Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar. dün vatan bilgisayarın sitesinden hangi mağazalarda bulunduğuna bakarak zenfone 5z almak üzere avcılar pelikan avmdeki vatan bilgisayar mağazasına gittim. çalışanlar o kadar cahil ve bilgisiz ki hem ürünün mağazalarına gelip gelmediğini bilmiyorlar hem de telefonlardan bir haberler. zenfone 5z'yi görebilir miyim dedim, önce vestel marka telefonları gösterdiler, bu değil asus marka zenfone 5z dedim, o gelmedi dediler. ben sizin sitenizden bakarak geldim, buraya gelmiş zenfone 5z dedim, neyse baktılar gelmiş ama açıkta yok telefon. yani inceleyemiyorsunuz. tamam dedim bari zenfone 5'e bakıyım da en azından kamerasını falan test ederim dedim, o da ne? telefonlar kapalı ve hiçbir şekilde inceleme fırsatı vermiyorlar. telefonun tipine bakarak mı kararımızı vericez diyorum, gülüyorlar. velhasıl kelam direkt telefonu satın almak üzere gittiğim mağazadan, vatan bilgisayar çalışanlarının tutumu nedeniyle 5-10 dakika içerisinde ayrılmak zorunda kaldım. bunları işe alırken hiç mi değerlendirme yapmıyorlar anlamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irresistible69 -- 22 Temmuz 2018; 17:51:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: irresistible69

selam arkadaşlar. dün vatan bilgisayarın sitesinden hangi mağazalarda bulunduğuna bakarak zenfone 5z almak üzere avcılar pelikan avmdeki vatan bilgisayar mağazasına gittim. çalışanlar o kadar cahil ve bilgisiz ki hem ürünün mağazalarına gelip gelmediğini bilmiyorlar hem de telefonlardan bir haberler. zenfone 5z'yi görebilir miyim dedim, önce vestel marka telefonları gösterdiler, bu değil asus marka zenfone 5z dedim, o gelmedi dediler. ben sizin sitenizden bakarak geldim, buraya gelmiş zenfone 5z dedim, neyse baktılar gelmiş ama açıkta yok telefon. yani inceleyemiyorsunuz. tamam dedim bari zenfone 5'e bakıyım da en azından kamerasını falan test ederim dedim, o da ne? telefonlar kapalı ve hiçbir şekilde inceleme fırsatı vermiyorlar. telefonun tipine bakarak mı kararımızı vericez diyorum, gülüyorlar. velhasıl kelam direkt telefonu satın almak üzere gittiğim mağazadan, vatan bilgisayar çalışanlarının tutumu nedeniyle 5-10 dakika içerisinde ayrılmak zorunda kaldım. bunları işe alırken hiç mi değerlendirme yapmıyorlar anlamıyorum..
    Aynı durumu bende dün yaşadım almaya karar vererek gittim inceleme fırsarım oldu inceledim ama oradaki çalışanlar telefonu okadar çok kötülediler ki vaz geçtim almaktan şuan hala kararsızım düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

Hocam menü bu şekilde, bu arada 2 hat 2 WhatsApp var bende

Alıntıları Göster
    medyayı otomatik indir kısmında mobil ver ve wifi ın içine girerek tikleri kaldırın hocam.

• sanırım haklısın karar değiştirdim Mate 10 Pro ile devam

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

medyayı otomatik indir kısmında mobil ver ve wifi ın içine girerek tikleri kaldırın hocam.

Alıntıları Göster
    Hocam o zaman indirmeden resim ve videolar görünmüyor. Ben otomatik gorunsun ama telefona indirmesini istiyorum.

• Mesela Sdkart var mi Mate10'da ?

Bluetooth 5?

3.5mm?

Stereo Speaker?

Snapdragon 845 (2018)

Her telefonun kendine göre artı ve eksileri var, ek olarak asus daha ulaşılabilir.

Mate 10 2017 model bir telefon.kirin 980 konuşuluyor.

Bunlari da goz onune almak lazim. Devir kendine göre olani alma devri. Özellikle Android OS'e sahip telefonlarda.

