Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önce de söylemiştim kendi kamerası beyaz çekiyor beyaz dengesi iyi değil diye gerçekten öyle
  • Son güncelleme sonrası 1,5 senelik telefonumun batarya durumu. Serviste batarya sub board değiştirildi yazıyor ne olduğunu bilmiyorum belki onun da etkisi vardır. Önceden 4,5-5 saat ekran süresi oluyordu.

Edit: AccuBattery'de batarya sağlığı %88 gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFourBarMechanism -- 13 Mayıs 2020; 23:24:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix31

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Peki herhangi bir fark mevcut mu? Sarj kamera ses vs?
    Şahsen hiçbir fark göremedim

• WiFi ile mobil veri ile mi bu kullanım, bu arada Android 9 di mi?

• brknd B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için, peki o sayıları nasıl kapatıyoruz 😅? Mümkünse mesajlar uygulaması üstünde sayı da herhangi bir uyarı da olmasa super olur, tarif eder misiniz?

• sinandro S kullanıcısına yanıt
    Dün 1 saat falan bugün de 2 saat falan dışarıdaydım mobil verideydim. Onun dışında wifi. Evet Android 9 son gelen güncelleme yüklü.

• Gayet başarılı, o zaman ben boş yere Android 8 de bekliyormuşum :) hattınız Vodafone de değildir o zaman. Vodafone çok şarj yiyor da bende.

Türk telekom :S

• 6 saatten fazla ekran süresi aldım ve 2 gün gitti şarj, gayet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 14 Mayıs 2020; 0:43:44 >
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    WiFi ile mi mobil veri ile mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sinandro

WiFi ile mi mobil veri ile mi?
    Wifi sürekli açık 4.5g ayarlı, en çok youtube chrome ve letgo kullanıyorum, telefon görüşmesi ve whatsupp hiç kullanmadım, normal kullanımda 6 saat rahat görüyorum bu şekilde ve 2 gün gidiyor, birde mobil veri de kullanmıyorum. Ekran süresi kişiden kişiye değişebilir tabi ama telefonun bekleme durumunda şarjı nerdeyse hiç azalmıyor wifi ve 4.5g ayarlı şekilde o beni memnun ediyor, telefonu alalı 1 yıl oldu.
  • Sonu 22 li android 10 u yükledim , yalnız bazı uygulamar çalışmıyor .Galeri acılmıyor , mobil yönetici bu aygıtda desteklenmiyor diye yanıtlanıyor. Radyo uygulaması çok garip . audio wizard , yapay zeka yok.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    4.5 g ayarlı bir şekilde demişsiniz, onu anlamadim. Mobil veri de kullanmadığınızı da söylemişsiniz. Telefonun hat İnternetini bu paylaştığınız pil süresince hiç kullanmadıniz di mi? Şu yüzden soruyorum ben Android 8 deyim. Pil sitelerinden memnun değil kimse diye telefonu güncellemedim. Mobil veri yoğun kullanımda bir gün içinde 6 saat ekran süresi veriyor. WiFi ise 7, 7 buçuk saat arası. Eğer aynı gibiyse güncellememde bir mahsur yok gibi...

• evet sadece wifi kullanıyorum mobil veri kullanmıyorum, memnunsanız geçmeyin bence
  • Selam dostlar.
    Son guncellemeden sonra son durum...
    Bilgi amaçlı.

• %40-50 parlaklikla, wifi bagliyken bende de bu kadar

• Telefon uğraşım sonucunda tamir edilmekte parça bekliyor acaba ne kadar sürer temin edilmesi

• By_Coder kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdan anakart değişti benim Aralık ayında

hocam bende android 8 de bekliyodum sırf şarj için ama güncelleyen arkadaşlar şuan benim android 8 aldığım şarj sürelerini alıyorlar gördüğüm kadarıyla. şu google play de wifi deyken güncellememe sorunu yüzünden android 9 a güncelleyesim var.
    edit: 1 yıl 8 aylık telefonu dayanamadım bugün ota'dan 9 a güncelledim inş pişman etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punıısher -- 16 Mayıs 2020; 23:40:18 >
  • punıısher kullanıcısına yanıt
    Bende o sorun yok. Batarya konusunda emin olamadım, son iki gün test yaptım. Mobil veri 6 saat, WiFi de ise 7 saate yakın ekran süreleri aldım. Paylaşılan batarya performansları bu kadar değildi sanırım Android 9 son güncellemeyle. Sizden de birkaç gün takip edip yorum bekliyorum bu konuda 🙏

• 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.