Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız hocam video da bi gariplik var çünkü adamlarin sadece z5 pil testinde z5 bunun 3 katı iyi performans veriyor.Hocam bi telefon alınca 3 4 sene kullanıyorum ben bozulmadığı sürece.Samsung s6 var bende suan 4. senesi o yuzden tek kriterim batarya ama 2 3 sene sonra da bi uygulamayı açmak icin saniyelerce beklemiyeyim bu yüzden asus z5 tercihlerim arasında ön planda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Mi8 i bekleyebilirsin batarya konusunda bir de onu gör öyle al. Elinde ki telefon nasılsa kötü bir telefon değil.
  • 5z deki, sd 845 şu an piyasadaki en iyi işlemci hem hızlı hem az enerji tüketiyor,gerçek kullananlara sormalısınız,yazdım yukarıda,bizde kaldık o ikilemde onumu bunumu olayı ama,bu fiyata bu telefon cazip ve her yönüyle 2018 :) yani
  • Ledox kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam mi 8 bi gelsin bakalım bekliyim onu yaz sonuna doğru alırım artık telefon.Saolun yorum için

• quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Merhaba arkadaşlar bende vatandan 5z ile aranıza katıldım.
    Furkan hayırlı olsun bu telefonu hakkında en güzel incelemeyi bence sen yaparsın. Sana göre ilk gözlemlerin nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

En güzeli Vlc, birçok ince ayarı var.
    Sağolasın vlc yi kullanıyorum zaten. 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 22 Temmuz 2018; 22:8:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible69

Siz 5 veya 5z'yi test edebildiniz mi o mağazada? Ve satın aldınız mı?

Ben gittiğimde Zenfone 5 vardı o da kapalıydı malesef. Ama tasarımı hoşuma gitmişti. Şuan almadım hocam, Mi 8 çıkış fiyatına göre karar vermeyi düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarjı nasıl yapıyorsunuz? Pil bakımında gece şarjda bırakmak pil ömrünü kısaltabilir diyor. Telefonlarımı hep gece şarja bırakırdım şimdi tırstım. Daha kısa sürede öldürür müyüz bataryayı arkadaşlar?

• Tamamdır buldum gece şarj etmek için saat aralığını seçip şarja koyabiliyoruz. Güzel bir özellikmiş.

• 5z ikinci gün

Ve ofiste olup neredeyse telefona dokunmamama rağmen böyle

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeboyy -- 22 Temmuz 2018; 22:4:15 >
  • freeboyy kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu kullanırken mi çok sarj yiyor yoksa ekran kapalı dururken mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: irresistible69

selam arkadaşlar. dün vatan bilgisayarın sitesinden hangi mağazalarda bulunduğuna bakarak zenfone 5z almak üzere avcılar pelikan avmdeki vatan bilgisayar mağazasına gittim. çalışanlar o kadar cahil ve bilgisiz ki hem ürünün mağazalarına gelip gelmediğini bilmiyorlar hem de telefonlardan bir haberler. zenfone 5z'yi görebilir miyim dedim, önce vestel marka telefonları gösterdiler, bu değil asus marka zenfone 5z dedim, o gelmedi dediler. ben sizin sitenizden bakarak geldim, buraya gelmiş zenfone 5z dedim, neyse baktılar gelmiş ama açıkta yok telefon. yani inceleyemiyorsunuz. tamam dedim bari zenfone 5'e bakıyım da en azından kamerasını falan test ederim dedim, o da ne? telefonlar kapalı ve hiçbir şekilde inceleme fırsatı vermiyorlar. telefonun tipine bakarak mı kararımızı vericez diyorum, gülüyorlar. velhasıl kelam direkt telefonu satın almak üzere gittiğim mağazadan, vatan bilgisayar çalışanlarının tutumu nedeniyle 5-10 dakika içerisinde ayrılmak zorunda kaldım. bunları işe alırken hiç mi değerlendirme yapmıyorlar anlamıyorum..
    İmkaniniz varsa İstanbul Forum a gidin, bilgililer (5z oldugu stand kurulu) ayrica mükemmel ilgililer. Telefonu teslim aldiktan sonra bile vaktiniz varsa test edelim olur da sorun yazarsanız degistiririz dediler, cokta guler yüzlü çalışanları vardi.

Kullanırken hocam

Şuan 14 dk'da %5 gitti, sarj %11 kaldı

• Her iki telefonun tek konuda toplanmasi çok sikinti olacak sahiplerine. Yol yakinken ayirin.

• freeboyy kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç hocam ya yukarıda da arkadaş 7 saat ekran süresi aldım demiş anlamadım bende valla.

• bende yeni 5z aldım kamera konusunda çok tatmin edici olumsuz yorumlara aldanmamak gerekli bence çok çok iyi.
    telefonu elimize aldığımız da uyanma modu yok sanırım yüz tanıma için güç tuşuna basma zorunluluğu hoşuma gitmedi,zaten yüz tanıma stabil gelmedi ama hızı çok iyi.
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum abi. İlk izlenimlerim iyi abi. Ekran kasa oranı ekranın canlılığı telefonun hızı gayet tatminkar. Biraz ayarlara girerken sanki kasılma oluyordu animasyonları kapatınca rokete döndü. Batarya şu an için iyi duruyor. Yüzde 60 la açıldı telefon 1 saat 30 dakika ekran süresi var şu an yüzde 40. Uygulama yükle eşitle felan baya uğraştım. Uzun süreler verir gibi duruyor. İlk görüşlerim olumlu. Chrome facebook instagram messenger uygulamalarını da kaldırdım daha rahatladı telefon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar merhaba. 2500 lira butce ile cihaz ariyoruz.
    Huawei P20 lite almaya karar vermistik ama Zenfone 5 kafa karistirdi. Bu konuda fikir verebilecek olan var midir?
    Tesekkurler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar düz mate 10 mu 5z mi sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerkis -- 22 Temmuz 2018; 23:23:26 >
    Ekran görüntüsü ile attım hocam, durum böyle

Umarım toparlar yoksa yine gol değil

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.