Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    9dayim çıktığından beri, açıkçası mobildeyken 6 saat alamiyorum, ama ekran parlaklığı yüzde 30a fln ayarlanirsa olabilir, ama dışaridayken de görünmüyo o zmn ekran, bence bi sure daha bekleyin, mobildeyken 5 saati gecemiyorum ben,
    yine de bugün de bi test edeyim yüzde 50 parlaklikla mobilde kac saat gidecek bakayım bi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkantas2018 -- 17 Mayıs 2020; 10:51:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkantas2018 O kullanıcısına yanıt
    Ben oto parlaklıkta kullanıyorum mobilde 6 saate yakın oluyor, wifide 7 saate yakın.

• ozkantas2018 O kullanıcısına yanıt
    Bekir Jordan İn yorumuyla sizinki çakışıyor hocam. İkiniz de Android 9 olduğunuza göre fark büyük ihtimalle İnternet tarayıcısı ve operatör kaynaklı. Misal ben Vodafone a geçtiğimden beri şarj daha az gidiyor.

• sinandro S kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sürü faktör var arada. En önemlisi de bataryanın sağlığı.

Parmak izi vs bırakmayan ve şeffaf olmayan kılıf önerisi olan var mı? Bende düz siyah koruyucu kılıf var hem kenarları falan çok yıprandı hem de çok parmak izi bırakıyor arkada sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFourBarMechanism -- 17 Mayıs 2020; 22:57:42 >
    Hocam benim operatör de turkcell, bugün full mobil neti kullandim, akşama kadar yuzde 60 parlaklikla, aksamdan sonra yuzde ellinin altina çektim, son 1 saattir de sonuna kadar kistim parlakligi, 5bucuk saati gorebildim. Tabi yüzde 5e kadar insem bi 15 dk fln daha götürebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkantas2018 -- 18 Mayıs 2020; 0:6:58 >
  • ben bugun telefonu kullandım 3 saat gitti anlamadım. 4g açık değildi. wifi de çok az çekiyordu. sanırım wifinin düşük çekmesinden dolayı oldu. birde bu sürüm bana android 8 den biraz daha kararsız gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punıısher -- 18 Mayıs 2020; 0:49:26 >
  • Tam bir yıl bir hafta oldu alali,cidden memnunum.Onumuzdeki yıl garantisi bitmeden bataryayı servise değiştirmek istiyorum.
    Bunun için ücret alırlar mı? Ucretsi batarya değişimi sağlayabilmek için hangi şikayetlerle servise yollamak gerekir arkadaşlar?

Teşekkürler.

• Sonu 22 li android yükleyen varsa cevaplayabilirmi , kişi listesine müdahele edebiliyorlarmı acaba kişi silmek için. sim kartdan kişi silinmiyor. zaten herşey googla kalmış kişi listesi bile.
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ediyorum.
  • Bugün android 8 den 9 a güncellememin 2. günü ve batarya full wifi kullanımda 7 saat kullanım süresi verdi. zaten ben böyle değerleri 8'de de alıyordum. Kafama en çokta takılın şarj meselesiydi. Telefon 1 yıl 8 aylık. Güncellemek isteyen arkadaşlar çok sıkıntı yapmanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punıısher -- 18 Mayıs 2020; 21:12:21 >
  • Benim degistirmediler

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Eğer sorun yoksa neden değiştirsinler ki? Benim şarjı su gibi bitiyordu ücretsiz değişim yaptılar.
  • Takeshi Kovacs kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle batarya sağlığını test edip ona göre değiştiriyorlar. %70 altına düştüyse kesin değişir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Aynı durumdan anakart değişti benim Aralık ayında
    Hocam telefonu bi gün kapalı bırakıp açtıktan sonra düzeldi ama bu sefer de ahizesi bozulmuş. Gelen her çağrıyı hoparlörden konuşmak zorunda kalıyorum.

• punıısher kullanıcısına yanıt
    Gerçekten Android 8 le aynı değerler gibi. Çekindiğim bir nokta daha var aslinda, şu an telefonumda yüklü gcam i Android 9 a yükseltince kullanamaz olur muyum?

• Bir de Android 9 a yükseltince wipe cache veya fabrika verilerine dönüp telefonu temizlemeye gerek duydunuz mu, donma vs. sebepler için? Ben onu istemiyorum da ondan soruyorum

Gcam kullanmadığım için çok düşünmedim açıkçası. Wipe cache yaptım bu arada ota güncellemesi yaptıktan sonra

• hocam sub-board dedikleri alttaki anakartın küçük versiyonu telefonun altındaki şarj girişi, hoparlör ve mikrofonu kontrol eder bütün bir parça değişmiş, kız arkadaşımda bu parçadan dolayı 3 4 defa servise verdi asus a sorun çözülmedi, bir kaç defa parça değişti 1 2 hafta içinde yine bozuldu falan, sonra yurt dışında asusla iletişime geçerek iade ettirdik telefonu zorla yoksa servis yada asus türkiye iade kararı vermedi aynı sorunla bir çok defa göndermemize rağmen o yüzden sub-boardın ne olduğunu hayatta unutmuyorum

• ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç neden değiştirdiler acaba benim sub board'ı :D

• şarj soketinde bir sorun gördülerse değiştirmiş olabilirler bir ihtimal
  • 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.