Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ağır çekim

Gsm iletişim 250 tl fiyat istedi.(Orijinal değilmiş) Bende aliexpress'ten 49 Tl ye sipariş verdim .Taktırdıktan sonra satmayı düşünüyorum.

Hocam selam, hangi ürünü sipariş verdiniz acaba? Linkini benimle de paylaşır mısınız, benimde arka ana kameram bulanık, İzmit'te yaptıracak adam gibi bir yer bulamadım, GSM iletişime de kargo ile gönderip 3-4 gün telefonsuz kalmak hiç işime gelmiyor, üstelik siz parçanın orijinal olmadığını söylüyorsunuz, galiba en mantıklısı parçayı kendimiz getirip götürüp güvenilir bir serviste değiştirtmek gibi duruyor.

• alperixx kullanıcısına yanıt

Dosyayı telefona attığımda dosyayı tespit edemiyor, fabrika ayarlarına döndürüpte denedim fakat olmuyor. Yardımcı olabilir misin acaba?

• Leopard2A6 kullanıcısına yanıt

Android 10 dan 9 a düşürmek için dosyayı hafıza kartına atacaksınız. Daha sonra recovery menüye girip update from sd card sçeneğinden işlem yapacaksınız. Asus'un sitesinde ingilizce rehber var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leopard2A6

Dosyayı telefona attığımda dosyayı tespit edemiyor, fabrika ayarlarına döndürüpte denedim fakat olmuyor. Yardımcı olabilir misin acaba?

yükleyeceğin dosyayı sd kartına kopyala... telefona değil...daha sonra telefonu kapatıyorsun.....recovery modu açman gerek yükleyebilmek için....

recovery modu açmak için

telefonu kapat..

açma tuşuna basmadan önce ses kısma tuşuna bas sonra power tuşuna baş... telefon titreyip açılmaya başlayınca power tuşunda parmagını çek ses kısma tuşuna basılı dursun...

recovery modu açılınca

wipe data/factory reset ile telefonu sıfırla

wipe cache patition yap

daha sonra yükleme yapmak için

apply update from microsd card a giriş yap...

ordan dosyayı bul ve yüklemeye başla.....

• alperixx kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler

• Pili değiştirmek istiyorum ama ne yapacağım bilmiyorum, telefonu ilk çıktığına almıştım. Pil dışında sorunum yok. Ekranı kırmıştım, onu da değiştirmem gerek.

Pil için ne tavsiye edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leopard2A6

Çok teşekkürler

Neden android 9a düşüyorsunuz?

Birde batarya tavsiye edebilecek var mı?

• Satılık çok temiz zenfone 5 var

• Dostlar merhaba, telefonun ekranını kırdım. Telefonun ekranını servisten değiştiren oldu mu hiç? Memnun kaldınız mı? Orijinalinden bir fark gözlemlediniz mi?

• Ofem kullanıcısına yanıt

Servis en son 860tl istiyordu. Çok pahalı bu telefon için.

Dışarıda 450-500 tl istiyorlardı. Kendim yan sanayi ekran alıp taktım (240tl).

Çok memnun değilim. Ekran parlaklığı orijinale göre düşük. Güneşin altında birşey görmek çok zor.

Telefonu masa, yatak yorgan gibi gibi bir zemine koyduğunuzda sadece parmağınızla ekrana dokunduğunuzda birkaç dokunmadan sonra algılamamaya başlıyor. Diğer elinizle telefonun kasasına dokunarak ekrana dokunduğunuzda sorunsuz çalışıyor ama.

• arkadaşlar geçen hafta hatasız çiziksiz,bataryası garanti bitimi yani 9-10 ay önce sıfır serviste değişmiş cihazımı 1350 tl ye sattım,aranızdan ayrılıyorum.

1500 e ilandaydı arayan soran,mesaj atan çoktu.

1200-1250 veren çok oldu,700 teklif eden gereksizlerde vardı.

ben son 1350 olur diyordum ve dediğim gibi 1 haftada sattım.

cihazınızın kıymetini bilin,almak isteyen çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

arkadaşlar geçen hafta hatasız çiziksiz,bataryası garanti bitimi yani 9-10 ay önce sıfır serviste değişmiş cihazımı 1350 tl ye sattım,aranızdan ayrılıyorum.

1500 e ilandaydı arayan soran,mesaj atan çoktu.

1200-1250 veren çok oldu,700 teklif eden gereksizlerde vardı.

ben son 1350 olur diyordum ve dediğim gibi 1 haftada sattım.

cihazınızın kıymetini bilin,almak isteyen çok.

Bu konuda haklısınız benimde her işimi görüyor, NFC bile var telefonda ancak ana kamera bulanıklık olayını hala çözemedim, İzmitte oturuyorum, gittiği çoğu telefoncuda yedek parça yok ve çoğu da at hırsızı tipler. GSM iletişim ile görüştüm ancak kargoya verip gittisi geldisi 1 hafta telefonsuz kalmak üstüne üstlük takılacak kameranın kalitesini bilememek zor iş. Kamera konusunda ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum, banka atm sinde kare kod bile okutamaz duruma geldim şuan.

• YaYa kullanıcısına yanıt

asusunda derdi bu hocam.

benim zenfone 5 de sıkıntı yoktu ama zenfone 3 de var şuan netlemiyor bulanık,hemde birdenbire oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

asusunda derdi bu hocam.

benim zenfone 5 de sıkıntı yoktu ama zenfone 3 de var şuan netlemiyor bulanık,hemde birdenbire oldu.

Telefonu 2,5 senedir kullanıyorum, bende de hiçbir problem yoktu garantisi bittikten 1 ay sonra bahsettiğim bulanıklık problemi başladı, garanti bittikten sonra başlaması çok manidar.

• tns1 kullanıcısına yanıt

Hocam şuan 776 TL istiyorlar ama stoklarında yok ekran. Asus telefon pazarından çekileceği için son telefon desteğini de verip teknik servislerini temelli kaldıracaklar sanırım.

• Ofem kullanıcısına yanıt

Kırık ekran değişimi için şu an ne yapmak lazım?

• Gsmiletişim'i aradım, 650 lira dediler. Kargo git gel, 1 hafta sürecek gibi. Ekranda hiç bir şey yapılamayan telefonun yedeği nasıl alınır. Nasıl servise içindekilere bir şey olmadan korkmadan gönderirim.

• Arkadaşlar telefonu garantiye göndemek istiyorum garanti devam ediyor İzmirdeyim nasıl bir yol izlemem lazım?

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.