Tabi geçilir mi geçilmez mi ona alacak kisi karar verir. Ama fazlasi var eksigi yok kismi biraz değişken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 22 Temmuz 2018; 18:35:4 >
  • quote:

selam arkadaşlar. dün vatan bilgisayarın sitesinden hangi mağazalarda bulunduğuna bakarak zenfone 5z almak üzere avcılar pelikan avmdeki vatan bilgisayar mağazasına gittim. çalışanlar o kadar cahil ve bilgisiz ki hem ürünün mağazalarına gelip gelmediğini bilmiyorlar hem de telefonlardan bir haberler. zenfone 5z'yi görebilir miyim dedim, önce vestel marka telefonları gösterdiler, bu değil asus marka zenfone 5z dedim, o gelmedi dediler. ben sizin sitenizden bakarak geldim, buraya gelmiş zenfone 5z dedim, neyse baktılar gelmiş ama açıkta yok telefon. yani inceleyemiyorsunuz. tamam dedim bari zenfone 5'e bakıyım da en azından kamerasını falan test ederim dedim, o da ne? telefonlar kapalı ve hiçbir şekilde inceleme fırsatı vermiyorlar. telefonun tipine bakarak mı kararımızı vericez diyorum, gülüyorlar. velhasıl kelam direkt telefonu satın almak üzere gittiğim mağazadan, vatan bilgisayar çalışanlarının tutumu nedeniyle 5-10 dakika içerisinde ayrılmak zorunda kaldım. bunları işe alırken hiç mi değerlendirme yapmıyorlar anlamıyorum..

Hocam yukarlarda bende eleştirmiştim çalışanları. Bende Avcılar Pelikana gitmiştim. ÇALIŞANLARI TARAFLI GÖRÜRSENİZ DİKKATE ALMAYIN,CAHİLLER SANIRIM.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Vala arkadaşlar 5z yok şöyle yok boyle demeyin bu fiyata alinabilcek en mantıklı telefon ne derseniz deyin .. adamlar tabiki bazi seylerden odun vermisler ama islemci grafik islemcisi ve tasarimi almak icin yeterli gerisi onemli degil yok fotosu soyle yok boyle yok amoled degil suya dayanıklı deil vs sanki amoled olmayinca goremiyoruz .. su gevirmez foto makineleri var 500-600 tl al istedigini cek ben ole yaptim s7 edge ve z3 kullandim bi kez bile suya degmedi yani cokta sorun deil su meselesi .. adamlar mantikli ozellikleri kismislar performans ve tasarima yatirim yapmislar benve gayet iyi de olmus begenmeyen almasin

• 5z de ,arkadaşlar ortadaki home butonuna basınca renkli bir işaret çıkıyor nerden açılıyor o,teşekkürler
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Siz 5 veya 5z'yi test edebildiniz mi o mağazada? Ve satın aldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

quote:

Hocam yukarlarda bende eleştirmiştim çalışanları. Bende Avcılar Pelikana gitmiştim. ÇALIŞANLARI TARAFLI GÖRÜRSENİZ DİKKATE ALMAYIN,CAHİLLER SANIRIM.

Alıntıları Göster
    Siz 5 veya 5z'yi test edebildiniz mi o mağazada? Ve satın aldınız mı?

• burakguler59 B kullanıcısına yanıt
    Google Assistant'dan bahsediyorsunuz,henüz Türkçeyi desteklemiyor o sebeple cihazın dilini İngilizce yapmanız gerek.Tabi komutlar vs de İngilizce olacak mecbur.Bu yıl Türkçe desteği geliyor ama.

• Youtube da az önce bu videoyu izledikten sonra telefondan soğudum resmen gerçekten böyle mi arkadaşlar pil ömrü ? Forumdaki bütün forumları okudum çoğu arkadaş min 5 6 saat ekran süresi alıyordu bu video da neden böyle acaba ? Yarın telefonu almaya gidicektim bi anda kendimi p20 lite daha yakın hissetmeye başladım.Lütfen kullanan arkadaşlar aydınlatabilir mi video da bir sıkıntı falan mı var yoksa gerçekten de böyle mi ?

