Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildirimler ile ilgili problem yaşıyormusunuz, bende habertük uygulaması var ve hiçbir şekilde bildirim gelmiyor, şirket telefonum olan ıphone da bildirim geliyor ama asusta gelmiyor, böyle bir problemi yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

Arkadaşlar bildirimler ile ilgili problem yaşıyormusunuz, bende habertük uygulaması var ve hiçbir şekilde bildirim gelmiyor, şirket telefonum olan ıphone da bildirim geliyor ama asusta gelmiyor, böyle bir problemi yaşayan var mı?
    Evet bendede gmail geldiginde bildirimler acik olmasina ragmen gelmiyor yenileyince gosteriyor e-postalar i eski telefonda mesaj gelir gibi oterdi hemen.

Bu arada bana dun güncelleme geldi 400 kusur mblik kuran arkadaşlar yükleyelim mi problem var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick64

Evet bendede gmail geldiginde bildirimler acik olmasina ragmen gelmiyor yenileyince gosteriyor e-postalar i eski telefonda mesaj gelir gibi oterdi hemen.

Bu arada bana dun güncelleme geldi 400 kusur mblik kuran arkadaşlar yükleyelim mi problem var mi?

Alıntıları Göster
    Bende gmail uyarıları geliyor mesela ama habertürk, hürriyet, maçkolik vs bildirimleri bildirimler açık olduğu halde niyeyse gelmiyor.
  • YaYa kullanıcısına yanıt
    ilk mesajda yazıyor arkadaşlar buraya bırakayım

7-İstediğiniz Uygulamalardan Bildirim Gelmesi İçin;
    Mobil Yönetici > Power Master > Otomatik Başlatma Yönetici >
    O - Buradan Sadece Bildirim Gelmesini İstediğiniz Uygulamaları Seçin
    X - Gereksiz Açtığınız Uygulamalar Hem Telefonunuzu Boş Yere Yoracaktır Hemde Şarjın Daha Çabuk Bitmesine Neden Olacaktır.
  • Arkadaşlar yakında 5Z ye Pie güncellemesi gelecek sanırım peki bizim cihazlara da gelecek mi? Haber duyan var mı

• Memry kullanıcısına yanıt
    Pie bize de gelecek ama zamanı belli değil, belki aynı zamanda verilir yada 1 2 ay sonra bekleyip göreceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkürler birazcık daha yardım alabilir miyim sizden? İlk şarj işlemi için herhangi bir uyarınız, yapmam gereken (şarjın süresi, tel kapalı vb.) bir şey veya bir uyarınız var mı? Ayrıca had reseti (sec acma ve power tuslarıyla yapılan sanırım),telefondaki güncellemeler bitince yaptığımda , nasıl olsa herhangi bir fotografım videom yeni telde henüz olmayacağı için telefonun yazılımı veya sürümüyle ilgili kaybedeceğim herhangi bir değerli bilgi yok değil mi?
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Ve garantisi bozulmaz değil mi?
    2019 1.çeyrek olarak duyuruldu diye biliyorum 5 Lite ve 5Z ye bizden önce gelecek gibi duruyor.Biraz daha sonra gelmesinin tek güzelliği hataların giderilmiş olarak gelmesi olabilir bence. Güncelleme çıktığında direkt yapmayacaktır zaten çoğu kişi zannımca , en az 1 hafta beklemek daha sağlıklı oluyor.

Geç olsun güç olmasın hocam.

• sinandro S kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil telefonlarda şarjla ilgili sorun yok, geldiğinde içindeki şarjı bitirip şarja takın tam dolum sağlayın yeterli, telefonu kapatmanıza vs gerek yok, ayrıca hard reset ses kısma ve power tuşu ile yapılıyor bilginize, direk güncelleyip format atacağınız için kaybedeceğiniz bişey yok, tabi ki garanti ile ilgili herhangi bir sorun teşkil etmemekte sadece atmadan önce nasıl yapıldığını videolu vs izleyin yeterli sorun yaşamamak için

• quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

Pie bize de gelecek ama zamanı belli değil, belki aynı zamanda verilir yada 1 2 ay sonra bekleyip göreceğiz
    Teşekkürler hocam cevaplarınız için. Asusun iki cihazada ayrımcılık yapmaması güzel birşey her ne kadar 1 veya 2 ay sonra gelsesede. Umarım pozitif yönde gelişmeler olur bu güncelleme ile
  • Bu güncellemeyi yükleyelim mi ya?

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

• punıısher kullanıcısına yanıt
    ben yaptim 60-70 mb lik bir guncelleme paketiydi.simdilik herhangi bi sikinti yok.1 hafta 10 gun oldu yapali.

• quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

ben yaptim 60-70 mb lik bir guncelleme paketiydi.simdilik herhangi bi sikinti yok.1 hafta 10 gun oldu yapali.
    bende yaptım şimdi
    Hocam zaten istese de ayrımcılık yapamaz , çok güvendiği bir seri 5 serisi ve şu an iki telefonu da Antutu da ilk 50 de ve tercih edilen , beğenilen telefonlar arasındalar.Gelmeme gibi bir imkanı zaten yok. Çok gecikeceğini düşünmüyorum.5Z kullanıcıları güncelleme için çok bastııyorlar diye öyle bir açıklama yapmış olabilirler.

Bizimle aynı donanıma sahip Max Pro M1 için 9 güncellemesi geekbenchte görülmüş zaten.Bizden tek farkı o telefonun saf android olması.Onun yazılımının üstüne konulacak arayüz gibi şeyler var sadece.Bence en fazla 2 ya da 3 hafta sonra alırız güncellemeyi. Güzel gelişmeler olacak emin olun

• Zenfone 2 den geçtik bakalım. Sayfayı takip edelim.

• Zenfone serisinde androidlerde olan ifade ile mesaj engelleme kısmı yok mu acaba.O kelimelerle gelen mesajlar engellense sadece. Bulamadım ben ayarlarda.

• Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeCRiS -- 1 Aralık 2018; 22:53:35 >
  • Merhaba , belki saçma olacak ama çekindiğim için sormak istedim. Bu hard format işlemiyle telefonla ilişkilendirdiğim google, gmail hesablarım silinmez değil mi, sadece hesaplardan çıkış yapar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinandro

Merhaba , belki saçma olacak ama çekindiğim için sormak istedim. Bu hard format işlemiyle telefonla ilişkilendirdiğim google, gmail hesablarım silinmez değil mi, sadece hesaplardan çıkış yapar?
    Hesapların silinmez. Telefon sıfırlanır sadece, yeniden eklemen gerekir.

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.