Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihkm

Herkese iyi forumlar, Instagram storylerinin kalitesiyle alakalı çözüm bulabilen var mı? Sırf bu yüzden iPhone edinmeyi düşünüyorum. Destekleriniz ricasıyla 😄
    Aynı sorundan muzdaripim hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erturo E kullanıcısına yanıt
    Sırf bu yüzden iPhone 11 alıp uzun bir süre kullanmak istiyorum hocam. Malum 2. elide para etmiyor bizim telefonların. Kardeşime veririm artik..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • falcon57 kullanıcısına yanıt
    hocam aynı modeli ben de kullanıyordum benimki de aynı şekilde ayarsız titriyordu.buna yapacak bir şey yok sanırım.
  • RKoeman kullanıcısına yanıt
    Bir çok kişide bu sorun var anladığım. Yabancı forumlarda bile dert yanan vardı.
    Benim anladığım çok kolay bozulan bişi, tabiri caizse kronik sorunlu arabalar olur ya hani..
    bunun kronik sorunu da sanırım bu.. Teşekkürler yanıt verdiğiniz için.
  • Selam,

1200 tl ye temiz teşhir zenfone 5 veya 2050 tl ye 5z alabilirim sizce hangisini tercih etmeliyim? Yardımınızı rica edeceğim.
    Not 5 yıldır lg g4 kullanıyorum. Uzun süre kullanmak önemli çok oyun oynamam kasma olmasın yeterli

• quote:

Herkese iyi forumlar, Instagram storylerinin kalitesiyle alakalı çözüm bulabilen var mı? Sırf bu yüzden iPhone edinmeyi düşünüyorum. Destekleriniz ricasıyla 😄
    Eski sürüm Instagram indirip, kurun onu kullanın. Instagram 'in otomatik güncellemesini kapatın.Ben 51.0.0.20.85 sürümünü kullanarak çözdüm sorunu.

• quote:

Sırf bu yüzden iPhone 11 alıp uzun bir süre kullanmak istiyorum hocam. Malum 2. elide para etmiyor bizim telefonların. Kardeşime veririm artik..
    Sırf Instagram için farkli telefon almak mi?
    2-3 katı bir fiyata bir iPhone alın geçin o halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert25

asuslarda otomatik görüşme kaydetme özelliği var mı?
    Konuşurken arama kaydı tuşuna basip kaydedebiliyoruz.
    otomatik yok bildiğim kadarı ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komikaze35 -- 14 Ekim 2019; 18:31:31 >
  • Yatsigobek Y kullanıcısına yanıt
    Çok oyun oynamam diyorsan net Zenfone 5 hocam, oyuncuyum diyorsan 5Z. Ama ben yine de teşhir önermem.

• Pil sürem yarıya düştü, 3.5 saat ekran süresiyle 100den 10a iniyor. Servise verip ucretsiz degistiren oldu mu? Birde servise elden vermekle kargoyla vermek arasında süre olarak fark olur mu? Telefonsuz kalmak istemiyorum

• Takeshi Kovacs kullanıcısına yanıt
    Hocam Nevsehir'den İstanbul'a verdim. 5. Günde elimdeydi telefon ellerine ulaştıkları gün yaptılar. Kamerası değişti benim telefonun. Diğer günler kargo süresi. Elden verseydin o gün geri alırdım büyük ihtimalle.

• Güncellemeyi yapan varmi

• Ben istanbuldayim elden gotureyim o zaman. Sizin sorun neydi? Birde hangi servise verdiniz?

• Takeshi Kovacs kullanıcısına yanıt
    Kamera odaklamıyordu. Asustan onarım talebi oluşturdum kargo geldi aldı götürdü.

• Arkadaşlar merhaba Pubg düşük ayarda stabil oynanmıyor hafim donmalar oluyor oyundan tat alamıyorun ama ne hikmetse yüksek ayarda problem yok ondada şarj hızlı gidiyor aynı sorunu yaşayan varmı çözüme ulaşan ? yeni güncellemede pubg nin düzelir dedim ama düzelmedi.Acaba bizim telefonla alakalı bir durummu

• quote:

Orijinalden alıntı: whitegood

Arkadaşlar merhaba Pubg düşük ayarda stabil oynanmıyor hafim donmalar oluyor oyundan tat alamıyorun ama ne hikmetse yüksek ayarda problem yok ondada şarj hızlı gidiyor aynı sorunu yaşayan varmı çözüme ulaşan ? yeni güncellemede pubg nin düzelir dedim ama düzelmedi.Acaba bizim telefonla alakalı bir durummu
    kardeş düşük ayara çekince kare hızınıda mı düşüğe çekiyon
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    yok hocam HD ye bile alsam yüksekte problemsiz oynuyorum ama düşükte oyun stabil oynanmıyor çok saçma bir olay ortadada oynanmıyor sadece yüksekte stabil akıcı oynanıyor

• Aynı durum call of duty için de geçerli. Benim bildiğim tam tersi olması lazım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: whitegood

yok hocam HD ye bile alsam yüksekte problemsiz oynuyorum ama düşükte oyun stabil oynanmıyor çok saçma bir olay ortadada oynanmıyor sadece yüksekte stabil akıcı oynanıyor
    Kare hızını söylesene bana grafiği boşver

• Arkadaşlar elimde yan sanayi şeffaf silikon kılıf var. Yedek almıştım telefon bozulunca hiç kullanmadım İstanbul Sultanbeyli'de Atlaspark civarında isteyen birine ücretsiz verebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.