia XA2 ultra baktım da hocam 221 gr iyi kol kası yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

Orijinalden alıntı: freqX

Ben de Sony xperia XA2 ultra bekliyorum. 2 aydır reklamını yapıyorlar ama telefon ortada yok.

samsung bu konuda en iyisi,Sony xperia XA2 ultra baktım da hocam 221 gr iyi kol kası yapar

Valla haklısın ama bana 6 inç orta segment telefon lazım. Huawei mate 10 lite ve Samsung A8 plus'ı mağazada inceledim. Hiç beğenmedim. Kameraları da çok vasat geldi bana. O yüzden Asus ve Sony'nin modellerini bekliyorum.

• fiyat önemli abuk subuk fiyatla gelirse pek satılmaz.
  • Bende ayni kanaatteyim max 3000 olmali en iyisi, fazlasi verilmez 👍
  • Şimdi arkadaşlar,

Gümrük birliğine üye olduğumuz için Avrupa fiyatı olan 600 euro dan tr ye gelecek

600 euro =4,7*600, 2880 TL

Yüzde 10 TRT vergisi

Yüzde 25 ötv

Yüzde 18 KDV

Nihai tutar 4600 TL civarında satış fiyatı.
  • bu fiyatla gecmiş olsun ozaman asus a.ben almaktan vazgectim.bu fiyatla cıkarsa.
  • Giriş tutarı 3500-4000 arasında olur. O fiyat aralığına da asus alınmaz. 2500-3000 arası satarsa alıcısı olur...
  • 4000 civarı piyasada olur altı çok zor olsun olsun hadi 3800 olsun gerisi hayal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Şimdi arkadaşlar,

Gümrük birliğine üye olduğumuz için Avrupa fiyatı olan 600 euro dan tr ye gelecek

Yüzde 10 TRT vergisi

Yüzde 25 ötv

Yüzde 18 KDV

Dostum naptin sen.oyle bir fiyat olmasi mumkun deil.adam gider huawei , samsung alir.sirket bunu goze alir mi? ayriyetten ilk defa 600 euro olacagini senden duyuyorum.gsmarenada bile 480 euro civari diyor.hepsini gectim sirket aciklama yapmis fuarda agresif fiyat politikasi uygulayacagiz diye.
  • technoB T kullanıcısına yanıt
    Aynen bende bu sekilde duydum en performansli modeli 480 eurodan satisa sunulacak dediler avrupada
  • quote:

Orijinalden alıntı: technoB

quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Şimdi arkadaşlar,

Yüzde 10 TRT vergisi

Yüzde 25 ötv

Yüzde 18 KDV

Dostum naptin sen.oyle bir fiyat olmasi mumkun deil.adam gider huawei , samsung alir.sirket bunu goze alir mi? ayriyetten ilk defa 600 euro olacagini senden duyuyorum.gsmarenada bile 480 euro civari diyor.hepsini gectim sirket aciklama yapmis fuarda agresif fiyat politikasi uygulayacagiz diye.

Kardeş inşallah uygun fiyatlı olur ,

Ben şahsen 600 euro fiyatını fuarı yorumlayan bir editörden duymuştum...Her halukarda 480 euro olsa vergisi kılı tüyü diye 3800tl ediyor ,

İnşallah 3000tl altı olur.

saygılar .

• sendemail kullanıcısına yanıt
    bence 3000 ustu olur keske 3000 alti olsada alsak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: technoB

bence 3000 ustu olur keske 3000 alti olsada alsak :)

asus türkiye'nin kar marjı yüksektir hocam,millet 1 kazanıyorsa asus 2 kazanır,hiç uygun fiyata birşey sattığını görmedim,sadece ilk asus'lar uygun du,onlar da uzakdoğu'nun çöpleriydi,çünkü baya sonra gelmişti türkiyeye modeller..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.