Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 4 Temmuz 2019; 18:39:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüz saptanmadı diyor bazen yüzümü algılamıyor sinir edici bir durum neden olabilir?
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Yüzünüzü iyi ışık altında yeniden tanımlatın telefona

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler telefonun kutusundan çıkan kılıf sapsarı oldu hela taşı gibi. Midnight blue Zenfone 5 için ince kılıf önerilerinizi bekliyorum. Şeffaf silikonlardan olmasın farklı bir şey denemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheFourBarMechanism

Beyler telefonun kutusundan çıkan kılıf sapsarı oldu hela taşı gibi. Midnight blue Zenfone 5 için ince kılıf önerilerinizi bekliyorum. Şeffaf silikonlardan olmasın farklı bir şey denemek istiyorum.
    ne kadar sürede oldu hocam?
  • selam arkadaşlar , yeni güncelleme ile telefonla gelen ilk wallpaperslar yok oldu,deniz fenerli bir fotoğraf vardı , hala telefonunda olan varsa buraya yükleyebilirmi orginal boyutunu, internette araştırdım ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: re_death

selam arkadaşlar , yeni güncelleme ile telefonla gelen ilk wallpaperslar yok oldu,deniz fenerli bir fotoğraf vardı , hala telefonunda olan varsa buraya yükleyebilirmi orginal boyutunu, internette araştırdım ama bulamadım
    ben de güncellemeyi yaptım fakat duvar kağıtları duruyor. buyur arkadaşım, tam boyut direkt galeriden ekliyorum.

• burkuthan B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler , benden gitti bu wallpaperların hepsi , ama format atmıştım belki ondan gitmiş olabilir , tekrar teşekkürler
  • re_death kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, diğerlerinden de istediğiniz olursa belirtin eklerim.

2-3 ayda sararıyor hocam

• telefon kapalı şarj olurken daha çok ısınıyor açık o kadar ısınmıyor farkeden var mı?
  • Videoda Eisin çalışması için belli bir ayarı var mı? Herhangi bir kalite ayarında çalışıyor mu yoksa her çekimde çalışır mı? Hangi ayarda video çektiysem çekeyim çok fazla titreşme yapıyor izlediğim videolardaki performansı hiçbir zaman alamıyorum.
  • BatuhanYılmaz B kullanıcısına yanıt
    kendi uygulaması ile çalışıyor, 3. parti uygulamalarda çalışmıyor ama eğer kendi uygulamasında böyle bir sorun yaşıyorsanız, ayarlarını sıfırlayın kameranın tekrar deneyin, yine sorun var ise format atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanYılmaz

Videoda Eisin çalışması için belli bir ayarı var mı? Herhangi bir kalite ayarında çalışıyor mu yoksa her çekimde çalışır mı? Hangi ayarda video çektiysem çekeyim çok fazla titreşme yapıyor izlediğim videolardaki performansı hiçbir zaman alamıyorum.
    Asus'un kendi kamera uygulaması ile arka kamerada 60fps full hd video çekiminde sanki titreşimler daha az oluyor gibi geldi bana... herhangi bir ayar yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komikaze35 -- 10 Temmuz 2019; 1:36:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

vatandan 2043 tl ye aldım cihazı, genel anlamda beğendim, huawei xiaomi oppo gibi çinli istemiyorsanız yada samsung a karşı bir antipatiniz varsa seçenek kalmıyor gibi, bildirim ledini üst ahizenin içine yapmışlar hoş olmuş aslında, zamanla orası tozlanınca kapanırmı bilinmez, keşke kameranın yanında falan olsaydı ekran üzerinde,

birde şuradanhttps://urun.n11.com/ekran-koruyucu/asus-zenfone-5-2018-ze620klx00qd-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P268724156 ekran koruyucu aldım beğenmedim iyi yapmammışlar üsten alta doğru içinden cizik vardı, tamperli cam önerebileceğiniz biryer varmı?
    3 aydır kullanıyorum ve memnunum

https://mobil.mobilcadde.com/dafoni-asus-zenfone-5-ze620kl-nano-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-94151

• Ön kamera ile çektiğim fotoğraflar net çıkmıyor bunun ayarı falan var mı?, hep bulanık çıkıyor sadece renk dağılımı iyi.
  • Evet 12 günlük telefonum sim kartı algılamıyor bugün. Ne yaptık ne ettiysek olmadı format vs heşeyi denedik. Aynı zamanda kablosuz'u da açamıyor ki güncelleme yapayım. Yani iki problem birden. Asusu aradım Vatan'a vereceğim bu akşam. Asus ilk haftadan rezil etti bizi
  • 1 yılı devirdim, sorusu olan varsa cevaplarım

• ekran parlaklığı biraz daha kısılabilseydi iyi olurdu karanlık ortamda göz ağrıtıyor, en düşükte karanlık ortamda ekran ışığı çok rahatsız ediyor, eski telefonum xiaomi mi4 en düşükte gayet iyiydi epey kısılıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 10 Temmuz 2019; 21:4:58 >
    örnek atar mısınız? birde kamerayı silmeyi dener misiniz? ahizenin yanında olduğu için bazen kirlenebiliyor
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.