Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gelen mesajın ana ekran da görünüp başkaları tarafından okunmasını istemiyorum, ne yapmam gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

Hayırlı olsun rengi beğendiniz mi?
    Bence hazır hiç bişey yüklü değilken atın, 1 hafta sonra sorun çıkıp at atmaktan daha iyidir, yapmasını biliyorsanız sorun yok zaten 5 dk nizi almaz
    Renk çok güzel istanbulda almayi düşünen arkadaşlara bilgi bu renk bir tek alibeykoy vialand var ordada 2 sdet kaldi.

Hard resrt rehber ucmaz degilmi gerçi hepsi simde var.

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    ayarlar > güvenlik & kilit ekranı > kilit ekranı tercihleri > kilit ekranında > bildirimleri gösterme seçeneğini seçerseniz eğer kilit açmadan mesajlar vs gözükmeyecektir
  • hard resette rehbet gitmez, sım ve google kayıtlı olması yeterli ama telefon hafızasındaysa gider rehber
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

ayarlar > güvenlik & kilit ekranı > kilit ekranı tercihleri > kilit ekranında > bildirimleri gösterme seçeneğini seçerseniz eğer kilit açmadan mesajlar vs gözükmeyecektir
    Teşekkürler, Allah razı olsun

• önceki zenfone 5 telimde iyi kötü yüz tanıma ile kilit ekranı açılıyordu özellikle ışıklı ortamlara nadir açmıyordu bu telimde hiç yüz tanıma ile kilit açtıramadım kilit ekranı açılsın ayarıda aktif. hard resette attım tele ilginç.

yazılım sürümü 15_0619_1810_73 Dogrumudur önceki telimle daha çok güncelleme yükledim gibi geldi onuda sıfır almıştım. bunla toplamda 2 güncelleme yaptım biri 600 mb gibi boyutu vardı. kontrol ettigimde güncelleme yok diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 6 Aralık 2018; 20:56:4 >
  • Merhabalar , telefonda elle odaklamayı bulamadım. İstediğim yeri odaklamak istiyorum, elle odaklama yoksa siz neler yapıyorsunuz?
  • sinandro S kullanıcısına yanıt
    kamerayı açınca istediğini yere dokununca odaklıyor hocam, siz nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?
  • hocam aydınlık bir ortamda yüzünüzü tekrar tanıdın da deneyin
  • Merhabalar, kamera oda ışığında çok kumlanma yapıyor çözümünü bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Issızbiradam -- 7 Aralık 2018; 17:27:48 >
  • Issızbiradam kullanıcısına yanıt
    kameranın çözünürlüğü yükseltin, normal ışıkta pek kumlama yapmaması gerekiyor, düşük ışıkta yapıyor evet birde anlık olarak değilde fotoğraf çekinde kumlama var mı o şekilde kontrol edin
  • arkadaşlar, telefonum ze620kl normalde 70dk da şarj olurken, son güncelleme ile sanırım artık 3 saatte şarj oluyor benzeri bir problemle karşılaşanınız var mı? sorun güncelleme de midir yoksa telefonda mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerkan

arkadaşlar, telefonum ze620kl normalde 70dk da şarj olurken, son güncelleme ile sanırım artık 3 saatte şarj oluyor benzeri bir problemle karşılaşanınız var mı? sorun güncelleme de midir yoksa telefonda mıdır?
    Ben de tam bunu sormaya gelmiştim. Telefon son guncellemeden sonra adeta pili bozulmuş izlenimi uyandiriyor bende. Hic sarj almiyor adeta. Bu akşam %9 sarji varken tam 2.5 saat sarjda kaldı, bu sürede hiç kullanmadım telefonu. fakat sadece %55 sarj oldu. Bu sorunu başka yaşayan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonNn_ -- 7 Aralık 2018; 21:53:9 >
  • Merhabalar Arkadaşlar

Bende uygulama yükleme sorunu var. Play Star’dan uygulama indirmek istediğimde (indiriliyor...) şeklinde bekliyor devamlı ve belli bir süre sonra yükleme gerçekleşiyor 15 -20 dk sonra veri temizleme ve geçmişini temizledim ama fark etmedi.

Sorunu yaşayan arkadaşlar nasıl halledebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet sonu 73 ile biten son sürüm hocam

https://www.asus.com/zentalk/forum.php?mod=forumdisplay&fid=39

İsteyenler bu adresten kontrol edebilir son sürümü ve güncelleme notlarını...

• simerkan kullanıcısına yanıt
    SonNn_ S kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorun yok, güncelleme alakalı değil muhtemelen usb kablonuz da bozulma yada adaptör de sorun olabilir. Ayrıca şarjınız da çok hızlı bitiyorsa arkaplanda telefonunuzu sömüren bir uygulama da olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cetiin C kullanıcısına yanıt
    Evet sorun bir süre sonra kendiliğinden geçiyor eğer geçmediyse uzun zamandır verileri sildiğin halde, format atmayı biliyorsanız eğer format atmadan sadece wipe Cache sıfırlaması yapın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Wipe nasıl yapılıyor bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetiin -- 7 Aralık 2018; 22:32:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çağrı ekranı arka plan rengini nasıl değiştiririz 🤪

• İlk sayfalardan itibaren okumaya başladım konuyu, ön kamerasından en çok memnun kalınan gcam uygulama sürümü veya başka bir uygulama, hangisi acaba, ne önerirsiniz özellikle ön kamera için?
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.