Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu nasıl açıyoruz hocam. Hangi menüde.
  • Ön kamera whatsapp görüşmelerinde ve diğer video uygulamalarında görüntü makyajlı veya bulanık oluyor.Çözümü bilen yardım ederse sevinirim 1 haftadır araştırıyorum bi çözüm bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semiramisx

Ön kamera whatsapp görüşmelerinde ve diğer video uygulamalarında görüntü makyajlı veya bulanık oluyor.Çözümü bilen yardım ederse sevinirim 1 haftadır araştırıyorum bi çözüm bulamadım
    Son güncelle mi yüklü?
  • Arayüzde ne sıkıntı var anlamadım, parmak izinde de bir sıkıntı yok benim cihazımda. Elim terli değilse tek seferde açıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

Son güncelle mi yüklü?

Alıntıları Göster
    Evet hocam fakat son güncellemeden önce de böyle yapıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semiramisx

Evet hocam fakat son güncellemeden önce de böyle yapıyordu.

Alıntıları Göster
    evet böyle bir sıkıntı var insanın yüzü dayak yemiş gibi mor falan çıkıyor bazen whatsapp da
  • Benim parmak izi doğru dürüst okumuyor du son güncelleme ile ekran oranı bozuldu vs. kmera yazılımı zaten çöp daha ne olsun...
  • semiar S kullanıcısına yanıt
    Kamera yazılımının çöp olması dışında saydıklarınız bende yok, onu da google camera ile çözdüm. Telefon servisten geldikten sonra hard reset attım bir de wipe cache dedim reboot ettim telefonu. Şu an yazılımsal donanımsal bir sıkıntı çekmiyorum şükür.

• Bugün gün batarken çektiğim bir fotoğraf. Sadece google kamera ile otomatik modda çektim, çektikten sonra da alt kısmı kırptım.

• Dostlar iyi geceler, android 10 sürümünün bir linkini paylaşan arkadaşınkini yükledim ama yazılım kodu sonu 20 idi. Şimdi asusun sitedinde sonu 22 olan çıkmış her ikisi de Android 10. İndirdim telefon güncelleme algıladi
    Yüklemeye hazırladı sonra stock recovery açıldı. Yükleme yapmıyor yani. Bunu nasıl yükleyebilirm?

• Arkadaşlar batarya süresinden memnun değilsek Asus servisinden parayla yenisini taktirabiliyor muyuz, varmi aranızda batarya değişim işlemi yapan, ne kadar ücret aldılar acaba?

• Gece bataryaya bir test yapayım dedim. Saat sabah 4'te uyumadan telefonu güç tasarrufuna alıp bıraktım şarjı %45'ti. Öğlen 12.40'ta uyandığımda şarj %43'e düşmüştü. 8-9 saatte %2'lik düşüş çok iyi.

• ozkantas2018 O kullanıcısına yanıt
    Batarya değişimi yapılıyor tabiki ama fiyatı hakkında bir bilgim yok.

• Arkadaşlar bu Google cam yüklemek ne derece güvenli. Fazla bilgim yok. Yardımcı olabilir misiniz. Nerden yükleniyor?

• Ben de bir soru sormak istiyorum. Google sms kullanıyor sanırım zenfone 5. Her sabah muhakkak birkaç sms gelmis şekilde uyanırım. Bu sms simgesinin üzerinde bildirim sayısı yazıyor ancak smsleri açıp son gelen smsleri birkaç defa okumadan o bildirim sayısı ikondan silinmiyor. Çözümü nedir bilen var mı?

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Ayarlar -> ekran -> navigasyon çubuğu -> navigasyon çubuğu türleri bu menüye girdikten sonra en üstteki seçeneği olan navigasyon çubuğu modunu seçiyoruz. Bu kadar. Ekranın aşağısında sürekli tuşlar görünüyor ama uygulama çekmecesinde vs sorun ortadan kalkıyor.
  • sinandro S kullanıcısına yanıt
    Ben bildirim sayılarını kapalı tutuyorum. isterseniz siz de kapatın. Önceden bir süre kullandım sonradan kapattım ben.
  • talazan T kullanıcısına yanıt
    Şurada yazmıştım usta, yükledik bı çoğumuz güvenlik açısından bi sorun olmuyor izin fln istemiyo zaten, gcam çok iyi mutlaka dene

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/143273107

Üstteki gcam, alttaki stok uygulama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkantas2018 -- 12 Mayıs 2020; 11:19:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix31

Dostlar iyi geceler, android 10 sürümünün bir linkini paylaşan arkadaşınkini yükledim ama yazılım kodu sonu 20 idi. Şimdi asusun sitedinde sonu 22 olan çıkmış her ikisi de Android 10. İndirdim telefon güncelleme algıladi
    Yüklemeye hazırladı sonra stock recovery açıldı. Yükleme yapmıyor yani. Bunu nasıl yükleyebilirm?
    Bana da aynısı olmuştu. Güncelleme dosyasını bir da karta atarak recovery moda girerek güncelleme yapabilirsin

• lord.gaga L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Peki herhangi bir fark mevcut mu? Sarj kamera ses vs?

• 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.