Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
8.681
Cevap
97
Favori
367.547
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••
Giriş
    4753 Mesaj
    ekran parlaklığı biraz daha kısılabilseydi iyi olurdu karanlık ortamda göz ağrıtıyor, en düşükte karanlık ortamda ekran ışığı çok rahatsız ediyor, eski telefonum xiaomi mi4 en düşükte gayet iyiydi epey kısılıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 10 Temmuz 2019; 21:4:58 >
    |
    |

örnek atar mısınız? birde kamerayı silmeyi dener misiniz? ahizenin yanında olduğu için bazen kirlenebiliyor
    |
    |
    FreeRun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    Sim kart görmeme ve wifi arızası ile dün sabah servise (sms infocomm) verdiğim 15 günlük telefonuma değişim kararı çıkmış. Değişim yerine iade edebilirsem iade ücretini alıp farklı bir telefon almayı düşünüyorum. Aslında çok da beğenmiştim ama artık güvenemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaladin -- 12 Temmuz 2019; 14:14:58 >

hayırlı olsun, değişim iade yazıyor zaten yani sizin tercihinize bırakılıyor, ürünü aldığınız yere gidip isterseniz aynısını alabilirsiniz ücret farkı ödemeden, isterseniz de farklı ürün olarak ücret farkı varsa ödeyerek de işlem yapabilirsiniz, teknoloji şansı işi aynı telefonu 3 kişiye aldırdım 1 senedir hiç birimizde sorun yok ama olmayacağının garantisi de yok tabi yada sizin alacağınız yeni cihazda da olmayacağının garantisi yok
    |
    |
    zaladin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet iade de yazıyor, resmi sonradan eklediğimde fark ettim ama yazıyı değiştirmedim :) Kesinlikle söylediğiniz gibi ne olacağı hiç belli olmuyor. Tam aradığım telefonmuş asus diyebilirim ama şimdi sim yuvası ve wifi arızası verdiği için yenisini de alsam aynı korkuyla yaşarım kesin :) Mate 10 pro düşünüyorum ama bakalım zaman ne gösterecek fikrim değişebilir..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    Q güncellemesi Asus ZenFone 5Z modeli kesin olarak yeni sürüme geçiş yapıyor. Güncellemeyi Asus ZenFone 5, ZenFone 6, Asus ZenFone Max Pro (M1), Asus ZenFone Max Pro (M2), Asus ZenFone Max (M1), Asus ZenFone Max (M2) ve Asus ROG Phone modellerinin alacağına da yazmışlar.

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Takeshi Kovacs

1 yılı devirdim, sorusu olan varsa cevaplarım
    hocam cpu ve gpu performansı nasıl? birde arka kapak plastik mi yoksa farklı bir malzeme mi?
    Zenfone 620kl yi yaklaşık bir yıldır sorunsuz kullanıyordum bugune kadar. Bugün telefon hiçbir sebep yokken kendiliğinden 20-30 kere restart attı. Powered by android yazısından sonra asus yazısı cıkıyor ve 5-10 saniye o yazıda bekledikten sonra titreyip tekrardan poweredby android yazısına dönüyor. Recovery mode a giremiyorum sadece vol- ile power buttonu kullanarak csc mode a girebiliyor. Onun dışında hiçbir şey olmuyor.

Güç tuşu takılı kalmış olabilir

|
    |
    seckinaday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14253 Mesaj
    Mobil veri ayarlarını kurcalarken bazı uygulamaları engelledim sanırım şimdi düzeltemedim. Outlook gelen mailleri göstermiyor. Nasıl düzeltebilirim onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: zaladin

Sim kart görmeme ve wifi arızası ile dün sabah servise (sms infocomm) verdiğim 15 günlük telefonuma değişim kararı çıkmış. Değişim yerine iade edebilirsem iade ücretini alıp farklı bir telefon almayı düşünüyorum. Aslında çok da beğenmiştim ama artık güvenemiyorum...
    Cihazı kaça ve nereden almıştınız?

• Yüzbaşı
    281 Mesaj

Vatan bilgisayardan 27 haziranda aldım. Alınca buraya yazmıştım birkaç sayfa öncesinde mesajım var. 2349 liraydı fibabanka taksitlendirmesiyle aldım.

|
    |
    Kr. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kulaklı bozuk olabilir farklı kulakliklarla deneyin

|
    |
    BeqirJordan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2172 Mesaj

Arka taraf cam hocam, plastik vs değil o yüzden kalite hissi veriyor. PUBG yi HD ayarlarda oynayabilirsiniz performans olarak bu fiyata güzel

|
    |
    Kara Kuzgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2172 Mesaj

Format ekranına girip format atmayı deneyin olmuyor ise yazılımı flaşlayın o da olmuyor ise servise verin anakartta sorun olabilir eğer çözüm olmazsa

|
    |
    seckinaday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj

Hocam yazılımı nasıl yeniden yüklerim telefona, hard resetten bahsetmiyorum. Xperia Z5 vardı bende. Onun Xperia Companion diye bir bilgisayar yazılımı vardı. Orada da yazılımı yeniden yükle gibi bir seçenek vardı. ASUS için öyle bir yazılım bulamadım.

|
    |
    ByEVOL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tr den çekiliyormuş asus muhtemelen para iadesine yanaşacak bundan sonra

|
    |
    zaladin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

format ekranı açılıyor mu? açılıyor ise orada "apply update from microSD card" seçeneğini seçip daha önce hafıza kartına attığın yazılımı seçip bekleyeceksin, yükleme bitince format atma işlemini yapacaksın ve telefonu açacaksın bu şekilde yapabilirsin
    |
    |
    BeqirJordan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.