Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Teleservis bizim cihazlara bakıyor mu bilgisi olan var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Teleservis ile anlaşma bitti, şuan ki firmanın adını unuttum Asus u arayıp sor istersen daha net olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. OUNO diye bi firma olabilir mi bahsettiğiniz, sitede ora olduğu yazıyor servisin
    https://www.asus.com/tr/Terms_of_Use_Notice_Privacy_Policy/Employment/

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    arkadaşın paylaştığı ouno olmuş ankara yetkili servisi.kızılay avm nin altındaymış arkadaş gitmiş epey hızlılarmış.
  • Arkadaşlar ben bugün zenfone 5 almayı düşünüyorum. LG G2 ile 5 yıla yaklaştık veda vakti geldi sanırım. Kısaca sorayım zenfone 5 alayım mı ? :)
  • İnternette bazi kullanıcılar son güncelleme ile kamera gece çekimlerinde biraz iyileşme var demiş bana gerçekçi gelmedi. bu konuda beni Aydınlatacak olabilirseniz android 8 son sürumden Pie 'e güncelleyecegim.

• Telefonun kronik sorunları neler arkadaşlar bende telefon alma arifesindeyim, mağazada ekranı ve tepkimeleri hoşuma gitti cihazın, model bulamadım kafama uyan, xiaomi huawei istemiyorum açıkcası
  • Instagram herkeste böyle mi acaba. Profil sığmıyor ekrana. •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Ben de dün alınır mı diye sordum, henüz cevap veren olmadı. Akşam vatandan aldım 2349/10 taksite (fibabanka). Hayırlısı diyelim kullanıp göreceğiz :) İlk izlenim olarak beğendim
  • Son güncelleme sonrası ekran döndürme de ekran karar ma yapıyor anlamadım. Sensör hatası mı dır nedir.
    Her zaman olmuyor lakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: seloo_79

Benim cihazda otg çalışmıyor , bilmediğimiz ayarimi var anlamadım, kabloda mi sıkıntı var acaba, başka telefonda deneyemedim
    Başka telefonda denendi kabloda sorun yok , sorun nedir fikri olan varmı?

• Şu konuyu uzaktan uzaktan takip ediyordum, kız arkadaşım için düşündüğüm bir telefondu çünkü. Artık ne kadar beklediysem cidden satışı kalmamış telefonun

Şu an Redmi Note 7 ile arasında gidip geliyorum. Asus artık her yönüyle kendini ortaya koymuş, sıkıntıları giderilmiş bir cihaz ama üstünden de 1 sene geçmiş. Redmi daha taze kan

Şu an en nefret edilen yorum tipini yazıyorum ama bir yandan araştırma yaparken bir yandan fikrini söylemek isteyen olursa seve seve dinlerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rawkid2

Şu konuyu uzaktan uzaktan takip ediyordum, kız arkadaşım için düşündüğüm bir telefondu çünkü. Artık ne kadar beklediysem cidden satışı kalmamış telefonun

Şu an Redmi Note 7 ile arasında gidip geliyorum. Asus artık her yönüyle kendini ortaya koymuş, sıkıntıları giderilmiş bir cihaz ama üstünden de 1 sene geçmiş. Redmi daha taze kan

Şu an en nefret edilen yorum tipini yazıyorum ama bir yandan araştırma yaparken bir yandan fikrini söylemek isteyen olursa seve seve dinlerim :)
    vatanda indirime girdi 2039 tl https://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenfone-5-64-gb-akilli-telefon-meteor-gumus.html

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Kız arkadaşınıza az bilinen bir marka almayın bence. Samsung a50 alın veya huawei mate 20 lite. Çünkü asus iyi mi ki diye bir düşünce herkesin aklından geçiyor. Kimisi dile getirse de çoğu söylemeden beğenmiyor telefonu. Sadece markayı bilmediği için:) Bir problem çıktığında, asus'ta çıkarsa sen suçlu, asus dandik olur, Samsungda bir problem çıkarsa, "şans ya elektronik işi kısmet" yorumları olur :D

Bunların haricinde cihazdan bahsetmek gerekirse iki gündür kullanıyorum ai destekli kamerasını beğendim gündüz çekimleri çok iyi, gece çekimlerini henüz deneyemedim. Ses çıkışı çok iyi seviyede, arayüzü kullanışlı ve kolay. Yüz tanıma ve parmak izi şimdilik stabil. Telefonu kaldırınca uyanma ve hemen ardından yüz tanıma ile açılması güzel oluyor. Çift tıkla uyku ve uyanma da mevcut.

Sormak istediğiniz bir soru varsa memnuniyetle cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaladin -- 29 Haziran 2019; 10:19:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seloo_79

Başka telefonda denendi kabloda sorun yok , sorun nedir fikri olan varmı?

Alıntıları Göster
    Deneyip cevap yazabilecek biri var mı acaba !!!

• Eşimden sonra kendime de aldım az önce. Fiyat yine 2039₺ Yurt dışı mi9 se ile asus arasında kalmıştım. İndirim olunca tercihi im Zenfone 5 den yana oldu.
    3 seridir asus kullanıyorum.
    Zenfone 6, Zenfone 2 ve son olarak Zenfone 5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • silver47 kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam bir sorun yok, bende mikro usb otg var, birde buna type-c çevirici takıyorum bu şekilde çalışıyor bir sorun yok sadece type-c çift taraflı çalışıyor olsa da usb de dolayı diğer tarafına çevirince çalışmıyor şimdilik bunu fark ettim ama başka bir sorun yok

• Arkadaşlar benim telefonumda kamera ile ilgili sorun var resim çekerken sanki potre modu açıkmış gibi çekiyor derinlik efekti bug da kalmış sanki kamerayı bir objeye iyice yaklastırınca net görüntü oluyor hard reset attım yazılımsaldir diye ama maalesef değişen birşey olmadı aynı sorunu yasan yada çözüm ile ilgili bilgisi olan var mı ? Şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim .
    •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefa_3690 -- 30 Haziran 2019; 23:42:53 >

• sefa_3690 S kullanıcısına yanıt
    Net bir bilgiye sahip değilim, kamera ayarında odak modunu değiştirdiniz mi? Farklı çekimleri denediniz mi? Geniş açılı çekme gibi yada süper çözünürlük gibi hepsi aynı mı?

• ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Geniş açıda görüntü normal oluyor diğer modlar da hep aynı denemediğim şey kalmadı kamera menülerinde sanırım servise göndermek kaldı tek çare

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.