Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca direk almadan önce vatanbilgisayar ve samsung a gidip oralarada sordum. Onlar da daha farklı fiyat verdiler telefon için lakin samsung fiyatı hepsinde aynıydı o gün. Belki netten baksam alsam dediginiz fiyata alabilirdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muzi_ko kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, ben de ikinci el olarak satabilsem, alacam bir şeyler. Piyasada kaça gider acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasör içindeki uygulama simgelerinin bazen yerleri değişiyor. Neden oluyo bu?

• yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    Outlook kullanıyorum hocam o kırmızı sayaç okunmayan ileti için değil. Eğer bildirim panelinde outlook'a mail geldiyse onun sayısını tutuyor. İlk başlarda benimde garibime gitti, normalde okunmayanlari göstermesi gerek.

• Zenfone 5'de Wifi hızının düşük olduğunu keşfettim ve bu beni epey üzdü.
    Abi ben sanıyorum ki 2.4Ghz olan modemim 50Mbps'den fazla hız veremiyor. Geçen gün eski model bir Sony M4 Aqua ile speedtest yaptım telefon 94Mbps aldı şaka gibi. Bu telefonda neden wifi hızını düşük yapmışlar ki
  • Düşük değil o hızları alıyorum bende, bir format atın da deneyin isterseniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 farklı 2.4Ghz wifili modemde test ettim 50mbps hızdan yukarıya çıkmadı. Formatta şuan atamam bu şekilde kalsın en iyisi.

Zentalk'da bu konu ile ilgili postlar açılmış. Bir çok kişi diğer telefonların daha fazla hız almasına rağmen Zenfone 5'in 50-55Mbps arasında kaldığını gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MatrisGeo -- 23 Eylül 2019; 11:22:39 >
  • Ben 70 mbps sorunsuz alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatrisGeo

3 farklı 2.4Ghz wifili modemde test ettim 50mbps hızdan yukarıya çıkmadı. Formatta şuan atamam bu şekilde kalsın en iyisi.

Zentalk'da bu konu ile ilgili postlar açılmış. Bir çok kişi diğer telefonların daha fazla hız almasına rağmen Zenfone 5'in 50-55Mbps arasında kaldığını gösteriyor.
    Bende siz diyince denedim bilgisayarımın kablosuzu 85 mbit telefonum 45 mbit. Neden acaba

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Bende neden kaynaklandığını çözemedim. Konu ile ilgili Zentalk'da ki moderatörlerde bu konuda sessiz kimse bir şey demiyor.

Benim 5Ghz test etme şansım olmadı bilgim yok fakat Zentalk'da problemin sadece 2.4Ghz'den kaynaklandığını 5Ghz'de problem olmadığını söylüyorlar.

Başka bir kullanıcıya göre problem kesinlikle antenlerden kaynaklı. Telefon yatay şekilde PUBG oynarken eli ile alıcının üzerini kapadığında wifi performansında ciddi düşüş yaşadığını belirtiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MatrisGeo

Bende neden kaynaklandığını çözemedim. Konu ile ilgili Zentalk'da ki moderatörlerde bu konuda sessiz kimse bir şey demiyor.

Benim 5Ghz test etme şansım olmadı bilgim yok fakat Zentalk'da problemin sadece 2.4Ghz'den kaynaklandığını 5Ghz'de problem olmadığını söylüyorlar.

Başka bir kullanıcıya göre problem kesinlikle antenlerden kaynaklı. Telefon yatay şekilde PUBG oynarken eli ile alıcının üzerini kapadığında wifi performansında ciddi düşüş yaşadığını belirtiyor.
    Bilgilendirme için teşekkürler dostum.
  • mobil veriden indirme hızını gösterme özelliği varmı bu telefonda, xiaomi de vardı?
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Hayır bulunmuyor

• cevapsız çağrılarda telefonun kaç kere çaldığı bilgisi yazmıyor, xiaomi'de yazıyordu, telefonun şu afak eksikleri olmasa
  • Arkadaşlar merhaba, telefonu bilgisayara usb kablo ile bağlayınca bilgisayar görmüyor, telefonda uyarı vermiyor sadece şarj oluyor. Bunun bi ayarı var mıydı?

• sanırım telefondan izin vermemissin
  • Telefonun kulaklığının tek tarafı içden koptu heralde calışmıyor, garantide degişirmi acaba.garantili çünki
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Arkadaşlar merhaba, telefonu bilgisayara usb kablo ile bağlayınca bilgisayar görmüyor, telefonda uyarı vermiyor sadece şarj oluyor. Bunun bi ayarı var mıydı?
    Telefonda USB hata ayıklamaya izin vermeniz gerekiyor. Sorduğunda hayır dediyseniz, artık uyarı vermez. Sadece şarj olur.
  • volkman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hallettim. Ysrın pc de tekrar deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: ser-pa99

Telefonun kulaklığının tek tarafı içden koptu heralde calışmıyor, garantide degişirmi acaba.garantili çünki
    garantiye giriyor fakat, telefon ve tüm kutusuyla birlikte göndermeniz gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.