https://youtu.be/yRljLrZmWh4

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu patates

Google Assistant'dan bahsediyorsunuz,henüz Türkçeyi desteklemiyor o sebeple cihazın dilini İngilizce yapmanız gerek.Tabi komutlar vs de İngilizce olacak mecbur.Bu yıl Türkçe desteği geliyor ama.
    cevapladığınız teşekkürler,ama o değil basılı tutunca google assistant çıkıyor,bu dediğim butona basınca farklı renklerde işaret çıkıyor.youtube yabancı incelemelerde gördüm,bulamadım,üç nokta kırmızı sanki :)
  • Merhaba arkadaşlar bende vatandan 5z ile aranıza katıldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Eğer bu kadar ince eleyip sık dokayacaksan video yu dikkatli izlemeni öneririm. Asus un parlaklığı en sona dayanmış durumda resmen beyaz arka planda parlaklıktan renk ayrımı yapamamış adamların çektiği kamera. P20 lite %60 da ve otomatikte... Böyle test mi yapılır? Telefonun en çok gücünü tüketen şey ekran parlaklık seviyesi. Videoyu izlerken açar açmaz farkettim sonra emin olmak için yorumlara baktım orada da popüler oydan belli zaten. Ayrıca böyle bir karşılaştırma yapılacaksa tamamen eşit şartlarda yapılmalı. Ekran boyutları bile önemli P20 mono ses çıkışına sahip ken 5z de stereo hiç adil değil. Ama sonuç olarak P20 nin pil ömrü 5z den uzun olacaktır ama bu test çok yanıltıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ledox -- 22 Temmuz 2018; 20:25:53 >
  • Ledox kullanıcısına yanıt
    Hocam parlaklık durumunu bende farkettim z5 daha parlak ama ikisininde oto parlaklığa bıraktık diyince pek sallamadım ama yine de çok fazla değil mi hocam ya kafamı kurcalıyo biraz benim tek kriterim batarya o yüzden bu kadar taktım bu duruma yoksa asus veya huawei babamın şirketi degil sonuçta.

• Yok, oyun oynamıyorum, 5z kullanıyorum 2.şarj yaptım,

İlk açtığımda %67 vardı,5. 35 dak.ekran suresi verdi, %5 şarja taktım, sonra %100 çıkardım, %20 kaldığında 7.48dak ekran süresi vardı, şarja taktım, şimdi 3.şarj bakalım kaç saat gidecek ama bu şekilde, sosyal medya,, oyun hariç 7 saati geçerde ne olur görücez, alıcak olanlar şarj olayı bende bu,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakguler59 -- 22 Temmuz 2018; 20:46:48 >
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Tek kriterin bataryaysa daha yüksek mAh değerli aletlere bak derim sana. Sen bana videoyu soruyorsan saçma sapan bir karşılaştırma videosu olmuş.

Asusta parlaklık otomatikte falan değil direkt en sona dayanmış durumda emiyor resmen. P20 de %60 civarlarında olmasına rağmen otomatik açık, otomatik %100 deyken normal ışıklı ortamda manuel %50 civarı parlaklık verir. Testlerin hepsinde ekran parlaklıkları bu şekilde telefonları görür görmez farkediyorsun zaten. Elinde hangi telefon varsa dene istersen %100 şarja getir 1 saat %100 parlaklıkla otomatik kapalı oyun oyna, sonra tekrar şarj et %60 parlaklık ve otomatikte 1 saat oyna aradaki farka bak ve gör.

Böyle bir fark kabul edilemez.https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1292893/398d5ae7-b2d7-4fe0-83f4-ea0fdda46c43.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ledox -- 22 Temmuz 2018; 20:39:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Youtube da az önce bu videoyu izledikten sonra telefondan soğudum resmen gerçekten böyle mi arkadaşlar pil ömrü ? Forumdaki bütün forumları okudum çoğu arkadaş min 5 6 saat ekran süresi alıyordu bu video da neden böyle acaba ? Yarın telefonu almaya gidicektim bi anda kendimi p20 lite daha yakın hissetmeye başladım.Lütfen kullanan arkadaşlar aydınlatabilir mi video da bir sıkıntı falan mı var yoksa gerçekten de böyle mi ?

https://youtu.be/yRljLrZmWh4
    Dünyanın en saçma testini yapmışlar. Belli ki Huawei görmüş bu arkadaşları.

Asusta GPS açık, Parlaklık en üst seviyede, Asusta çift hoparlör var, ikinci testi tekrar şarj etmeden filan yapıyorlar. Saçma sapan iş.

DH, Teknoseyir ve Teknoburada hariç bu işi ciddi yapan yok.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.