Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah razı olsun ne diyem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, sanal tuş takımında boşluk olması sorununun cözümü, ekran ayarlarına gelin görüntü boyutu sekmesinden ayarı eksiye getirip daha sonra tekrar varsayılan konumuna getirin sorun çözülüyor bilginiz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben normalde görüntü boyutunu küçükte kullanıyorum. Boyutu normale getirdim ardından tekrar küçülttüm. Sanal tuş takımını da gizli kullanıyorum. Ama bi işe yaramadı.

• sinandro S kullanıcısına yanıt
    Uygulama çekmecesine girdikten sonra sağda yukarıda üç noktaya tıklayın. Tercihler -> Ana ekran -> uygulama simge işaretlerinden uygun olanı seçiniz.

• ayarları, bildirim ekranını herşeyi koyu yapacak tema var mı kullandığınız? Android 9 da herşey koyu olmuyor malesef bazı ekranlar beyaz kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punıısher -- 24 Mayıs 2020; 1:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: punıısher

ayarları, bildirim ekranını herşeyi koyu yapacak tema var mı kullandığınız? Android 9 da herşey koyu olmuyor malesef bazı ekranlar beyaz kalıyor
    launcher lar bu işi yapar ama hangisi yapar denemek lazım
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    1-2 launcher denedim karışık geldi ya :) sağolasın hocam yine de :)
  • Android 10 Beta kullanıp da Android 9 ile pil kullanımı kıyaslamasını yapan var mı? 5Z'de olduğu gibi bizim cihazda da fark edecek mi acaba. Android 9'da tek sıkıntım pil kullanımı şuan. Zar zor günü çıkarıyorum. Android 8'de baya rahattım ama güncelleme gelince dayanamıyor insan. Android 10'da birşeyler çözülmemişse boşuna heveslenmeyelim, yeni telefon bakmaya başlayalım en iyisi.
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Pil olarak tartışmasız 9 dan iyi ancak bana gore en büyük eksik dtx ses eklentileri eksik arayüz sorun degil stok ve koyu tema işimi görüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende de 9dan daha kötü batarya yüzde 15 civarı daha hızlı bitiyor ama performans bildirim sorunsuz. Ve ses cok kısık hiç stereo gibi değil sırf ses ve batarya yüzünden 9a geri döneceğim bence kimse geçmesin 10a henüz erken

• Bu telefon bence iyi şuan gps vs bütün özellikleri iyi seviyede, zenfone 5 den başka telefona geçmek gerekirse 2800 lira üzeri cihazlara bakılması gerektiğini düşünüyorum açıkcası onun altındakiler bir fark olmayacaktır
  • 10 da şarj bayağı bir fark ediyor ,yalnız ses radyo uygulaması cok sıradan galeri çalışmıyor ,anca illa şarj beklentisi olanlara hitap ediyor gibi .
  • Android 9 a geri dönmek için de bu yeni recovery de illaki sdcard lazım o da bizde yok etrafımda kimsede de yok. Ne yapacam anlamadım çok saçma bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: ser-pa99

10 da şarj bayağı bir fark ediyor ,yalnız ses radyo uygulaması cok sıradan galeri çalışmıyor ,anca illa şarj beklentisi olanlara hitap ediyor gibi .
    Android 10 kullanan arkadaslar android 9 da ki gibi cift whatsapp kullanan var mi ? twin apps oluyor mu
  • Arkadaşlar Android 10 resmi olarak gelecek mi telefona?
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Betası yayınlandı. Normal şartlarda betayı verip stabil sürümü yayınlamama işi pek görülür birşey değil. Ben geleceğini tahmin ediyorum ama birkaç ayı bulabilir.
  • Gece Android Beta 10 surumunu yukledim benim icin onemli olan twin apps cift uygulama ozelligi yoktu cift hat kulladigim icin cift whatsapp kullaniyordum. hemen android 9 geri gectim. Sanirim Android 10 ile twin app kaldirildi.
  • punıısher kullanıcısına yanıt
    Hocam STARS isimde tema var herşeyi siyah yapıyor ben o şekilde kullanıyorum şuan
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam bu güzel oldu
  • brknd B kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ederim, çok işime yaradı, sağ olun

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.